Şimdi Ara

Bundan sonra chpye oy vermeyin arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • adamlar seçimi resmen hediye etti, mansuru aday yapmadı. Hala istifa bile edilmiyor, en iyi tepki bunlara oy vermemektir, silinip giderler umarım.

• Belediye seçimlerinde akpye verecem oyumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt

onlara da vermeyin alternatife verin, araştırın ona göre verin.

• lazer__ kullanıcısına yanıt

Sen ver biz vermiyoruz senin verdiğine...

• bana anlat...

bu millet sana kanalize mi olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 30 Mayıs 2023; 14:25:13 >
  • Her seçim sonrası aynı laflar ediliyor. Ama gene TIPIŞ TIPIŞ gidip veriyorlar yapacak hiç bir şey yok.

Ekmek İçin Ekmelettinde de aynı şey oldu. Sonra gel bakalım Muharremde de şimdi halka rağmen halka inat aday olan Kemal Kılıçdaroğlunda da aynısı oldu. Ve hepside muhalefetin oyu yüzde 48 bandndaydı. Neredeyse sıfır kayıp ile oy aldı 3 adayda.

Not: Bakın görün Kemal Kılıçdaroğlu istifa etmeyecek. Ve yerel seçimlerde CHP gene AYNI OY ORANINI ALACAK...

• Kılıçdaroğlu bırakmazsa yerel seçimlerde AKP’ye veririm. Ne de olsa iki taraf da birbirine çalışıyor. Gökçek’ten sonra Ankara düzelecek dediler 4 sene olmuş hala selle uğraşıyor millet. Ne AKP ne CHP hiçbiri çalışmıyor… Bu ülkeden demokrasi adına hiçbir ümidim kalmadı. Saltanata falan geçelim. Muhalefet iktidara çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mansur bey kaç partiye gidip kaç seçim kazanmış. 

• Erdoğanın karşısında kim olursa olsun verecektim, verdim de. Ama artık chpye oy yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.