Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: stradivarius , stradivarius Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • emektar beko leydi nin yerine sımens sm26m283 aldım.makina geldi servis bekliyoruz.inşaallah sorun çıkarmaz uzun yıllar
  • Kliksa'dan AEG F77023M0P INOX makineyi World Puan + BKM + Avantajix ile 1110TL 12 Taksit olarak aldım, bu fiyat segmentinde doğru mu yaptık hala tam emin olamıyorum ama candogan62 hocam iyi yaptın diyorsa iyi yapmışızdır diye düşünüyorum

http://www.kliksa.com/urun/aeg-f77023m0p-inox-bulasik-makinesi/901836892
  • Profilo BM6480MG modelinin siemens ve boshc daki karşılığı nedir acaba bilen varmı?
  • MERHABA

ARÇELİK 9280 yli bulaşık makinası hakkında yorumlarınız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabelcns

MERHABA

ARÇELİK 9280 yli bulaşık makinası hakkında yorumlarınız nedir?

899 TL ise super

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazpanyol kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜRLER. PEKİ SİEMENS SN54M535TR Mİ? YOKSA ARÇELİK 9280 Mİ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabelcns

TEŞEKKÜRLER. PEKİ SİEMENS SN54M535TR Mİ? YOKSA ARÇELİK 9280 Mİ?

Arcelik tabiki siemens plastik tabanli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 12 Aralık 2013; 23:48:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanim34

quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

Orijinalden alıntı: irfanim34

merhabalar.. bulasık makınesı ıcın profılonun bm5221eg modelını dusunuyorum kullanıcısı olan yada makıneyı ıyı bılen ustadlar tavsıye ederler mı ? ya da 1000 tl ye kadar baska bır cıhaz mı onerırsınız ? simdiden tesekkurler..

Güzel model. Sadece iç zemini polinox malzeme. Sıkıntı değil derseniz alabilirsiniz.

Bu paraya birde Electrolux ESF6510low olması lazım n11.com'da.

eyvallah kardesım sagol cevabın ıcın. polinox oması benım ıcın sorun olmaz candogan da bu yonde fıkır beyan etmıstı..

http://www.hepsiburada.com/liste/siemens-sn26l280tr-a-6-programli-jetmatic-bulasik-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtsiesn26l280tr&categoryId=22156&navq=categoryid%3d22156%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c%252bmin_actual_price_pl%26sc%3d8%26fh_secondid%3dmtsiesn26l280tr%26fh_lister_pos%3d6%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bsiemens%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637_235604%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637_235604_22156%257d%26fh_refview%3dlister

bu makıne hakkında bılgı&fıkrınız var mıdır ? siemens in bulaşık makineleri için kotu yorumlara sahıt oldum doğrumudur ?

Siemens SN26m283TR kullanıyorum. Siemens bulaşık makinesinde kaliteli bir markadır.

Verdiğiniz modelin de iİç zemini polinoxtur. Sizin için sorun değilmiş. Diğer özellikleri gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 13 Aralık 2013; 0:18:39 >

• aeg f 55022 kliksa 'da 709 tl ye düşmüş... tavsiyeler üzerine alacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionheart1905

merhaba arkadaşlar ben AEG F77023M0P INOX bulaşık makinesini aldım 2 güne geldi daha kurdurmadım makineyi ama gerçekten fiyatı çok iyi 1300 liraya bir alt modeli olan 65042mop 5 programlısını bile zar zor ne olduğu belirsiz sitelerde buluyordum kliksa indirimi yapınca kaçırmadım aldım alıcak arkadaşlar düşünmesin alsın bence on numara makine.

Memnun musunuz? Ben de alabildim sonunda, henuz gelmedi. Hangi kargo getiriyor, kurulum, ek garanti nasil oluyor bilgi verebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyavuralkaya

aeg f 55022 kliksa 'da 709 tl ye düşmüş... tavsiyeler üzerine alacağım?

hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coca-Cola

quote:

merhaba arkadaşlar ben AEG F77023M0P INOX bulaşık makinesini aldım 2 güne geldi daha kurdurmadım makineyi ama gerçekten fiyatı çok iyi 1300 liraya bir alt modeli olan 65042mop 5 programlısını bile zar zor ne olduğu belirsiz sitelerde buluyordum kliksa indirimi yapınca kaçırmadım aldım alıcak arkadaşlar düşünmesin alsın bence on numara makine.

