Şimdi Ara

Bulgaristan Vatandaşları Edirne' ye Alışverişe Akın Ediyor. NEREDEN NEREYEEEEEEEE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
10.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
121 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz Bulgaristan'a girip çıkabiliyor muyuz böyle? Efes bira bizim market fiyatlarından ucuzmuş orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 19 Eylül 2020; 13:41:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu geçenlerde de açılmıştı, trendden düşünce tekrar mı açıyorsunuz. (soru işareti koymuyorum ki beni alıntılama, blokla geç)

• sen önce karakter satın al gel...

Aynı şeyleri konu açıp duruyorsunuz. Verdiğin cevap bile konuyla alakasız.

• Rekabetçi kur bu olsa gerek Bulgaristan Vatandaşları Edirne' ye Alışverişe Akın Ediyor. NEREDEN NEREYEEEEEEEE 

• quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Rekabetçi kur bu olsa gerek  

Evet. Eskiden dolar düşecek, dolar arttıranlar haindir. Şimdi rekabetçi kur için yükseltiyoruz, maaşınızı dolarla mı alıyonuz puahuahuahuauh Bulgaristan Vatandaşları Edirne' ye Alışverişe Akın Ediyor. NEREDEN NEREYEEEEEEEE Bulgaristan Vatandaşları Edirne' ye Alışverişe Akın Ediyor. NEREDEN NEREYEEEEEEEE 

• Bulgaristan Vatandaşları Edirne' ye Alışverişe Akın Ediyor. NEREDEN NEREYEEEEEEEE
  • E bu olay dört senedir böyle ? Tl yeni daha değer kaybetmedi ki, yıllardır düşüyor.

• Bu durum çok ama çok büyük bir haksızlık.

Benim yurdumun suyunu, toprağının bereketini, çiftçimin ve evlatlarının emeğini adına euro denen kağıt parçası ile tonlarca alabiliyorlar. Yunanistan'da ortalama emekli maaşı 1000 euro. Yunanlı arkadaşımın annesi emekli maaşının 10'da biri ile bagajını ve arabasını ağzına kadar dolduruyor. Arka koltuk da doluyor. Kışlık domates soslarından tutun her şeyi alabiliyorlar.

Üç beş tane bozuk para verse kiloyla sardalya alıyor, öğle yemeğini yiyor. Benim annem ise emekli maaşının onda biri ile Yunanistan'da anca bir yemek yer. bir iki kilo da bir şeyler alır, kös kös döner.

Bu kadar da olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 20 Eylül 2020; 10:45:44 >
  • Döviz geliyor ne güzel işte

Bulgaristan Vatandaşları Edirne' ye Alışverişe Akın Ediyor. NEREDEN NEREYEEEEEEEE

• EEEEEEEYYYYYYYYYYYYYYYYYY BULGURİSTAN! SEN KİMSN YA? YOĞURTLA KARIŞTIRIP YİYORUZ SENİ!!!

• cemsinan kullanıcısına yanıt

EYYYYY KIŞLIK SOSÇU!!!! SEN KİMSİN YA??? MAAŞI DOMTESLE Mİ ALIYORSUNUZ!!!!

• cemsinan kullanıcısına yanıt

Ek olarak yazdığın bu yanıta hiçbir allah kuran seçmeni cevap veremez.

• Başlığı açan şöyle yazmış.

"Eskiden biz bulgaristan ucuz diye alışverişe giderdik. Şöyle düşünün venezuela yakınımızda olsa orası da bize ucuz gelir oraya gider, geceliği 7 dolarlık lüks otelde kalır varsa ucuz mal alır geri dönerdik. "

Venezuela'nın ucuz olduğunu falan da nerden çıkardınız, Venezuela'da 7 dolarla sokakta bile uyuyamazsınız. Venezuela şu anda dünyanın en pahalı yerlerinden birisi konumunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hernan Cortes -- 20 Eylül 2020; 19:12:44 >
  • Ben edirneliyim. Yunanistandan gelenler vardı şimdi bulgaristandan da geliyorlar. Doğru haber. Burada işçilik ucuz mal ucuz buradan alıyorlar.

• Bulgaristan Vatandaşları Edirne' ye Alışverişe Akın Ediyor. NEREDEN NEREYEEEEEEEE

• Bulgar turiste bile muhtaç olmuşuz. Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana dedikleri bu olsa gerek.

• isyan yerine şükürcü millet işte beter olun.

• Sahincopy kullanıcısına yanıt

Cok net hatirliyorum bir sinir kapisinda turk gurbetcisinin bavulundaki donunun icindeki TR sigaralari dahi bulup alip cezasini yazmislardi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.