Şimdi Ara

Bulaşık makinesi garanti kapsamında değişimi hakkında yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Değerli fikirlerinize ihtiyacım var.
    Bosch marka bulaşık makinemiz bozuldu. Garanti kapsamında değişim kararı çıktı. Değişen cihazımız 4 serisi bir cihazdı. Bize yine 4 serisi bir cihaz önerdiler ancak biz daha üst sınıf 6 programlı bir ürün istedik ve fiyat farkını vererek seri 6 bir cihaz aldık. Bu cihazda garanti kapsamında bozuldu. Yine değişim kararı çıktı. Ancak aynı üründen üretim olmadığı için başka cihaz önerdiler.
    Sıkıntı burada. Bize önerdikleri seri 6 cihazımızın muadili olan aynı özelliklerde yine 6 programlı 4 seri bir cihaz önerdiler. Tüm özellikleri aynı imiş dediklerine göre. Ben kabul etmedim ama bir sonuç alamadım. Süreç 1 ay uzadı ve mağdur olduk. İhtiyaçta var.
    önerdikleri 4 seri cihaz 3600TL- 6 seri olan cihaz ise 5600TL
    Bana yine dedikleri 3600TL olan 4 seri cihazı kabul etmem yada aradaki farkı verip 6 serisi ürünü almam.
    Soru 1: Sizce bu makineler arasında seri sınıfı farkı var mıdır?
    Soru 2: Seri 6 cihazdan 4 seri olan bir modele geçmek doğru mu ? ( eski makinemle tüm özellikleri aynıymış diyorlar)
    Soru 3: Seri 4 cihazı kabul edip daha sonra tüketici mahkemesine verip bir sonuç alabilir miyim? ( çok zaman oldu evde bulaşık makinesi çok lazım ).
    Not: KOnu yanlış yerde ise taşınabilir.
    Herkese teşekkürler şimdiden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.