Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2000 tl fazla verme bence. ben de bu tip çatal-kaşık sepeti olan (3. sepeti) mak. alacağım

aynı ürün ----->

• arkadaşlar selam. beko marka bulaşık makinesi aldım homewhiz destekliyor diyor ama bağlantı yapamıyorum. cihaza bağlan kısmında cihazı bulmuyor. bağlanabilen var mı? ne yapmamız lazım anlamadım. uygulamaya bütün izinleri verdim.

•  BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ???
     BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ???www.teknosa.com
    LG DFC325HD 8 Programlı Metalik Siyah Buharlı Bulaşık Makinesi  Fiyatı ve Özellikleri
    https://www.teknosa.com/lgdfc325hd-8-programli-metalik-siyah-buharli-bulasik-makinesi-p-115031480

Bu makine hakkında ne düşünüyorsunuz. F/P olarak bu fiyat endeksinde tavsiye edeceğiniz ömürlük bir makine var mıdır?

• Arkadaşlar tam ankastre bulaşık makinesi için hangi marka model tavsiye edersiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • [Caty] kullanıcısına yanıt
    Franke yada tekaya bakın fiyatlar uygun görünüyor. Electrolux perfectfit var. Hoover var. Vestel var. Arçelik var tamiri kolay parça ve servis bol ama showroomda incelemekte fayda var tam ankastre kapak ağır.

Yerli makinelerin avantajı 10 sene sonrada piyasada bir şekilde parça bulabiliyorsunuz. İthal ve az satılan ürünlerde parça tedarik problemi olabiliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hocam, Evde şebeke elektriği olmayacak, sadece güneş paneli kullanacağız, o yüzden enerji tüketimi önemli, makinaya su bağlantısını günısıdan yapayım(sıcaklığı 50 dereceyi geçmeyecek), mutfak dolabını tasarlarken makine boşluğunu fazla bırakıp etrafına taşyünü döşeyeyim diyorum. program sayısı önemli değil. enerji tüketimi ve fiyat performans açısından işimi görecek makina tavsiyesinde bulunabilir misiniz? teşekkür ediyorum

• Cevap veren olmayınca biraz araştırma yaptım, tam enerji sınıfndan dolayı hover alacaktım ki, şikayervar puanını görünce vaz geçtim. hover&candy i çinli bir firma almış, üretim italyada. C ve D sınıfı arasında çok da tüketim farkı yokmuş. grundig gdf 6503 d aldım, otomatik kapak açma, d enerji sınıfı, kalite fiyat mantıklı geldi

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt

merhaba dostum siemens beyaz solo bulaşık makinesi bakıyorum 5-6 programlı kısa yarım yuk vs otomatik kapı acma özelliği olmazsa olmaz..hangi modeli önerirsiniz max butce 10000TL sizde yoksa yerli markalara bakıcam

• reko kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.
    Otomatik kapı açma özelliği olmazsa olmaz derseniz olmaz ama :) iyi bulaşık yıkasın işini iyi yapsın diyorsanız o konuda yardımcı olabilirim elbette. Çünkü kapağını kendi açan şuan hangi model derseniz inanın bakmıyorum o çok önemli bir olaymış gibi gelmesin aklınıza bence. Rutin yıkama bitince kapağı aralayıp 10 dakika beklemek tek yapacağınız.

Bulaşık Makineleri ( Solo )
    https://i.hizliresim.com/fzvmdr2.jpeg

Ankastre Bulaşık Makineleri
    https://i.hizliresim.com/2z5jlg0.jpeg

Üretimdeki tüm modelleri listeledim.

Daha hızlı ilerlemek adına whatsapp tan devam edelim isterseniz net ihtiyacı anlamak adına konuşuruz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 27 Mart 2023; 21:48:12 >

O benim için önemli ben gece yıkıyorum neyse sizin listenizi incelyecegim ayrıca siemens bayine gidip bir kaç modeli yerinde inceleyeceğim …artık evime profilonun p sini sokmayacagım arçelik beko alırım Profilo almam dandik oğlu dandik vestel bir profilo 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 27 Mart 2023; 22:8:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ay atlamadan çözmeye çalışın, Arçelik zam oranı belli oldu %99 bizimkilerde yapacaklardır.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

Bende duydum zammı %3-5 ise kabul ama %10 falansa cumaya kadar alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 27 Mart 2023; 22:52:28 >
    Arçelik için % 8 diyorlar bizdeki bundan aşağı olmaz ona göre herkes yerini belirliyor.

Selamlar.
  • Beko 6046 alabilirsiniz. 8600 TL

6 program kargo bedava

Arçelikden çok daha kalitelidir. Daha kalın bir sacı var ve ekstra olarak arkasında ve yanlarında ısı yalıtımı var.

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ???www.jebinde.com
    Beko BM 6046 Bulaşık Makinesi | Jebinde
    https://www.jebinde.com/detay/beko-bm-6046-bulasik-makinesi-87371

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliveli90 -- 29 Mart 2023; 11:53:43 >
  • aliveli90 kullanıcısına yanıt
    Linkten değil de bizzat sitede arama yapınca bu ürün de çıkmıyor bu fiyat da çıkmıyor bi sorun mu var acaba?

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ???

Siz bu makineyi kullanıyor musunuz? Bunun 4 programlısı için kurutmuyor tarzı yorumlar yapılmış. Program hariç anladıgım kadarıyla aynı makine. Sorun yaşamak istemiyorum açıkcası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosh SMS4EKW60T bu model alinir mi sizce 12 bin tlye? Bosh SMS4IKW51T arasinda kalmistik. 60t yi almayi dusunuyoruz

• SirArthurDayne kullanıcısına yanıt

Hocam o bulasik makinasini aldiniz mi? Anneniz memnun mu? 60t alacagiz bizde siz 61t aldiniz sanirim

• aynı modelın siemensını aldık @shopsiemens serdar beyden..bakalım bu cumartesı kurulacak ve duruma bakacagız bu ay almak ıstedım kı %8-9 luk zamdan kaçmak istedim..eskisinide söküp yazlığa getireceğim..bakalım

• BOSCH SMS44DW01T --> bu modeli kullanan var mı? Biraz gürültü yapıyor diyorlar, rahatsız eder mi? Bir de eco program süresini 295 dakika olarak belirtmişler, normal modlar belirtilmemiş. Onlar ne kadar sürer acaba?

• 
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.