Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün natiullius teknosada siemens 288 made in germany çelik tabanlı bulaşık makinasını 1579 dan 999 tl ye indirilmiş olarak gördüm. ilgilenen arkadaşlara duyurulur. belki diğer teknosalarda satıyordur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s16bursa

Arkadaşlar sn 26m283 modelini bayide 1500 peşin fiyatına 10 taksit dediler. sanırım bu modeli alacağım ama bazılarınız baya uyguna almış.. bana söylenen fiyattan daha uygun satılan yerler sadece internet siteleri mi acaba? bir de candoğan beyin önerdiği ve benim aklıma yatan profilo BM6480MG var ama ben beyaz istiyorum diğer eşyalar beyaz diye.. acaba profilonun 6480 e eş özellikli modeli hangisidir? bir de satıcılar makinanın tabanının çelik veya polinox olmasının bir şeyi değiştirmeyeceğini, hatta çelikte zamanla su lekeleri kireçlenme gibi sorunlar olacağını söylediler bana. arasındaki farkı koku ve kullanım açısından bana anlatabilecek olan var mı?

O satıcılara o zaman neden alt grup ürünlerde polinox taban varda üst grup ürünlerde yok diye sormanız lazımdı

• benim buzdolabım ve mikrodalgam inox, fırın ve bulaşık makinem beyaz, dert etmiyorum.
  • Darty de Electrolux ün 6200LOW modeli kampanyalı 699 TL. Özellikleri gayet yeterli gözüküyor.

Bu ürün hakkında bilgisi olan var mı?
  • birkaç aydır ev için bulaşık makinesi modeli arıyorduk ve buradaki tavsiyeler üzerine profilo markasında karar kıldık ve profilo bm4221eg modelini dün itibariyle satın aldım. Makineyi 2 defa çalıştırdım ve yıkaması güzel. Kullanıcı yorumlarından dolayı özellikle kurutma konusunda tereddütlerim vardı ama öyle bir sıkıntı yaşamadık çok şükür. Ayrıca konuya daha önce yazan ve kendilerine sorduğum sorulara cevap veren @superhead ve @KruGmaN nickli arkadaşlara çok teşekkür ederim. Eğer teknoloji konusunda çok araştırıyorsanız allah kolaylık versin araştırmalar bir yerden sonra insanı bezdirebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_sas -- 18 Kasım 2013; 1:25:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_sas

birkaç aydır ev için bulaşık makinesi modeli arıyorduk ve buradaki tavsiyeler üzerine profilo markasında karar kıldık ve profilo bm4221eg modelini dün itibariyle satın aldım. Makineyi 2 defa çalıştırdım ve yıkaması güzel. Kullanıcı yorumlarından dolayı özellikle kurutma konusunda tereddütlerim vardı ama öyle bir sıkıntı yaşamadık çok şükür. Ayrıca konuya daha önce yazan ve kendilerine sorduğum sorulara cevap veren @superhead ve @KruGmaN nickli arkadaşlara çok teşekkür ederim. Eğer teknoloji konusunda çok araştırıyorsanız allah kolaylık versin araştırmalar bir yerden sonra insanı bezdirebiliyor.

öncelikle güle güle kullanın.mahsuru yoksa,nerden,kaça aldığınızı yazabilir misiniz?tekrar hayırlı olsun
  • Electrolux ESF6510LOX en iyi fiyat garantisi altında

http://www.n11.com/electrolux-esf6510lox-bulasik-makinesi-P16647586
  • arinalw A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkür ederim. Çok araştırdım ve en uygun fiyatlı olarak Güzel evim internet sitesinden aldım 729 tl'ye bonus karta 10 taksitli olarak. 24 saatte teslim ettiler ürünü.

• slm
    1991 den beri kulladıgımız leydi 170 emeklilik dilekçesi verdi soldaki başlatma dügmesinde takılma oluyor yani bir süre çalıştıkdan sonra duruyor makine yeride sorunlu parkeler sökülmesi gerekiyor işin uzun anlıyacagınız bir kaç yıl öncede arıza yapmıştı servise degiştirelimmi diye danışmıştım böyle makina üretilmiyor denk olanlarda yüksek fiyatlı gittigi yere kadar kullanın demişdi parkeler sökülmüşken yenilemeyi düşünüyorum önceki sayfaları okudum aklım karışdı 1300-1500 tl arası bir tavsiyelerinizi almak istiyorum profilo ve aeg nin bazı modelleri çok övülmüş servisden şikayet var yanılmıyorsam arçelik almak istiyorum ama aklım karışık hangi modeli tavsiye edersiniz cevap yazacak arkadaşlara şimdeiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Han_09

