Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canfezzz

500-750 arası iş görecek markalı bulaşık makinesi tavsiyesi verebilirmisiniz arkadaşlar

Merhaba,
    biz hafta başında aldık. 790tl nakit fiyatı. arçelik marka. 3 programlısı. 2 programlısı daha uygundu fiyatı ama zemin kısmı plastikti bu ise çelik kaplama. bir kez kullandık iki gün içinde. yıkaması ve kurutması güzel, tavsiye edebilirim. servisin kurulumu ve ilgiside gayet iyidi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdock9999

quote:

Orijinalden alıntı: canfezzz

VESTEL BM-401 Bulaşık Makinesi A++ ekranlı 12 kişilik 4 programlı bunu alacağım

Hayırlı olsun şimdiden, güle güle kullanın.

Sağol kardeşim puanla falan 700 TL geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nemrut17 N kullanıcısına yanıt
    öyle bir şey yok, istediğin açıda duruyor, küt diye yere düşme filan da yok, siz altusa bakmış olmalısınızbende 4 yıldır 4210 sc var, 4203 sc nin bire bir aynısı
    elinize 1 tl alın, o ünlü gurubun bulaşık makinesi kapağını yukarıdan aşağıya çizmeye çalışın, bayide dayak yiyeceksiniz, çünkü çizilecek. oysa miele bayisinde denemesi bedava
  • Nemrut17 N kullanıcısına yanıt
    Ben de egemenden almıştım, aynen dediğin yerden

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

quote:

"ucuzbeko" sitesinden sipariş vermeyi düşünüyorum, buradan alış-veriş yapan oldu mu nasıldır ?.. firma diyarbakır merkezli ...

az önce sipariş verdim ... BEKO BM 6006 I BULAŞIK MAKİNASI ... hayırlısıyla inşallah ...

geçen hafta sipariş verdiğim BEKO BM 6006 I bulaşık makinesi bugün geldi ve kurulumu yapıldı, biraz zaman geçsin inceleme konusu da açarız inşallah ...
     BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 3 Mayıs 2017; 17:43:16 >

• quote:

quote:

quote:

"ucuzbeko" sitesinden sipariş vermeyi düşünüyorum, buradan alış-veriş yapan oldu mu nasıldır ?.. firma diyarbakır merkezli ...

az önce sipariş verdim ... BEKO BM 6006 I BULAŞIK MAKİNASI ... hayırlısıyla inşallah ...

geçen hafta sipariş verdiğim BEKO BM 6006 I bulaşık makinesi bugün geldi ve kurulumu yapıldı, biraz zaman geçsin inceleme konusu da açarız inşallah ...

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Hem Beko servis güvencesi. Hem 7 yıl garantili. Hem de makineniz çok şık daha ne olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler hocam, daha iyisi sizin olsun ...
    henüz +4 yıl ek garanti yaptırmadım düşünüyorum ...
  • quote:

teşekkürler hocam, daha iyisi sizin olsun ...
    henüz +4 yıl ek garanti yaptırmadım düşünüyorum ...

Ek garanti ücretsiz değil miydi kampanya vardı diye söylemiştiniz.

• aldığım firma ek garantiyi %25 indirimli veriyor normalde 200 lirayken 150 lira, makineyi de 1200'e aldık onu da belirteyim ...
    önceki makine 11 yıl çalıştı bir yanlışını görmedik, buna da güvenmek istiyorum yani 150 lira vermekten yana değilim ama 6 ay süre var belki alırım ...
    önceki makinemiz BEKO D-2001 ...
  • quote:

aldığım firma ek garantiyi %25 indirimli veriyor normalde 200 lirayken 150 lira, makineyi de 1200'e aldık onu da belirteyim ...
    önceki makine 11 yıl çalıştı bir yanlışını görmedik, buna da güvenmek istiyorum yani 150 lira vermekten yana değilim ama 6 ay süre var belki alırım ...

En azından 10 yılı devirmiş daha ne olsun

• quote:

aldığım firma ek garantiyi %25 indirimli veriyor normalde 200 lirayken 150 lira, makineyi de 1200'e aldık onu da belirteyim ...

hocam şark kurnazlığı yapmasın o firma.Zaten beko arçelik grubunda ek garanti 149 liradır. 6 ay ile 36 ay arasında yaptırırsanız 199 TL olur.

