Şimdi Ara

Bulaşık yıkama teknikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
5.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: X Files

Askerlik yapmadan bulaşık yıkamayı öğrenemezsiniz.

İnsan birseferde 15000*** tane tabak yıkayınca ister istemez öğreniyor.

Edit... 1500 olacak sayı...

Bende sandım 3. ordunun bulasıkhanesi 1500 düzeltmesi olmuş askere gidecekler var aramızda gözleri korkmasın....

askerde de makına vardı valla diziyorsun içine sanayi tipi zaten 90 derece suda off dehşet valla

• Bizim zamanımızda yoktu. ama yine bulaşıkhane sanayi tipi çalışıyordu

Acemi askerler dizilir ( Zaten acemi birliğinde sanırım bulaşık yıkamadım diyen yalan söyler ) bir hortum çekilir sürekli su akar ve sıra ile tabaklar yıkanırdı. Ha diyeceksin soğuk su ile ne kadar temizleniyor ? Gidince, bu tip yerlerde askerlik yapan olursa görürsünüz ne kadar temiz oluyor
  • bulaşık makinesi alın daha zahmetsiz ve ucuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: X Files

Bizim zamanımızda yoktu. ama yine bulaşıkhane sanayi tipi çalışıyordu

Acemi askerler dizilir ( Zaten acemi birliğinde sanırım bulaşık yıkamadım diyen yalan söyler ) bir hortum çekilir sürekli su akar ve sıra ile tabaklar yıkanırdı. Ha diyeceksin soğuk su ile ne kadar temizleniyor ? Gidince, bu tip yerlerde askerlik yapan olursa görürsünüz ne kadar temiz oluyor

görcez herşey sırayla

@gurcan1 bakalım düşeş bişi bulursak almayı düşünoz

• kesin çözüm yedikten sonra hemen yıkayın alışınca anlarsınız rahatlığını
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpyWar

kesin çözüm yedikten sonra hemen yıkayın alışınca anlarsınız rahatlığını

yaw yedikten sonra hemen yıkamak olmuo deniorm ama ztn bilgisayarın başında zor kalkıorm .....WC,duş ve yemek için kalkıorm sadece....bide sigaram bitince

ama yedikten hemen sonra tabakları fln suya tutup öle bırakıorm...bu biraz daha kolaylaştırıo işleri

• en ıyısı bır kız arkadasın olur o gelır bulasıklarını yıkar ve gıder
  • quote:

Orjinalden alıntı: snoopcess

quote:

yaw yedikten sonra hemen yıkamak olmuo deniorm ama ztn bilgisayarın başında zor kalkıorm .....WC,duş ve yemek için kalkıorm sadece....bide sigaram bitince

ama yedikten hemen sonra tabakları fln suya tutup öle bırakıorm...bu biraz daha kolaylaştırıo işleri

yaparsın alıştır kendini düşün bi 3 kişilik bulaşık hemen yıkarsanız en fazla 5 dk sürer.5 dk bişey değil

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: snoopcess

quote:

yaparsın alıştır kendini düşün bi 3 kişilik bulaşık hemen yıkarsanız en fazla 5 dk sürer.5 dk bişey değil

evet bunu denicem ve sonucu buraya yazıcam 1 hafta sonra

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.