Şimdi Ara

Bulaşık Makinesi Filtre Temizliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2513 Mesaj
    2 kutu makine temizleyici kullandım ama filtrede halen saç,kıl,soğan kabuğu tarzı bir şeyler, bir de anlamadığım bazı kalıntılar gitmemiş. Öyle zıkkım bir filtreki uzun saçlar öyle bir dolanmış, elinle dolasan durmaz, teker teker almak zor, bunları eritecek yok edecek bir temizlik maddesi yok mudur? Siz temizlik için ne kullanıyorsunuz?

|
    |

Kardeşim saat yönünunun tersine çevirip çıkartıcan filitreyi ve lavabonun altinda firca benzeri biseyle temizleyeceksin her hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ipo_aga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bulaşık makinesinde çamaşır mı yıkıyorsunuz
    Saç ne geziyor bulaşık makinesi filtresinde
    |
    |
    717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

2 kutu makine temizleyici kullandım ama filtrede halen saç,kıl,soğan kabuğu tarzı bir şeyler, bir de anlamadığım bazı kalıntılar gitmemiş. Öyle zıkkım bir filtreki uzun saçlar öyle bir dolanmış, elinle dolasan durmaz, teker teker almak zor, bunları eritecek yok edecek bir temizlik maddesi yok mudur? Siz temizlik için ne kullanıyorsunuz?

Saç ve giysi tozuna benzer şeyler bizde de oluyor. Filtreyi çıkarıp yıkamak gerekli. Bir de Filtrenin ek yerlerinde peltemsi şeyler birikiyor, sanırım yemek artığı. Bunları ne makine temizleyici giderebiliyor ne de deterjan, yine çıkarıp yıkamak lazım. Migros'ta Maxi Klean marka 200gr çamaşır ve bulaşık makinesi temizleyicisi gördüm bir de onunla deneyeceğim.

http://www.ebrosur.com/Istanbul/Migroskop-24-Aralik-2015-06-Ocak-2016-Kampanya-Brosuru-Yeni-Yilda-Sevdiklerinize-Iyi-Gelecek-Her-Sey-Migros-ta/BHI2rz#page=44
    |
    |

• Yarbay
    2513 Mesaj
    Arkadaşlar sorun filtreyi sökmek değil, zaten söküp bakıyorum, fırçanın giremeyeceği yerler de var, elin ulaşamayacaı yerlerde, ayrıca hiç bir temizleyicinin çıkaramadığı peltemsi şeyler de mevcut. Onların temizliğinden bahsediyorum.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.