Şimdi Ara

s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grup_34 -- 9 Aralık 2021; 19:14:38 >

• Bu hedefinle alakalı biraz daha estetik bir görünüm varsa kafanda yağ oranın kilon yüksekse daha düşük karbonhidratlı besleneceksin ant öncesi ant sonrası mesela onun dışında dikkat edeceksin yanlış yapmıyorsun böylede büyürsün ama yavaş büyürsün, karşı çıkan olur şimdi ama ben biraz karbonhidratçıyımdır clean bulk candır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00onur -- 14 Mart 2018; 22:42:48 >
  • 00onur 0 kullanıcısına yanıt
    Bu durumda karbonhidrat ta kaslari buyuten bir etken mi oluyor?

Bende yagda var toplasan 5 kilo vermem gerek.Kilo verdikten sonra mi bulk yapayim?

Cok buyuk olmak istemiyorum simdi diyecekler istesende olamazsin zaten , spora devam edecegim simdiden ogrenmezsem ileride hayal etmedigim bir vucut cikar diye endiseliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben naturel olupta kocaman ve yağ oranı düşük olan biri görmedim bu zamana kadar. %10-12 yağ oranıyla sınırlarına kadar gelissende hayvan gibi olmazsın merak etme. Define olarak Fit vücuttan bir tık yukarısı olur onada biraz yapılı diyebiliriz. Buda amacına tamamen uygundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grup_34 G kullanıcısına yanıt
    Elbette hocam, kasların gelişmesinde karbonhidratın önemi proteinden daha fazla. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.