Şimdi Ara

Bundan 7 sene önce bir karıya aşık olduydum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • unraveling (2 mesaj) Guest-4A681DC35 (1 mesaj) hagh (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

O zaman twitter'da 1000 takipçisi yoktu. Konuşuyorduk dm'den ben bunun resimlerini karakalem yapıp yolluyodum hatta yaşadığım şehre gelmişti ama benim için gelmemişti, yani tatil için gelmişti Kemer'e. Buluşalım dedi çok çekindim gidememiştim.

Şu an çok yakından tanıdığınız biri ve milyonlarca takipçisi var ulan kimse aşık olduysak ünlü oluyor ya da hayatı kurtuluyor bize de kat kat kötüsü geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unraveling -- 23 Haziran 2021; 12:41:6 >

|
    |
  • Csb gibi duruyor hocam link ver kanıtla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • No ss no güven

• hagh kullanıcısına yanıt

Ne yazsak hep csb oluyor arkadaş ya. İyi de kanıtlasam zaten karının adı sanı çıkacak bir sürü iş yani niye yapayım.

ama o Kemer'e geldiğinde "var mı gezilecek yerler ben çok bilmiyorum 5 gün burdayım istiyorsan gel bir gün görüşelim hem gezdirirsin" dediği an hiç aklımdan çıkmıyor. kız kardeşiyle gelmişti. oraya.

hala dün gibi aklımda neyse ya. vallah gidip en kral aracı kiralamayı düşündüydüm de sonra iş için şehir dışındayım gelcek bu zamanı mı buldun falan diye de bir de yalan söyleyip geçiştirmeye çalıştıydım. büyük aptallıktı da neyse zaten o hatun benim neyime.

hala şaka gibi geliyor ya. sonra erkek arkadaş yaptıydı mesajları sildi engellemedi ama hiç yazmadı, görünce ben de yazmayı kestim, zaten derken 1 sene içerisinde bayağı takipçisi oldu. 20-30 k olduydu o sene sanırım.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.