Şimdi Ara

Bully: Scholarship Edition(Pc için çıktı) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
4
Favori
41.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok alakasız görüntü ayarlarıyla hocaların ne alakası var :)
  • Oyunda hiç hata yok ama çok sıkıcı bir oyunmuş okulda dolaş biriyle kavga etmeye çalış saniyesi nöbetçi gelip seni kovalasın şehre inincede aynı şekilde araba bile çalamıyorsun.Kısacası çok çok sıkıcı bir oyun...
  • Ya arkadaşlar bu müzik dersinde bi problem mi var şarkıları takip ederken sol alt ve sağ alt diyor (alt gr yi kastediyor olmalı) doğru zamanda basmama rağmen algılamıyor algılasa da 80 puan alacak kadar nota gelmiyor baya iyi yaptım en son anca 55 çıktı ne biçim iş anlamadım bi de bazen ders bitiyor geçtim ya da kaldım bilgisi gelmiyor işte ... tuş ile ilerleyin diyor basıyorum hiçbir faaliyet olmuyor donuyor sanki oyun, bendeki versiyonu rip değil ama sanırım oyunun bu kısmında bi bug var ne dersiniz bi fikri olan var mı??
  • arkadaslar oyunu kurdum ama ingilizce çıkmadı bunun için napabilirim ing dosyasını verebilecek varmı lütfen update yapmak istedim ama hata verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantomas

Ya arkadaşlar bu müzik dersinde bi problem mi var şarkıları takip ederken sol alt ve sağ alt diyor (alt gr yi kastediyor olmalı) doğru zamanda basmama rağmen algılamıyor algılasa da 80 puan alacak kadar nota gelmiyor baya iyi yaptım en son anca 55 çıktı ne biçim iş anlamadım bi de bazen ders bitiyor geçtim ya da kaldım bilgisi gelmiyor işte ... tuş ile ilerleyin diyor basıyorum hiçbir faaliyet olmuyor donuyor sanki oyun, bendeki versiyonu rip değil ama sanırım oyunun bu kısmında bi bug var ne dersiniz bi fikri olan var mı??

Büyük ihtimal yüklerken sorun oluştu veya kontrollerden tuş ayarlı değil.
    Ayrıca rusça versiyonu ingilizce olmuyordu galiba ama emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seF[o]

quote:

Ya arkadaşlar bu müzik dersinde bi problem mi var şarkıları takip ederken sol alt ve sağ alt diyor (alt gr yi kastediyor olmalı) doğru zamanda basmama rağmen algılamıyor algılasa da 80 puan alacak kadar nota gelmiyor baya iyi yaptım en son anca 55 çıktı ne biçim iş anlamadım bi de bazen ders bitiyor geçtim ya da kaldım bilgisi gelmiyor işte ... tuş ile ilerleyin diyor basıyorum hiçbir faaliyet olmuyor donuyor sanki oyun, bendeki versiyonu rip değil ama sanırım oyunun bu kısmında bi bug var ne dersiniz bi fikri olan var mı??

Dostum yüklerken hiçbir sorun oluşmadı, ayrıca yamayı da sorunsuz yükledim ve şu an müzik derslerini geçmek haricinde herşeyi normal yapabiliyorum. Müzik dersinde bi tuhaflık var ya da daha fazla mı pratik yapmalıyım tam çözemedim ama çok can sıkıcı; bi de tuş ayarlı değildir belki demişsin herhalde sen oynayalı baya zaman geçmiş üstünden bizim derslerdeki tuş kombinasyonunu değiştirme gibi bi durumumuz yok, önümüze ne gelirse onu yapıyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantomas -- 8 Ekim 2009; 2:06:54 >

• quote:

quote:

oyunun büyük ihtimal ripli

• quote:

Orijinalden alıntı: Qur@ntin@404®

quote:

quote:

oyunun büyük ihtimal ripli

Bendeki 3.3 gb, ripli versiyonu 925 mb.. Ripli oyunla işim olmaz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantomas -- 8 Ekim 2009; 3:35:38 >

• dun ugrastım oyunu ing yaptım ama busefer tuş ayarları rusca tuş ayalıyorum r ayarlıyorum y yazıyor derslerde tuş kombinasyonu oldugu için baya zor oluyor acaba bu sorunu düzeltmenin yolu var mı
  • Arkadaşlar bi düzeltme yapmak istiyorum bully'nin ripli versiyonlarında müzik derslerinde ve nutcrackin' bölümünde notalar(harfler) görünmüyormuş ama bendeki durum farklı notalar ardarda çok hızlı geldiği için tuşlara çok hızlı basmamız gerekiyor ve bu kısımda özellikle "sağ alt" tuşuna 2-3 defa hızlı hızlı basınca anca algılıyor haliyle 3-4 nota ardarda geldiğinde 1 tane anca yakalayabiliyorum ve sürekli müzikten kalıyorum ayrıca nutcrackin' i geçemediğim için de oyun burda tıkandı kaldı; aranızda bu sorunu yaşayan ve çözümünü bilen var mı
  • Arkadaşlar oyunun ripli versiyonunu yükledim (900mb küsürdü sanırım) ama oyun içindeyken etrafta dolaşıyoken filan müzikler çalmıyor ayrityetten müzik derside çalışmıyor çözümü varmı acaba ?
  • ben torrenten indirdim çok zevk alarak oynuyorum valla:)
    bazı dersler fln ciden zor ama çok farklı güzel bi tarzda oyun
  • bende cd si var(korsan) hep atıyor zamonda.net den indirsem mi ki birde
  • mutlaka indir dostum torrentten.bendekinde hiç sorun yok.
    oyun mutlaka oynanması gereken türden.
  • Ben oyunu Z.munda'dan indirdim,3.31 Gb iso halinde..Yeni kurdum oyunu fakat Loading ekranı bazen hiç gitmiyo,oyunu kapatmak zorunda kalıyorum.
    Oyunu Ps2'de oynuyordum,çokta sevdim Ps2'de ama daha ilk dakikadan sorun yaratması canımı sıktı Birde Texture'ler geç geliyo..Oyunun grafik ayarlarını fulledim,gözüme pek iyi görünmedi..Bir de Nvidia kontrol Panelinden ayarları sona çektim,gayet güzel görünüyo şimdi.Birde sorun çıkarmasa süper olurdu..
  • 2. oyun ne zaman çıkıcak?
  • ben bitirdim çoktan tadı damağımda kaldı,bi ara tekrar bitircem.

2.si çıkar bence çocuk seneye ikinci sınf fln olur ztn tüm derslerden geçtik
  • Ben bu oyunu hiç bir yerde bulamadım.İnternetten de indiremiyorum kota dolayısıyla.Nerde bulabilirim İstanbul'da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GökCell*

Ben bu oyunu hiç bir yerde bulamadım.İnternetten de indiremiyorum kota dolayısıyla.Nerde bulabilirim İstanbul'da?

bulamaman ilginç ana oyunnun fazla reklamı yapılmadı bbilmeyen çok kişi var bende tesadüfen öğrenmiştim.aslında mükemmel bi oyun ama pek piyasası yok?
  • bu oyun tam bir epic fail. oynanış olarak güzel ama hayatımda gördüğüm en kötü konsol portu. gta iv ten bile kötü o derece
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.