Şimdi Ara

Bundan 100 Yıl Önce (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MrKira

quote:

Orijinalden alıntı: Bay çene

Tuvalete sahip olduğu için ecdadıyla övünen tek ülke

Ağızlarını açınca Türkler barbar Türkler pis Türkler şöyle Türkler böyle demesinler o zaman ?

+sonsuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence şemsiye olmamış diğerleri idare eder ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

buna benzer bi rivayet fransa içinde vardı. O zamanlar kanalizasyon olmadığı için insanlar dışkılarını sokağa atarmış, bu sayede topuklu ayakkabı icat edilmiş oldu.

aynen dostum dediğin doğru.. arkadaş biraz karıştırmış durumları rengini belli etmiş bi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Les Rychla Klingonska -- 10 Kasım 2013; 2:28:16 >
  • AYNEN KARDEŞİM. EN İYİSİ TÜRK. EN TEMİZİ, EN GÜÇLÜSÜ, EN AHLAKLISI, EN DİNDARI, EN MİLLİYETÇİSİ BİZDİK HEP. İYİ OLAN HER ŞEYİ BİZDEN ALDILAR. ÇEGUVARANIN ÇANTASINDAN DA NUTUK ÇIKTI FAKAT İŞTE TÜRK DÜŞMANLARI İNKAR EDİYOR BUNU!!11!!1!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest Account -- 10 Kasım 2013; 3:04:00 >
  • bazı kısımları doğru ama hatta belgeselini gavurlar yapmıştı :)
  • kendi kafasız düşüncelelerini bize enpoze ediyorlar bok herifler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

kanıt?

Bokun kanıtımı olur sonuçta bok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar leş kokarken doğu vanilya kokuyordu sanki sınırdan geçtin mi başlıyor mis gibi kokmaya
  • öğğğğğğğğğğğğğğğ.
    midem bulandı lan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlechaVeloz

quote:

Orijinalden alıntı: NewtonunKafasınaDüşenElma

buna benzer bi rivayet fransa içinde vardı. O zamanlar kanalizasyon olmadığı için insanlar dışkılarını sokağa atarmış, bu sayede topuklu ayakkabı icat edilmiş oldu.

aynen dostum dediğin doğru.. arkadaş biraz karıştırmış durumları rengini belli etmiş bi

neymiş rengim eğer beni kastettiysen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Knock0uT_

Bence şemsiye olmamış diğerleri idare eder ama

Bunları ben csb olarak yazmadım . Lisede tarih öğretmenimiz bunu '' Şemsiyeyi Mısırlılar buldu sanıyorsunuz demi ? Hayır . Şemsiyeyi avrupalılar aşağı atılan boklar kendilerine değmesin diye buldular '' CİDDİ CİDDİ söyledi bunu . Her ne kadar hocam saçmalıyorsunuz desemde bu böyledir deyip durdu .
  • Demekki ayıp değilmiş
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.