Şimdi Ara

bunalımdayım dizi tavsiyesi lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izlediğim ve izlemyi bıraktığım, izlemeye devam ettiğim diziler yazıyorum lütfen bunların dışında dizi önerin ayrıca fantastik dizileri sevmiyorum.

birde ricam kafamı yormayacak beni heyacanlıdıracak, bir sonraki bölümünü merak edeceğim diziler izlemek istiyorum çünkü kafam diğerlerini kaldırmıyor birde komedi dizisi izlemek istemiyorum önceliğim izlediklerim dışında bütün dünyada ünlü olmuş kült diziler.

spartacus

prison break

breaking bad

lost

fringe

my name is earl

hımy

friends

banshee

person of interste

game of thrones

true detected

mentalist

sherlock

mad man

sopranos

oz

dexter

house

narcos

shameless

vikings

mad man

13 reason why

fargo

stranger things

mr.robot

sons of anarchy

The Last Men on Earth

the big bang theory

hanibal

genius

anlatım bozukluğu veya yazım yanlışı varsa lütfen kusura bakmayın çok yorgun hissediyorum kendimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68530B4CB -- 6 Aralık 2017; 0:20:4 >

• up
  • This is Us

Ozark

Punisher

Godless

The Deuce

The Crown

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

This is Us

Ozark

Punisher

Godless

The Deuce

The Crown

çok saol hocam hepsine bakacam senin favorin hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji mühendisi

quote:

This is Us

Ozark

Punisher

Godless

The Deuce

The Crown

Valla hocam bunalımdaysan Punisher iyi gider, adam önüne geleni indiriyor vuruyor kırıyor Favorim This is Us sanırım. Ama dediğim gibi şu anki durumuna Punisher iyi gider diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

This is Us

Ozark

Punisher

Godless

The Deuce

The Crown

Valla hocam bunalımdaysan Punisher iyi gider, adam önüne geleni indiriyor vuruyor kırıyor Favorim This is Us sanırım. Ama dediğim gibi şu anki durumuna Punisher iyi gider diye düşünüyorum.

başlıyorum hocam. eyvallah.

• The Wire.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

The Wire.

hocam bu diziyi zor günlere saklıyordum kaliteli zaman geçirmek için aklıma sen getirdin tamamen unutmuşum ama the wire piskolojimi daha da bozar mı sence yoksa kalitesi bunun önüne mi geçer
  • quote:

quote:

The Wire.

hocam bu diziyi zor günlere saklıyordum kaliteli zaman geçirmek için aklıma sen getirdin tamamen unutmuşum ama the wire piskolojimi daha da bozar mı sence yoksa kalitesi bunun önüne mi geçer

Ağır bir dizi, hem konusu hem de akışı. The Wire çatı film, bir an önce izlemelisin. Sakın diziymiş gibi izlemeye çalışma, entertaiment tarzı değil bu. Beklentin şöyle ise; gerçekçilik, dram, belgesel gibi o halde hemen izle. The Wire, bir polisiye dizisi ya da suç kategorisine ilişkilendirilecek bir yapım değildir. Amerikan toplumunun Baltimore'deki yansıtısıdır The Wire. Ona göre değerlendir.

• quote:

quote:

quote:

The Wire.

Ağır bir dizi, hem konusu hem de akışı. The Wire çatı film, bir an önce izlemelisin. Sakın diziymiş gibi izlemeye çalışma, entertaiment tarzı değil bu. Beklentin şöyle ise; gerçekçilik, dram, belgesel gibi o halde hemen izle. The Wire, bir polisiye dizisi ya da suç kategorisine ilişkilendirilecek bir yapım değildir. Amerikan toplumunun Baltimore'deki yansıtısıdır The Wire. Ona göre değerlendir.

sanırım listemde kaliteli zaman geçirecek bir dizi olarak bir süre kalmalı çünkü çok sağlam depresyondayım bilgi verdiğin için saol dostum.

• hala tavsiyelere açığım arkadaşlar.
  • önerilere açığım.
  • up
  • "11.22.63" bi bak hocam belki beğenirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keiichi Tsuchiya

"11.22.63" bi bak hocam belki beğenirsin.

bakıyorum hocam.
  • Biraz kafanı yormak (dağıtmak) istiyorsan dikkatini de verebileceğini düşünüyorsan "Dark" izle. Yeni bi dizi netflixte. Alman dizisi bi kasabada ki gizemli olayları gerilimli bir şekilde anlatıyor. Kesinlikle bi şans vermen gerek diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Feedler.

Biraz kafanı yormak (dağıtmak) istiyorsan dikkatini de verebileceğini düşünüyorsan "Dark" izle. Yeni bi dizi netflixte. Alman dizisi bi kasabada ki gizemli olayları gerilimli bir şekilde anlatıyor. Kesinlikle bi şans vermen gerek diye düşünüyorum.

bakıyorum hocam saol
  • bunalımda ki adamı daha çok bunalıma sokacak dizi tavsiyesi vermiş la adamlar

senin ilacın 20-25 dakikalık sitcom yabandı komediler

friends
    how ı met your mother
    that 70's show
    the office

bunlar seni eğlendirir
  • Chuck ve the white collar
  • Daredevil
    Black Mirror buna kaliteli zamanını ayır bro
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.