Şimdi Ara

buna sarcasm diyorlar yabancı dilde..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• başkan son divan kurulu konuşmasında "mali olarak beni ibra etmesinler.. idari değil. idari ibrasızlık adnan polat döneminden sonra yargıtay tarafından hükümsüzdür bir haftada düzelir. ama mali ibrasızlık çok önemli.. bizim tablolara mali ibrasızlık verin. merak ediyorum. buna sarcasm diyorlar yabancı dilde, anlayan anladı.. aslında" derken tayfun akçay' a tabiri caizse kancayı taktı. ben olayı tam anlamadım acaba gs' de neler oluyor? bilen biri anlatsa..

• inan kıraç mustafa cengizin üstünü çizdi kısaca. Fazla detaya gerek yok.
  • Liseli dedeler taraftar baskısı ile koltuğa oturmuş birisini istemiyor.Kendilerinin yönetemediği birisi onlar için her zaman hedef olur, bazıları çıkıp açıklamalar yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: martax32

inan kıraç mustafa cengizin üstünü çizdi kısaca. Fazla detaya gerek yok.
    Beklenen oldu mustafa cengizin ipini bu gün çektiler.

Bu galatasaray iç yapısı çok karanlık. Yönetim, takımı yöneten değil hiç bir zaman. Arka planda birileri hep bişeyler çeviriyor takımı yönetiyor. Mason yapılanmasına benzer bir yapılanma var.
  • martax32 kullanıcısına yanıt
    benzer mi? ..

gomis gs' yi fena karıştırdı. ben fatih terim olsam bu yönetim idari olarak ibra görmedi ise ben de ibra görmemişimdir der ve istifa ederdim. geçici olarak td görevini üstlenmez bu ibrayı ortaya çıkaranlara tavır aldım. nitekim m. cengiz de tavır alacaktır diye düşünüyorum. acaba bu yönetim şampiyonluk mu yoksa avrupa kupalarından men mi diye iki seçenek mi sunmalıydı acaba gs kongre üyelerine? sıkıysa mali ibrasızlık verin derken, idari ibrasızlık aldı. sıra gs' de demiştim ama böyle göçeceğini hiç düşünmemiştim. comolli çok üzülmüştür bu duruma..

• The souls migration kullanıcısına yanıt
    Göçtüğümüz falan yok la titremeye devam et.

Comolokko da kerizlemeye devam edecek.
  • videoyu açtım izliyorum bişey anlamadım fener kurulu bile bukadar cahil değil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: The souls migration

benzer mi? ..

gomis gs' yi fena karıştırdı. ben fatih terim olsam bu yönetim idari olarak ibra görmedi ise ben de ibra görmemişimdir der ve istifa ederdim. geçici olarak td görevini üstlenmez bu ibrayı ortaya çıkaranlara tavır aldım. nitekim m. cengiz de tavır alacaktır diye düşünüyorum. acaba bu yönetim şampiyonluk mu yoksa avrupa kupalarından men mi diye iki seçenek mi sunmalıydı acaba gs kongre üyelerine? sıkıysa mali ibrasızlık verin derken, idari ibrasızlık aldı. sıra gs' de demiştim ama böyle göçeceğini hiç düşünmemiştim. comolli çok üzülmüştür bu duruma..
    Galatasaray her 3 sezonda bi düzenli olarak göçüp gene düzenli olarak tüm süperligi üstüste koyup şampiyon olduğu için ilginç olmayan durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Patavatlı kullanıcısına yanıt
    mustafa cengiz zaten duyumu almış besbelli ki divan konuşmasında sıkıyorsa verin mali ibrasızlığı dedi. yani kendisine karşı bir cephe oluştuğunu öğrenmiş olmalı. hal böyleyken sıkıyorsa verin mali ibrasızlığı yerine idari ibrasızlığı demiş olsaydı sen bu hizmeti istemiyorsun anlaşıldı derdi herkes. ya bu iş için canını dişine takacaksın tabiri ciazse sonra böyle muamele göreceksin. ay sonuna da 72 milyon tl ödeme için neden kara kara düşünecek ki. demek ki bir önceki yönetim dursun özbek kulübü mahvetmiş olmalı. zira fatih terim bile kaç tl' ye sözleşme imzaladı biliyorsunuz. öte yandan 72 milyon tl dediğin nedir ki? inan kıraç bile dolandırıldı kaptırdığı para 4,1 milyon euro gs' nin sorununun para olmadığı kesin. o halde mustafa cengiz' in düştüğü bu mali durum nedir? çok anlamsız yani ilginç diyorum.

sıkıyorsa derken mecazi anlamda yani yoksa direkt böyle demedi tabi ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 25 Mart 2019; 1:35:28 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.