Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.918
Cevap
180
Favori
2.547.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamdi ışık

arçeliğin lonfresh özellikli yeni bir bulaşık makinesi 6388 diye geçiyor müşterilerimizin memnun kaldığı bir model bir bakın isterseniz tavsiye ediyorum

Böyle bir sorun var nette. Bilgi verebilir misiniz?

https://www.sikayetvar.com/arcelik-6388-lon-fresh-bulasik-makinesi-basli-basina-sorun

• a.f.y. kullanıcısına yanıt
    hocam model yeni satışlarımda bu şekilde bir dönüş almadım ama bende servis arkadaşlara tekrardan bir sorayım ama şunu söylüyebilirim bulaşık makinelerinde bu tarz durumlarda servis elemanımız çok ince ayarlamalar yaparak bulaşık makinelerini çok performanslı bir hale getirebiliyor. Bulaşık makineleri gerçekten çok hassas ayarlar yapıldıktan sonra müşterileri çok memnun ediyor. Bu modelde de eminim çözülür bu yazılan durumlar ama yine servis arkadaşım dönüş yaptığında bu konuyla ilgili size bilgi vereceğim. mesela şuanda indirim de bir modelimiz var buna alternatif önerebileceğim 6364 ınox 6 programlı bulaşık makinemiz çok performanslı bir modeldir. Ayrıca bu yazıda servisin sadece yoğun programı kullanın dediğini söylüyor da yani yağlı yemek lekeleri için 2 programlıda alsan 10 da alsan yoğun kullanılır bu herzaman böyle yani boş laf etmiş biraz ama saygı duyarız. aslında bulaşık makinesinin mantığı bu yani 1 yada 2 program genelde kullanılır diğerleri lekelere göre kullanılıyor yani az bir çay yada meyve lekesinde kısa programlara bakılıyor. Bildiğim kadarını sizinle paylaşmaya çalıştım iyi günler

• hamdi ışık kullanıcısına yanıt
    https://www.sikayetvar.com/arcelik-bulasik-makinesi-arizalandi

Bir de böyle sorun var, sık karşılaşılan birşey midir? Sonunda sanırım müşteri hizmetleri çözüm üretip sorunu ürün değişimiyle gidermişler ama yine de kimse uğraşmak istemez sanırım böyle şeylerle.
  • murdock9999 kullanıcısına yanıt
    evet bende okudum bu yazıyı yani dediğim gibi şuanda bu ürünün satışına devam ediyoruz herhangi bir dönüş yok belkide problem dediğiniz gibi çözülmüştür makine gerçekten çok kaliteli eğer rahat bi şekilde alayım lon fresh falan kalsın derseniz 6364 ınox modeli rahatlıkla alabilirsiniz
  • 6588 Inox modelini aldık biz de geçenlerde, dün kurulum için getirdiler ama makine vuruk çıktı. Üstünde bir çatlak vardı. Değişim için gidecek dediler, yukarı bile çıkarmadılar. Servisi aradım tekrar, aciliyetimizin olduğunu da söyledim, sağolsunlar yardımcı oldular. 10 güne kadar uzayabiliyormuş bu süreç ancak bugün yeni makineyi getirip kurdular. Umarım memnun kalırız.
  • hamdi ışık kullanıcısına yanıt
    İON FRESH kullanıyorum çok memnunum. Sessiz iyi yıkıyor şık
  • Evet kaliteli bir ürün iyi bulaşik yikamalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bosch way28862tr olandan aldık sene başında. İdos lu model ama şuanda idos kullanırken deterjan alırken tırr tırr tırr ses yapıyor normal mi ? daha önce duyduğumu hatırlamıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

bosch way28862tr olandan aldık sene başında. İdos lu model ama şuanda idos kullanırken deterjan alırken tırr tırr tırr ses yapıyor normal mi ? daha önce duyduğumu hatırlamıyorum ?

duyduğunuz sesi kaydedip yüklerseniz daha sağlıklı bir yorum yapabilirim. makine normalde idos tanklarından deterjan çeker birtakım sesler çıkarıyor, bu normal. ama sizdeki ses, o ses midir, dinlemek lazım.
  • video çekip yükleyeceğim.

sanki makara sesi gibi böyle makara döner ama zorlanır vır vır vır vır tarzı bir ses
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    muhtemelen normal bir ses.

yalnız bulaşık makinesi konusuna yazmışsınız. keşke çamaşır mak başlığına yazsaydınız.
  • siz söyleyene kadar fark etmememişim

yanlış görüp yazmışım özür dilerim

ben size pmde yollarım yada çamaşır mak konusuna yazarım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

siz söyleyene kadar fark etmememişim

yanlış görüp yazmışım özür dilerim

ben size pmde yollarım yada çamaşır mak konusuna yazarım teşekkürler

:) özürlük bir durum yok yav. olur öyle...şaşırdım ben de..alla alla dedim...hızlıca okudum bi mesajınızı. Idoslu bulaşık makinesi de mi çıkarmışlar dedim ki makinenin modelini görünce farkettim.:)

hatta geçenlerde bahsini geçirmiştim, idos özellikli bir bulaşık makinesi neden olmuyor, yapılsa falan diye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 13 Haziran 2017; 0:31:1 >

• Siemens düşünen arkadaşlar için;

Almanya üretim

SN236I00IT

Sn26N080TR Siyah

• hazır bu konuya yazmışken bulaşık makineside alacağız fakat onunda zeolit olanından düşündük

bosch sms 88tI06 T var , homeconnect özellikli istemiyoruz kullanacağımız bir şey değil fakat bu modele yeni dediler

home connet olmayan da sms 88TI03 T var. Onun içinde yenisi gelecek bekleyebilirsiniz veya alabilirsiniz 03 çıkmayacak 06 olacak yenisi gelecek,

elimizde o modelden yok dediler bir ara. Kutup aş ile dörtyıldz mıydı neydi onlara sorduk az kaldı kapalı kutu elimizde dedilr filan karar veremedik kaldı öylece.
    O fiyatlara çıkabiliyorsanız başka hiçbir markayı düşünmeden miele alın.

• miele nin hangileri hocam ? genelde bosch kullanıyorlar bizimkiler ama bilmiyorum düşünürler mi ?
    2 bin tl üstünü bosch-siemense vermeyin. Bn 2011 yılında bir salaklık yaparak 2,300 tlye zeolitli bosch aldım. Fiyatını hak etmiyor.

Mielenin bütçenize uyanını alın. 2 bine de var, 6-7 bine de.

• 3000-3500 civarına düşünüyoruz max 4000, geçmesin 4000 i istiyoruz. Alınca epey kullanıyoruz en son ki bosch hangi model bilmiyorum ama 15 senedir bizimle şimdi lekeli vs çıkartmaya başladı ömrünü doldurdu sanırım
    1.si bulaşık makinesine o kadar para vermeyin. Max 1.800-2000 tlik makineler her türlü işinizi görür.

2.si verecekseniz de mutlaka MIELE alın. Paranızı ziyan etmeyin diğer markalarla.

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.