slm
    1991 den beri kulladıgımız leydi 170 emeklilik dilekçesi verdi soldaki başlatma dügmesinde takılma oluyor yani bir süre çalıştıkdan sonra duruyor makine yeride sorunlu parkeler sökülmesi gerekiyor işin uzun anlıyacagınız bir kaç yıl öncede arıza yapmıştı servise degiştirelimmi diye danışmıştım böyle makina üretilmiyor denk olanlarda yüksek fiyatlı gittigi yere kadar kullanın demişdi parkeler sökülmüşken yenilemeyi düşünüyorum önceki sayfaları okudum aklım karışdı 1300-1500 tl arası bir tavsiyelerinizi almak istiyorum profilo ve aeg nin bazı modelleri çok övülmüş servisden şikayet var yanılmıyorsam arçelik almak istiyorum ama aklım karışık hangi modeli tavsiye edersiniz cevap yazacak arkadaşlara şimdeiden teşekkürler.

Ben de uzun araştırmalar sonucu Bosch'un N5802 modelini 1400 TL ye aldım. Yarın servis kurulumunu yapacak eğer zamanınız varsa sonuçlarını yazarım.
    Eğer yerli almak istiyorsanız Beko en iyi seçenek gibi gözüküyor, eğer bir de Koç grubundan bir arkadaşınız adına alabilirseniz % 8 indirimi var .

Kolay gelsin.

• quote:

slm

Bu butce ile inverter motorlu , 4 pervaneli AEG,Electrolux alinir.
    AEG 77023
    Electrolux 6630

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 18 Kasım 2013; 20:26:54 >

• http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-dw-fn320t-xtr-a-enerji-performansli-inox-bulasik-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtsamdwfn320t&categoryId=22156&navq=categoryid%3d22156%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dmtsamdwfn320t%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bsamsung%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637_235604%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637_235604_22156%257d%26fh_refview%3dlister

en para ile 799tl ye geliyor.
    supurgem buzdolabım foto makinem samsung. servisi ve kalitesini cok begeniyorum.

bu makinenin arti ve eksilerini soyluye bilecek bir arkadas?

bide arkadaslar beyazi ile arasında fiyat dısında bir farkını bilen varmı?

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-dw-fn320w-xtr-a-enerji-sinifi-bulasik-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtsamdwfn320w&categoryId=22156&navq=categoryid%3d22156%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dmtsamdwfn320w%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bsamsung%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637_235604%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637_235604_22156%257d%26fh_refview%3dlister

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 18 Kasım 2013; 21:27:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

slm

Bu butce ile inverter motorlu , 4 pervaneli AEG,Electrolux alinir.
    AEG 77023
    Electrolux 6630

AEG f77023 4 pervaneli demişsiniz AEG F65042 de kaç pervane var biliyormusunuz acaba aralarında 150 tl fark var deyermi vermeye
    Arçelik den önerebileceginiz bir model varmı acaba marka takıntım yoktur ama bu güne kadar hep arçelik kullandım hepsinden memnun kaldım başka bir marka almak istemiyorum açıkcası yeni arçelikler yaramaz derseniz başka markalara bakacagız mecburen

• quote:

Orijinalden alıntı: attillam

quote:

slm

Ben de uzun araştırmalar sonucu Bosch'un N5802 modelini 1400 TL ye aldım. Yarın servis kurulumunu yapacak eğer zamanınız varsa sonuçlarını yazarım.
    Eğer yerli almak istiyorsanız Beko en iyi seçenek gibi gözüküyor, eğer bir de Koç grubundan bir arkadaşınız adına alabilirseniz % 8 indirimi var .

Kolay gelsin.

kullanım sonrası izlenimlerinizi bekliyorum aslında arçelik almak istiyorum ama başka markada olabilir sizin modelde eksik rakam yada harf var galiba googlede bulamadım buysa Bosch SMS58N02TR SilencePlus A++ buysa media markt da 1400 tl bakayım siz memnun kalırsanız

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: attillam

quote:

slm

Kolay gelsin.

kullanım sonrası izlenimlerinizi bekliyorum aslında arçelik almak istiyorum ama başka markada olabilir sizin modelde eksik rakam yada harf var galiba googlede bulamadım buysa Bosch SMS58N02TR SilencePlus A++ buysa media markt da 1400 tl bakayım siz memnun kalırsanız

