Şimdi Ara

Bulaşık ve Çamaşır Makinası önerileriniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun araştırmalar sonucu da bile ürünlerde kararsız kaldım. Arçelik olsun siemens, bosch hepsi için bir kusur var kimi sesli çalışıyor diyor , kimi servis kötü diyor , kimi yıkamıyor diyor o yüzden çok kararsız kaldım hangi markayı tercih etmeliyim hem servis hem performans açısından ( kocaelide yaşıyorum )

Ürünler için max fiyat 8 bin olabilir.

• Merhaba Hocam, önceki deneyimlerim komple arçelik ürünleriydi, birdaha asla arçelik ürünü almayı düşünmüyorum.(Bunun en büyük Kocaeli'deki malum arçelik mağazası özelden ismini veririm).

Şuan evimizde mevcut kullanımda olan eşyalar, Bosch grubu ürünler, hepsinde gayet mennunum. Kendi evim içinde bütün ürünlerimi BOSCH markası tercih ettim.

BSH grubu dışarısında başka bir marka tercih olsaydım, Electrolux ürünlerini gayet başarılı buluyorum, Hoover cihazlarda gayet başarılı gözüküyor.

• banada bunun tam tersını soyleyen oldu boshtan buzdolabı dısında çamarşır buluşıktan memnun kalmadım

uzun süre kullanım dışında

arçelik alacağım dedi.

herkes farklı deneyim yaşıyor.

bende yerli arçelik almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeen kullanıcısına yanıt

Çamaşır için br fikrim yok ama bulaşık için evet kimse mennun değil

• Kocaelide Elektrolux yeri 1 tane yerde var o da izmitte ben körfezde oturuyorum acaba o iş sıkıntı olur mu ? Arçelik ile ilgili yorumunuz için teşekkür ederim. Benim için servis önemli siemens ve bosch körfezde yakınımda var o yüzden biraz daha yakın bakıyorum ikiside aynı olduğu için bosch yada siemens farketmez heralde

Benim için en önemli çamaşır aslında genelde onda çok arıza ve sorun çıkıyormuş siz şu an memnun musunuz ?

Genelde yorumlara baktım hepsi için kötü yorum var arçelik olsun siemens bosch hepsinde illa bir kusur problem var bence birazda şans galiba

• Zeen kullanıcısına yanıt

Bizim burada çok iyi arçelik bayisi yok ve bence biraz sanş olabilir cevremde hem bosch hem arçelik kullanan var hepside memnun ama ben emin olamıyorum bir türlü arçelik malzeme kalitesi olarak daha kötü diyorlar

• Rizacan67 R kullanıcısına yanıt
    Yurt dışina gore geride biraz geride kalabilir ama.
    Yerli icinde vestelden falan cok daha iyi ben olumlu bakiyorum vestele

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rizacan67 R kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla Electrolux Teknik Servis olarak Mehmet Ali Paşa'da var Aynı servis Hoover ürünlerinin de yetkili servisi diye biliyorum. Bayi olarak Akça Cami caddesinde var ama ürünleri Media Markt'dan inceleyip satın alabilirsin.

Dediğin gibi her marka ile kullanıcıların iyi yada kötü tecrübeleri var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.