Şimdi Ara

Bully Scholarship Edition Türkçe Yama [ Tamamlandı ] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
18
Favori
89.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Suqbs1

Hocam sinirinizi anlayabiliyorum ama biraz daha sakin olalım lütfen olur mu :)

Burda bir türkçe yama çalışması yapmaya çalışıyor arkadaş millet destek yerine köstek oluyor.Önceki Türkçe yamadan ne anlamışta çevirisi var diyor.Ben beğenmedim ve bu yamayı destekliyorum.Yamayı bitirsin ibanını versin sonuna kadar da destekçisiyim.Önceki yamanın çevirisi %80 olduğu için bu yamayla beraber %100 dil desteğiyle bi kere daha bitirebilirim oyunu.Benim sinirim adam akıllı yaması olmamasına rağmen yaması var diyenleredir.

• Başarılar, yamayı dört gözle bekliyorum.

• Ben de yamanızı sabırsızlıkla bekliyorum. Rockstar yapımı her oyun ayrı kaliteli oluyor. Kaliteli bir Türkçe yamayla birlikte oyun çok eski olmasına rağmen çok keyif alacağımızı düşünüyorum. Umarım oynayabiliriz. :)

• Hocam şimdi baktımda yaması devam ediyormuş bende yama çıkarıcam da bir sorun olurmu?

• _lexofrr kullanıcısına yanıt

Hocam toplam 256 txt var ve ben 232'sini çevirdim halihazırda. Başka bir yamaya yönelmeniz daha iyi olur.

• Görünüşe göre Türkçe karakterli yapıyorsunuz. Eğer nasıl yapacağımı bana da öğretirseniz yama bittiğinde font kısmına sizin isminizi yazarım.

• Suqbs1 kullanıcısına yanıt

Hocam özelden anlatırdım fakat telefonuma mesaj gelmediği için giremiyorum özel kısmına. Her neyse, şimdi şöyle: ben (umarım bir sorun olmaz çünkü gtatürk'ün yaptığı siteden fontu aldım onu kullanıyorum) GtaTürk yapmıştı bir ara bu oyuna yama bende onun font dosyalarını alıp onun alt yazı dosyalarına girerek onun kullandıkları harfleri aldım ve sonra da türkçe karakter kullanacağım yerlere onları yazdım ve oldu.

• Bunu ben de denemiştim ama bazı harfler sıkıntılı çıkıyordu discord varsa ordan daha rahat konuşabiliriz

Üzgünüm hocam discordum yok maalesef ama ben aynı bunun gibi yaptım ve oldu türkçe karakterler. Hata verme sebebini düşündüm fakat birşey aklıma gelmedi. Olmazsa hocam siz türkçe karaktersiz çevirmeye devam edin ben yamayı kaldırayım mı yoksa devam mı edeyim? Biraz daha düşünücem bu olmama sorununu ama bulamazsam ne yaparım bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _lexofrr -- 30 Ekim 2020; 21:53:11 >
  • Hocam illaha discord değil iletişim kurabileceğimiz bir yer olsun yeter

Şöyle biraz daha anlatmaya çalışayım discord gibi bi yer bulabilirsem söylerim. Şimdilik buradan konuşalım. Evet herneyse gtatürkün türkçe yamasını indirdim. ondan sonra onların font dosyaları var onların hepsini oyunun dosya konumundaki font gereken yere attım şuan tam hatırlamıyorum dosyanın ismini. ondan sonra onların altyazıları çevirdiği yer var oraya gidip oradaki türkçe karakterli olan yerlerdeki kullandıkları işaretleri alıp kendi yaptığım çeviri dosyasının içinde kullandım ve oldu. olmazsa da bilmiyorum fakat biraz mantık yürütürsek oyunun sürümüyle bir sorunu olabilir ama bu biraz saçma olur çünkü olay fontlarla ilgili oyunla değil. yani cidden anlamadım sizde olmamasını. bakalım dediğim gibi biraz düşünücem. olmadı siz türkçe karaktersiz devam edersiniz.

• belki ben yanlış yapmışımdır bir daha deneyeyim

tamamdır hocam deneyin geri dönüş yapın ona göre bi çözüm yolu bulalım

• Bende yamayı kaldırsam mı bilmiyorum elimde kalan kaldı yamayı bırakmak pek istemiyorum ama siz yapmışsınız %50 ben yapmışım %20 biraz saçma olacak ama bakalım olursa ne mutlu bana

• hocam bir fikrim var ben oyunu türkçe fontsuz çevireyim. Sonra size çevirdiğim dosyaları atayım, siz de ona font ekleyin nasıl fikir?

olur hocam. buradan eğer yollayabilirseniz yollayın. bende onlara hemen çevirir eklerim. fakat şu ki oyunun general diye bir dosyası var çok uzun. onu çevirmek uzun olacak ama yinede elimden geldiğince yaparım. dosyatcden gönderebilirsiniz.

• _lexofrr kullanıcısına yanıt

bende şu konuyu sildireyim siz gönderin hepsini bu gece başlarım.

• https://www.dosya.tc/server32/7hq8vy/American.img.html

https://www.dosya.tc/server32/7hq8vy/American.dir.html

üstteki img alttaki dir dosyası açarsınız decompilerla

çeviri kısmını dert etmeyin ben çeviririm siz sadece font kısmını halledin yeter.

tamamdır hocam başlıyorum.

• hocam discord kurun da daha iyi iletişime geçelim böyle çok yavaş oluyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.