Şimdi Ara

Bulgar Levası 4.20 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
2
Favori
8.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
139 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende diyorum bulgar helvası nasıl bişey diye girdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt

Neymiş neymiş Bulgar Levası 4.20 TL ab yardım ediyor ondan değerli dediler galiba Bulgar Levası 4.20 TL 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 31 Temmuz 2020; 19:27:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

Elinde mızrak götünde yaprakla gezen Papua yeni gine parası 1gine parası 2.01 tl 

Ama Ayasofya açıldı

Bulgar Levası 4.20 TL

• Ayasofya açıldı yakında 1 tl, sen gör bak.

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt
    Ben de dediğin gibi biliyorum yoksa Bulgaristanın kalkındığı felan yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 0zkanK. kullanıcısına yanıt
    Tabi ya yoksa ehonomi çog eyi. Papua yeni gine kinası için ne diyorsun? Onlar da abye girdiği için mi değerlendi tl karşısında?

• Kaç defa diyeceğiz Almanya, Amerika, Bulgaristan ile Türkiye bir mi kıyaslıyorsunuz.

Bizim kıyaslanacağımız ülke şey bi dakka bakıp hemen dönücem ....

• quote:

Orijinalden alıntı: marowak

Bu mesaj silindi.

Müslüman tesellisi

• Sofyaya ilk gittiğimde (2008-2009) 1 tl = 0,60 levaydı . 30-35 levaya 2li paket 70lik J&B alıyoduk yanında bardak hediyeydi , tl ye vurunca bedava diyoduk . Şimdi bg den gelenler Türkiyeye bedava derler . Ne hale düştük yazık .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 31 Temmuz 2020; 20:43:35 >
  • Tam diyecektim ki muz cumhuriyetleriyle kıyaslayın bizi ne abdsi avrupası falan. Şoka uğradım daha da ağzımı açmam

Bulgar Levası 4.20 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 31 Temmuz 2020; 20:46:13 >
  • Parasında değilimde Türkiyeden Bulgaristana gidince 14 karantina uyguluyor ama Bulgaristandan Türkiyeye sorunsuz geçiş var.

• quote:

Orijinalden alıntı: wetout

Parasında değilimde Türkiyeden Bulgaristana gidince 14 karantina uyguluyor ama Bulgaristandan Türkiyeye sorunsuz geçiş var.

bizde fark etmiyor nasıl olsa rakamlar sabit Bulgar Levası 4.20 TL 

• 1 kuveyt dinarı = 22,85 TL

• Yıllardır svilengradda kumar oynarım o zamanlar da 50 levalık oynuyodum şimdi de 50 levalık oynuyorum o yüzden sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: 0zkanK.

Bulgaristan Avrupa birliği üyesi oldu. Bunun üstüne para birinini Euro'ya göre sabitledi. 3.5 Leva 1 Euro şeklinde sabitledi kurunu. Yani otomatikman Türkiyede Euro yükselince adamların Leva'sıda yükselmiş gibi oluyor.

Avrupa birliği üyesi olmanın ekmeğini yiyorlar. Ayrıca nufusu az ve gençlerinin çoğu Avrupaya kısıtlama olmadan seyahat edip çalışıp biriktirip kendi ülkesinde yiyor genelde buda ekonomiye büyük katkı sağlıyor.

İhracatta biz 10 yıldır yerimizde sayarken adamlar 2 katına çıkarmış buna ne diyorsun ?

• Ulan ne kadar eleştiri konusu varsa hep muhalifler burda Bulgar Levası 4.20 TL  Nerde ulan bu AKP'liler, madem öyle nası iktidar oluyor ulan bu adamlar?

• BiletlerBiletxD kullanıcısına yanıt
    Keşke bizde yuroya geçsek , enflasyon biter

• Bulgar Levası 4.20 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.