Şimdi Ara

BULMACA SEVERLER, BİR SORUM VAR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki cümlede They kelimesinden sonra ne gelecek acaba? Yukarıda yeşil renkle göreceğiniz ve iki harfi çıkmış kelime. Benim aklıma gelmedi açıkçası.

EDIT: Buraya koyup baktığımda cevabı fark ettim. Cevap HOPE olacak yahu...

Neyse, verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerhangiBiriyim -- 20 Ekim 2013; 13:41:31 >

• Bak şimdi de bunu bulamadım. Aşağıda bir yüz resmi var. Neye dikkat çekmek istiyorlar, tam anlamadım. Ama o yüz resmine bakınca yukarıdaki yeşil renkli kısma hangi kelime gelecek acaba?

• Sanırım oradaki kelime 'pain'.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amazonia

Sanırım oradaki kelime 'pain'.

Hımm. Teşekkür ederim. Doğru olabilir. Bir dakikaya kadar bulmaca bitmiş olacak. O zaman check tuşuna bastığımda anlarım doğru olup olmadığını.
  • quote:

Sanırım oradaki kelime 'pain'.

Doğru. Pain imiş o. Tebrik ederim.
  • HerhangiBiriyim H kullanıcısına yanıt
    bende tam hope yazıodum ki fark etmişsin daha iyi olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol tarafta, yukarıdan aşağıya yeşil renkli gözüken üç harfli sözcük. Son harfi çıkmış. Soru ise en altta. O boşluğa hangi sözcük gelecek. Valla düşündüm düşündüm bulamadım. Bir el atın abiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: HerhangiBiriyim

Sol tarafta, yukarıdan aşağıya yeşil renkli gözüken üç harfli sözcük. Son harfi çıkmış. Soru ise en altta. O boşluğa hangi sözcük gelecek. Valla düşündüm düşündüm bulamadım. Bir el atın abiler.

Sanırım orası fat :) Çünkü 2. cümlede I'm trying to eat less demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amazonia -- 3 Kasım 2013; 14:25:10 >

• quote:

Sanırım orası fat :) Çünkü 2. cümlede I'm trying to eat less demiş.

Bingo!. Tebrik ve teşekkürler. Benim aklıma nasıl gelmedi, ona şaşıyorum.
  • Soru en altta. Boşluk olan yere gelecek kelime ise en üstte yeşil renk ile görünen ve dört harften oluşan sözcük. İlk ve son harfleri çıkmış.

Ours gibi görünüyor cevap ama emin olamadım. Başka fikir var ise bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerhangiBiriyim -- 9 Kasım 2013; 21:12:30 >
  • HerhangiBiriyim H kullanıcısına yanıt
    bence de ours olması gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

bence de ours olması gerekli

Üstadım, teşekkür ederim. Evet, tahmin ettiğim ve sizin de dediğiniz gibi ours imiş o sözcük.
  • Soru en altta ve boşluk şeklinde. O boşluğa gelecek yeşil renkli dört harfli sözcük ne olabilir acaba? Şu ana kadar aklıma gelmedi.

EDIT: Buldum ama söylemeyeceğim. Akla kolayca gelecek bir şey değil. Bakalım kaç kişi bilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerhangiBiriyim -- 13 Kasım 2013; 20:39:17 >
  • Yeni bir soru ile daha karşınızdayım. Please hurry up!

• Belki biraz kafam dağınık ve yorgun olduğu için aklıma gelmedi ama, yukarıdan aşağıya yeşil renkli kutucuklara yazmam gereken kelimeyi bulamadım. Soru ise en altta.

Son anda aklıma geldi ama bu kadar uğraşıp kopyalayıp filan koymuşken yine de buraya göndereyim dedim. Aslında zor değil cevap.

Bu arada, en soldaki kelime hatalı olmuş. Ufak bir hata yapmışım ama düzelttim. Onun ne olduğunu tahmin edebilecek de var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HerhangiBiriyim -- 20 Kasım 2013; 21:44:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.