Şimdi Ara

Bulaşık Makinesi Kartı Tamiri Mümkün mü? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
46.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Aynı sorunu yaşıyorum. Çok teşekkürler ustayı buldum google da. arayacağım. umarım halleder...

• Evinizde kullandığınız tüm eşyaların kartları tamir edilebilir, kart denen şey elektronik birkaç devre elemanının bir araya gelip oluşturduğu şeydir ,buzdolabı, çamaşır-bulaşık makinası, kombi, kurutma makinası, fırın mikrodalga aklınıza gelebilecek herşeyde bir kart vardır. Ancak şunuda unutmayınki bazı arızalar kartı değiştirince düzeldiği gibi bazıları düzelmeyebilirde hatta yaptırdığınız kartı 1 ay sonra yeniden bozabilirde. Planlı eskitmeden dolayı arıza veren bir kart kolayca tamir edilebilir.Hatta size kart değişimi yapılacak 1000 tl dedilerse kesinlikle değiştirmeyin gidip tamir ettirin, direk kart değişimi planlı eskitmenin eseridir ve kartta bulunan 50 parçadan sadece biri ömrünü doldurmuştur.
    Ancak cihazın başka parçasıda arızalıysa ve o arızadan dolayı kart yanmışsa öncelikle diğer parçayı değiştirip daha sonra gerekirse kartı tamir ettirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 30 Mayıs 2021; 2:47:19 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aberk A kullanıcısına yanıt

Yaptırdınız mı kartı? Sonuç ne oldu? Ben de götürmeyi düşünüyorum bir ki güne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulaşık makinesi elektronik kart tamiri
    Çamaşır makinesi kart tamiri
    Konusunda ihtiyacı olanlar arayabilir arkadaşlar İstanbul Anadolu yakası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguZMaSTeR -- 19 Ağustos 2021; 0:51:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.