Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
180
Favori
2.547.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merhaba;

Siemens'in alman üretimi olan şu modeli :https://urun.n11.com/bulasik-makinesi/siemens-iq500-bulasik-makinesi-7-program-a-inox-sn257i00nt-P231947468

Ya da Electrolux'ün şu modelini :https://www.teknosa.com/urunler/115030433/electrolux-esf5545lox-a-6-programli-bulasik-makinesi?_sgm_campaign=scn_61860d1763bd0000&_sgm_source=115030433&_sgm_action=click&ref=go&utm_source=go&utm_medium=affiliate&utm_campaign=63

İki makine de oldukça iyi özelliklekeri var seni uzun yıllar sorunsuz götürür...

Yıkaması kurutması oldukça başarılıdır...

Siemens ürününün ankastre modelini evde kendim kullanıyorum.

Ben de Samsung makineden sonra geçtim...Bildiğin Şahinden inip Mercedes'e bindim gibi oldu....Yıkama kurutma performansı çok çok iyi...

Elextrolux'ü servis konusundaki şikayetlerden dolayı seçmedim ama bu makinesi de oldukça güzel...Airdry ve hızlı yıkama programları olması avantaj...

Sen 5 program demişsin ama hangi makineyi alırsan al 1 saatlik programı kullanıyorsun...

Benim evdeki Siemens'te hep 1 saatlik programı kullanıyor hanım.Ancak gece yatmadan bulaşık maninesini çalıştıracaksa Eco programı seçiyor...

İki makinede de kısa program var...Hangisini alırsan memnun kalırsın...

Şimdiden hayırlısı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona76 -- 30 Nisan 2018; 11:16:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: trakia_

Hocam merhaba;

Siemens'in alman üretimi olan şu modeli :https://urun.n11.com/bulasik-makinesi/siemens-iq500-bulasik-makinesi-7-program-a-inox-sn257i00nt-P231947468

Ya da Electrolux'ün şu modelini :https://www.teknosa.com/urunler/115030433/electrolux-esf5545lox-a-6-programli-bulasik-makinesi?_sgm_campaign=scn_61860d1763bd0000&_sgm_source=115030433&_sgm_action=click&ref=go&utm_source=go&utm_medium=affiliate&utm_campaign=63

İki makine de oldukça iyi özelliklekeri var seni uzun yıllar sorunsuz götürür...

Yıkaması kurutması oldukça başarılıdır...

Siemens ürününün ankastre modelini evde kendim kullanıyorum.

Ben de Samsung makineden sonra geçtim...Bildiğin Şahinden inip Mercedes'e bindim gibi oldu....Yıkama kurutma performansı çok çok iyi...

Elextrolux'ü servis konusundaki şikayetlerden dolayı seçmedim ama bu makinesi de oldukça güzel...Airdry ve hızlı yıkama programları olması avantaj...

Sen 5 program demişsin ama hangi makineyi alırsan al 1 saatlik programı kullanıyorsun...

Benim evdeki Siemens'te hep 1 saatlik programı kullanıyor hanım.Ancak gece yatmadan bulaşık maninesini çalıştıracaksa Eco programı seçiyor...

İki makinede de kısa program var...Hangisini alırsan memnun kalırsın...

Şimdiden hayırlısı olsun...

Teşekkürler hocam bu Alman üret!mi olan tr Siemens garantisi altında mı ?
    Bu arada bahsettiğim Arçelik ile ilgili bilginiz var mı ? Ciddi fiyat farkı var , bu fiyat seviyesine çıkınca miele daha mı anlamlı olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• panama P kullanıcısına yanıt
    Siemens garantisi altında

Eğer Miele alabiliyorsanız düşünmeyin bile ama alacağınız modeli mutlaka hanıma yada kullanacak bayana inceletin

İlk baktıkları şey 1 saatlik kısa program var mı en kısa sürede nasıl yıkıyor olduğu

Ben ankastre aldığım için seçeneğim yoktu Miele ankastre ürünler pahalı o yüzden bütçeme en uygun Siemens tercih ettim.

Makineyi kullanacak olanının onayını alın yoksa bir ömür laf yersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakia_

Siemens garantisi altında

Eğer Miele alabiliyorsanız düşünmeyin bile ama alacağınız modeli mutlaka hanıma yada kullanacak bayana inceletin

İlk baktıkları şey 1 saatlik kısa program var mı en kısa sürede nasıl yıkıyor olduğu

Ben ankastre aldığım için seçeneğim yoktu Miele ankastre ürünler pahalı o yüzden bütçeme en uygun Siemens tercih ettim.

Makineyi kullanacak olanının onayını alın yoksa bir ömür laf yersiniz

Aynen hocam fazla da karışmamak lazım, :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bulaşık makinesi nin içine yani tabana bir dilim limon kesin ve koyun.ondan sonra yıkayın mükemmel bir koku ve parlaklık sağlıyor.hem doğal. Limon sağlıktır.

• beyretm B kullanıcısına yanıt
    Sepet teline takınca da çok güzel koku veriyor

• beyretm B kullanıcısına yanıt
    LG nin hangi modelini aldınız ?
  • Arkadaşlar bana SIEMENS marka max. 2.500 tl ye alabileceğim bir model tavsiye edermisiniz ?
  • korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    Bu modeli tavsiye ederim hocam

https://m.n11.com/siemens-sn257i00nt-a-7-programli-bulasik-makinasi-P243690450

• Hocam tavsiye için teşekkürler. Yazmayı unutmuşum 3 veya 4 programlı düşünüyorum.

• Allah rızası için yardın bana yaa..

Electrolux esf6600row aldım 2014 yılındamı nee. şimdi anakartı arızalandı. aynı model olanlar belki, aşağıdaki resimde gösterilen entegre devre patladı. Devrenin üzerinde ne yazıyor bilmek istiyorum.

TN gerisi yok.

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ???

• Selamlar;

Ortalama 3 programlı 1500 lira'yı geçmeyecek bulaşık makinesi kısa programı mevcut olaraktan önerisi olan var mı ?
  • kerrjo1 kullanıcısına yanıt
    beko BM 6006, BM 6016, BM 5005, BM 4004 ...
  • önümüzdeki 1-2 yıl içerinde işe başlarsam herhangi bir kimyasalsız deterjansız sadece su ve su buharı, basınçlı su...artık nasılsa sadece su veya buhar ile yıkama yapan leke, yağ bırakmayan bir makine almayı düşünüyorum.. var mı bildiğiniz sağlam iş yapan....
    daha doğrusu öncelikle böyle bir makine var mı deterjansız yıkama yapan...
  • 1600 TL bütçem var biraz üzerine çıkıp Siemens iQ500 (SN27L230TR) almayı düşünüyorum. Bugün alacağım. Bu ürünle ilgili görüşünüz nedir?
    https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/bulasik-makineleri/solo-ve-ankastre-bulasik-makineleri/solo-bulasik-makineleri/SN27L230TR?breadcrumb=fullsizefreestandingdishwashers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 9 Mayıs 2018; 10:39:54 >

• Dag başından elektrik görmemiş güzel bir kız.

• 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.