Memnun musunuz? Ben de alabildim sonunda, henuz gelmedi. Hangi kargo getiriyor, kurulum, ek garanti nasil oluyor bilgi verebilir misiniz?

merhaba hocam henüz kullanma fırsatımız olmadı malesef ama malzeme kalitesi gayet güzel kaliteli kagoyu horoz kargo getiriyor 2 güne geldi, kurulumu bulunduğum şehirdeki aeg bayisini arayarak söyledim ve iki gine gelip kurulumu yapıp garantiyi onayladılar ek garanti nasıl oluyor pek bilmiyorum inanın ama daha önce 5 programlısını almak için görüştüğüm bir bayi kurulum esnasında bir miktar ücretle garanti uzatılıyor demişti bu arada makineniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Coca-Cola

quote:

merhaba hocam henüz kullanma fırsatımız olmadı malesef ama malzeme kalitesi gayet güzel kaliteli kagoyu horoz kargo getiriyor 2 güne geldi, kurulumu bulunduğum şehirdeki aeg bayisini arayarak söyledim ve iki gine gelip kurulumu yapıp garantiyi onayladılar ek garanti nasıl oluyor pek bilmiyorum inanın ama daha önce 5 programlısını almak için görüştüğüm bir bayi kurulum esnasında bir miktar ücretle garanti uzatılıyor demişti bu arada makineniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Çok teşekkür ederim, umarım övüldüğü kadar vardır. O zaman telefonda belirteyim ek garanti de yapsınlar, ne olur ne olmaz. Umarım siz de memnun kalırsınız, kullandıktan sonra deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.

• Bizim ki de bugün geldi çok hızlı geldi gerçekten. Bu arada stok tükenmiş makinenin değeri artık 1500TL tekrardan

Açıkçası daha önce bulaşık makinesi ihtiyacı olmamıştı ilk makinemiz olacak kullanacağımız, servisten önce herhalde usta çağırıp su tesisatını ayarlatmak gerekecek. Bu ürün için tek su girişi yeterli mi yoksa hem sıcak hem soğuk girişi mi kurdurmamız gerekecek ustaya?
  • Vestel finlux fxd-201
    vestel finlux fxd-301
    Arçelik 6220

arkadaşlar bu ürünler hakkında bilgisi olan varmı? taban ve filtre çelik mi? bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. öcelikli aklımdaki ürün fxd 301. ama taban çelik mi filtre çelik mi bilmiyorum. kullananlar memnun mu? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Bizim ki de bugün geldi çok hızlı geldi gerçekten. Bu arada stok tükenmiş makinenin değeri artık 1500TL tekrardan

Açıkçası daha önce bulaşık makinesi ihtiyacı olmamıştı ilk makinemiz olacak kullanacağımız, servisten önce herhalde usta çağırıp su tesisatını ayarlatmak gerekecek. Bu ürün için tek su girişi yeterli mi yoksa hem sıcak hem soğuk girişi mi kurdurmamız gerekecek ustaya?

hayırlı olsun öncelikle dostum tek su girişi yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydgr4

Vestel finlux fxd-201
    vestel finlux fxd-301
    Arçelik 6220

arkadaşlar bu ürünler hakkında bilgisi olan varmı? taban ve filtre çelik mi? bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. öcelikli aklımdaki ürün fxd 301. ama taban çelik mi filtre çelik mi bilmiyorum. kullananlar memnun mu? Teşekkürler.

Çamaşır ve bulaşık makinesinde Vestel den uzak dur,
    Altus 434x alınabilir,
    http://www.hizlial.com/altus-al-434-x-4-programli-bulasik-makinesi/04.003.1896.0004

• lionheart1905 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, artık tecrübe ve sıkıntıları buradan paylaşırız :)

Veya başka bir başlık gerekiyor ise aça da biliriz.
  • Merhaba arkadaşlar hayırlısıyla evlenmeye karar verdım ama beyaz eşya konusunda en çok kafamı karıştıranı bulaşık makinası oldu.Çok program olmasının bir avantajı yok genelde tek yıkama proramını kullanıcaz mı yoksa bu yanlış bir fikir mi? Yada başka önemli detaylar varmı ? su ve elektirik sarfiyatı dışında tabi..Mesela bu ürün Siemens SN25E230TR fazlamı gelir yoksa almışken daha iyisini mi almalıyız.Yardımcı olacak herkese teşekkür ederim..
  • Merhabalar,
    Şöyle kayınvalideme 1000 tl civarında F/P oranı iyi çelik tabanlı,dışı ınox olacak bir bulaşık makinası arıyoruz.Marka olarak Arçelik,siemens olabilir.
    Yardımcı olacaklar fiyatta da en uygun ve sorunsuz alabileceğimiz yerleri de söylerlerse çok sevinirim.Şimdiden tşkler!.
  • 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.