Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: a.f.y.

Sorunsuz bir bulaşık makinası arıyorum. Bütçe sorunu yok. iyi yıkasın, sorun çıkarmasın kafi.

Tüm Miele kullanan arkadaşlarım övüyorlar, BSH servisi de bilahare övdü makinelerini. BSH grubunu şiddetle tavsiye etmiyorum, performans beklentiniz olmasın bu grubun yeni makinelerinden, servisinden de hiç memnun değilim daha önce bolca mesaj attım bu konuyla ilgili (bulursanız 8 10 yıl öncenin üretimi 0 Bosch makinesini alın o ayrı, biz de eski Bosch makinemizi 10+ yıl problemsiz kullandık)
  • murdock9999 kullanıcısına yanıt
    @CAN@ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.f.y. -- 31 Mayıs 2017; 16:15:48 >
  • Bütçe : 1.000TL geçmiycek şekilde bulaşık makinası arıyorum evde 5 kişi kalıyoruz ihtiyaçlarımızı karşılıycak kampanyalı kaliteli önerebiliceğiniz ürün varmı ?
  • Merhaba arkadaşlar,

13 senelik Siemens(Alman üretim) bulaşık makinemiz sorun çıkarmaya başladı. Yeni Siemens lerin eskileri kadar iyi olmadığı söyleniyor. Ben de Aşağıdaki iki model arasında kaldım, hangisini tavsiye edersiniz.

Siemens SN236W00IT (6 program- Almanya üretim)

Arçelik 6585 (8 program-yerli)

Fiyatlar aşağı yukarı aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • senna01 S kullanıcısına yanıt
    birkaç kişi bosch-siemens grubunun bulaşık makinelerinden memnun olmadıklarını yazmıştı, ben beko bm 6006 I aldım memnunuz ...
    arçelik-beko aynı üretim ancak mağazasında incelediğim arçeliklerin tuş takımı çabuk laçkalaşacak gibi duruyor, bekoların daha sağlamdı ...
    size beko bm 9009 veya bm 8008 öneririm ... yada önü cam olan bm 6006 bc olabilir, tuşları dışarıdan görünmüyor kapağın üst kısmında...

@senna01
  • buzdolabı forumunda hemen bir buzdolabı buldum ancak bulaşık makinesi forumunda 1 makinenin daha övüldüğünü görmedim, burası kafa karıştırmaktan başka bir işe yaramıyor anladığım kadarıyla :)

Şöyle 1000 lira civarı çok özelliği olmayan bir makine alıp çok memnun olan kimse var mı aranızda?

Bir bulaşık makinasına 3-5 bin lira bayılamayacağım valla, 1000 liralık alırım bozulursa bir tane daha alırım vs vs
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    ben 1.200'e almıştım şimdi 1.080'e düşmüş, 6 program ... piyasanın çok altında, tavsiye ederim ...https://www.ucuzbeko.com/BEKO-BM-6006-I-BULASIK-MAKINASI,PR-844.html

@Nerminator
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Yıkamasından memnun musun hocam? Tertemiz yıkasın, başka hiçbir şey istemiyorum

Bardakların makinede yıkandıktan sonra pis kokmasına tahammül edemiyorum.
    öğretmen değerlendirmesi gibi yapalım; yıkaması "pekiyi", kurutması "iyi" ...
    https://forum.donanimhaber.com/beko-bm-6006-i-bulasik-makinesi-incelemesi--126014142#126014142

@Nerminator
  • Miele makine için bu fiyat gerçekten çok iyi değil mi?

Mediamarkt meydan avm - tepeüstü

teşhiri satıyor olabilirler normalde bu kadar indirim yapmazlar, ben de siemens'i teşhirden almıştım ...

@Nerminator
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Evet teşhir zaten, ama ne önemi var ki bulaşık makinesinde? Bence 10 numara fiyat, tabi makine de iyiyse...
    genelde sorun çıkmıyor ancak bazen geldiği gibi servise de gidebiliyor, teşhirden aldığım siemens 14s763tr çamaşır makinesi kurulum sırasında görülen kusurlar nedeniyle hemen servise gitmişti ... sıfır makineyi servise gönderince sanki ikinci el makine almışız hissine kapılmıştı hanım ...

@Nerminator
  • Beyaz eşyada BHZ grubuna ait "Bosch, Siemens, Profilo" markalarından şaşılmaması kanaatindeyim. Bu 3 markadan da F/P oranı en yüksek modeller tercih edilebilir. ZAten çok ahım şahım model sayısı bulunmuyor, seçmek kolay olacaktır.
  • ARÇELİK kullanıyoruz memnunuz
  • a.f.y. kullanıcısına yanıt
    Merhaba

SN236I00IT Siemens Almanya üretim olanına bakabilirsiniz.

Hasarlı değilse alınabilir; sağına soluna iyi bakın 😊👍

• 2000 liralik bütçe ile nasıl bir bulaşık makinesi tavsiye edersiniz arkadaşlar ?
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    arçeliğin lonfresh özellikli yeni bir bulaşık makinesi 6388 diye geçiyor müşterilerimizin memnun kaldığı bir model bir bakın isterseniz tavsiye ediyorum
  • Siemens SN236I00IT 6 Prog A++ Almanya Üretimi Bulaşık Makinası

A++ enerji

Ses seviyesi (dB)48

Su tüketimi (l)9,5 l

Program listesiAuto, Eko, Hızlı, Ön Yıkama, Yoğun

Yüksekliği ayarlanabilen Varioflex sepetler

• 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.