Şimdi Ara

Bunca aydır beklediğimiz patch bumuydu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Z.K

quote:

Orijinalden alıntı: hyprosoft

Content olarak FL'den oldukca geri kaldı 4.3.. Ben FL'de kimsenin kolay kolay pug kestigini göremezken simdi guild runlardan fazla pug oluyor.. Buda isin kolaylıgını az cok ifade ediyor.. LFR ise gerek verdigi itemler gerekse fightlar acısından amacına ulasmıs bir opsiyondu ona laf yok.. Kolay olacak tabiki 25 tane karısık adamı kim nasıl idare edecekti yoksa ? Verdigi itemler ( özellikle trinketler) zaten ise yaramayan fail ststlarla dolu.. Ama bu kadar kolay olması LK ve TBC zamanındaki oyuncuları küstürmeye yetiyor tabii..

Hoca heroic kesin gelin öyle konuşun burda.Yoksa susun.
    FL normal'de pug yapılırdı.Eğer ki 359 level item veren dungeonlar gelseydi.FL başka bu başka.

o kadar boş cevap vermişsin ki...

dg'ler 353 vermiyordu ama valorla herkes ilk ay dolmadan setin 3 parcasını almıştı.. 2 parcada diger wrist wand vs desek... Millet trash run yapıp avenger repu kastı back vs de öyle aldı... Şimdi ne kaldı aradaki fark? Anlaşılan sen DS'yi normalde de kesemedin kolay diyenlere patlıyorsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Z.K

quote:

Content olarak FL'den oldukca geri kaldı 4.3.. Ben FL'de kimsenin kolay kolay pug kestigini göremezken simdi guild runlardan fazla pug oluyor.. Buda isin kolaylıgını az cok ifade ediyor.. LFR ise gerek verdigi itemler gerekse fightlar acısından amacına ulasmıs bir opsiyondu ona laf yok.. Kolay olacak tabiki 25 tane karısık adamı kim nasıl idare edecekti yoksa ? Verdigi itemler ( özellikle trinketler) zaten ise yaramayan fail ststlarla dolu.. Ama bu kadar kolay olması LK ve TBC zamanındaki oyuncuları küstürmeye yetiyor tabii..

Hoca heroic kesin gelin öyle konuşun burda.Yoksa susun.
    FL normal'de pug yapılırdı.Eğer ki 359 level item veren dungeonlar gelseydi.FL başka bu başka.

o kadar boş cevap vermişsin ki...

dg'ler 353 vermiyordu ama valorla herkes ilk ay dolmadan setin 3 parcasını almıştı.. 2 parcada diger wrist wand vs desek... Millet trash run yapıp avenger repu kastı back vs de öyle aldı... Şimdi ne kaldı aradaki fark? Anlaşılan sen DS'yi normalde de kesemedin kolay diyenlere patlıyorsun

Merak etme.İlk perşembe DW kestim.İlk hafta Heroic morchok kestim.
    Kızdığım olay LFR ya da ilk 4 boss'u normal kesen geliyor burda bıdı bıdı patch çok kolay olmamış vs.
    Hala Diyorum Deathwing'i tanklar debuff stackleriyle değişip mi tanklasaydı?
    Ne olabilir yani?

Bu arada; şimdi ki dungeonlar ile full 378 olmak mümkün.FL geldiğinde yalnızca 3 adet 359 tier 2 adet 378 belt ve cloak alabiliyordun.Fark burada işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blonde -- 24 Aralık 2011; 23:38:23 >

• tamam bak kibar olunca daha iyi anlattın durumu

Ben bizzat progressi kendim yürütüyorum 6. bossa kadar gelebiliyoruz bununda sebebi kadromun main kadronun dışındaki gerarı düşük oyunculardan oluşuyor olması.. Genel olarak Gemi fightında itibaren kolay kimse diyemez.. Armory verir misin bu arada hc kestigin üstü bası merak ettim :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.