Sahte indirim yapıp ek garanti ile prim peşindeler. Gidin kurulumu yapan yada en yakın servise 149 liraya yaptırın.

• pckopat_doktor kullanıcısına yanıt
    şark kurnazlığı konusunda haklı olabilirsiniz çünkü firma o taraflardan ...
    ek garantiyi biraz düşünmek istiyorum aklıma yatarsa belki ...
  • Merhaba,

Cihazınız hayırlı olsun? Nasıl, memnunmusunuz? Aynı yerden, ben de sipariş vermeyi düünüyorum.
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ...
    şimdilik olumlu gibi ancak kesin memnuniyet belirtmek için erken, yani öyle çok etkileyici değil benim açımdan, genelde eski makineyle mukayese yapıyorum bunun ne artısı var diye bakıyorum, deneyimler biraz daha biriksin başlıkta görüşlerimi toplu halde yazarım ...
  • quote:

teşekkürler ...
    şimdilik olumlu gibi ancak kesin memnuniyet belirtmek için erken, yani öyle çok etkileyici değil benim açımdan, genelde eski makineyle mukayese yapıyorum bunun ne artısı var diye bakıyorum, deneyimler biraz daha biriksin başlıkta görüşlerimi toplu halde yazarım ...

Eski makinenden en büyük avantajı üst sepeti daha kullanışlı hocam. Ve kısa yıkama programları var süreden kısma özelliği var ekstra parlak özelliği var daha ne olsun. Ha hocam senden bir ricam olacak misal köfte pişirdin yağı dondu onu sudan geçirme. Bir de dibi tutmuş tencere olsun. Yanık da olabilir yanık süt tenceresi de. Onu da sudan geçirme yemek artıklarını sadece peçete ile sıyır. Mesela nescafe içiyorsun ya onun bardaklarını 2 gün beklet. Ha bir de makineni iyice zorlayalım. Mesela tabakları altta diziyorsun ya onun üstüne tava üst sepette kaselerin üstüne de tava kapatabilir misin? Ha birde 58 dk da çalıştır. Bulaşıkların kirli hallerini de çek temiz hallerini de çek nasıl doldurduğun hallerini de çek fotoğrafla yani. Deterjanın da fairy olsun platinium da olabilir normal de farketmez yeter ki fairy olsun. Böylece makinenin performansını da görmüş oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

beyler bu Altus AL 435 X A+ 5 Programlı makine nasıldır? kullanıcısı varmı forumda?

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/altus-al-435-x-a-5-programli-lcd-ekranli-bulasik-makinesi-270053319?mkwid=sMGsFfSkm_dc&pcrid=98487584727&pkw=&pmt=&ggmktg=PaidSearch*PLA*633377644*35184525207*98487584727*pla**aud-302184094293:pla-77411946807&rfcr=98487584727&gclid=Cj0KEQjwi7vIBRDpo9W8y7Ct6ZcBEiQA1CwV2F5mBJnbgqqGv1Zl9KjZW7FOJ44DhS2MYtzlHnJkByUaAvAk8P8HAQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

bu makine benim de dikkatimi çekti. ses seviyesi çok iyi duruyor. tabi öncelik yıkama performansı ama bunun hakkında pek bilgi bulamadım. araştırma yaptıysanız bilgi verir misiniz.

• AytekinNet kullanıcısına yanıt
    Hocam gitti gidiyor n11 hepsiburadadan alan kullanıcılar yıkaması çok iyi diyorlar fazla para vermeye gerek olmadığını söyleyenler çoğunlukta. Ggidiyorda epey bir satılmış satılmaya devam ediyor..

• Selam, vestelin bu modelinihttps://www.vestel.com.tr/vestel-bm--803-bulasik-makinesi
    almış kullanan var mı? Hediye çekimle 1000 lira civarına denk geliyor. Ama internette pek bilgi bulamadım, tavsiye eder misiniz?
  • Arkadaşlar merhaba,

BSH Grubu Siemens markalı ürün almak isteyenlere yardımcı olmaya çalışırım.

Almanya üretimi modeller:

SN236I00IT Inox - 1650,00 Tl ( İzmir + İstanbul Ücretsiz Teslimat ve Daire içi teslim olacak şekilde )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 10 Mayıs 2017; 20:17:19 >
  • 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.