Evet model kodu Bosch SMS58N02TR dir. Yalnız beyaz eşyayı internet veya AVM firmalarından değil de beyaz eşya bayiinden alırsanız daha iyi olur sanırım çünkü bir sorun olduğunda bu tür firmalar bayağı kaçak güreşiyorlar, muhatap bulamıyabiliyorsunuz. Bosch bayileri de aynı fiyata veriyor zaten. İnternetçilere güvenebilsem Electrolux'ün bundan daha ucuz modelleri vardı, ama güvenemedim. Bakalım sonuçları merak ediyorum tabii, ama eğer bir üretim hatası filan yoksa sürpriz yaşayacağımı sanmıyorum. 1992 de aldığım ithal Siemens'i hala yazlıkta kullanıyorum, bir iki ufak sorunu çıkıyor,üşenmeden tamir ediyorum,pırıl pırıl yıkıyor hala ... umarım bu da öyle çıkar. Sonuçları yazacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attillam -- 19 Kasım 2013; 9:56:21 >

• attillam kullanıcısına yanıt
    leydi 170'in içinde simens lisansıyla üretilmiştir yazıyor büyük ihtimlal kasa aynı marka farklı aklım karışdı açıkcası bizim emektarada müsteri çıktı kızım üniversitede baba yaptıralım bizim evde kullanalım diye atladı hemen o tarafa giden bi araba bulursam göndercem ona yoksa astarı yüzünü geçer gibi geliyor
  • Han_09 H kullanıcısına yanıt
    aeg PROCLEAN serileri 4 pervanelidir. 65042 de alınabilir.
    (alttaki 3. pervanenin üzerindeki kırmızı yuvarlak pervaneden bahsediyorum)
    http://www.youtube.com/watch?v=E3lgz7w8ySU
    .
    arçelik için bu bütceler çok fazla. 600 tl ye 4 proğramlı altus 434x alınabilir.
    veya 900 tl civarında grundig GDF 9501 alınabilir. ikiside arçelik-beko grubunun ürünleridir.
    https://www.bimeks.com.tr/urun/127602/grundig-gdf-9501-lcd-9-programli-bulasik-makinesi--.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 19 Kasım 2013; 11:51:33 >

• quote:

aeg PROCLEAN serileri 4 pervanelidir. 65042 de alınabilir.
    (alttaki 3. pervanenin üzerindeki kırmızı yuvarlak pervaneden bahsediyorum)
    http://www.youtube.com/watch?v=E3lgz7w8ySU
    .
    arçelik için bu bütceler çok fazla. 600 tl ye 4 proğramlı altus 434x alınabilir.
    veya 900 tl civarında grundig GDF 9501 alınabilir. ikiside arçelik-beko grubunun ürünleridir.
    https://www.bimeks.com.tr/urun/127602/grundig-gdf-9501-lcd-9-programli-bulasik-makinesi--.aspx

cevaplarınız içim teşekkürler seçim yapmanız gerekseysi
    profilo BM6480 MG 1380 tl ile AEG F65042 1350 tl fiyatları burada 30 tl lik önemsiz bir fark var hangisini tercih edersiniz akşam profiloya bakacagım AEG media markt ta var sadece aydında çarşıyada bakmadım açıkcası internetden baktım bulamadım AEG servisini aradım kurulumu biz yapıyoruz dediler yazınızdan arçeliklere sıcak bakmadıgınız sonucunu çıkardıgım için bu ikisi arasında seçim yapacak gibiyim akşam bosch larada bir göz atarım

• Han_09 H kullanıcısına yanıt
    http://m.aeg.com.tr/Store-locator/
    .
    ikiside iyi ürün, tercih sizin.
    Profilo 6480 , 1300 tl den fazla olmamalı . 6 programlı amca çocukları
    Bosch siemens N serileri de 1400 tl ye alınabiliyor,
    .
    Arçelik almak isterseniz 930 tl ye tereddütsüz grundig 9501 alabilirsiniz.
    http://www.bimeks.com.tr/urun/127602/grundig-gdf-9501-lcd-9-programli-bulasik-makinesi--.aspx#dealers
    .
    .http://www.teknosa.com/urunler/115030258/aeg-f77023m0p-inox-bulasik-makinesi

• yorulmadan cevap verdiğiniz için teşekkürler
    quote:

http://m.aeg.com.tr/Store-locator/
    .
    ikiside iyi ürün, tercih sizin.
    Profilo 6480 , 1300 tl den fazla olmamalı . 6 programlı amca çocukları
    Bosch siemens N serileri de 1400 tl ye alınabiliyor,
    .
    Arçelik almak isterseniz 930 tl ye tereddütsüz grundig 9501 alabilirsiniz.
    http://www.bimeks.com.tr/urun/127602/grundig-gdf-9501-lcd-9-programli-bulasik-makinesi--.aspx#dealers
    .
    .http://www.teknosa.com/urunler/115030258/aeg-f77023m0p-inox-bulasik-makinesi

yorulmadan cevap verdiginiz için teşekkürler hanım illaki arçelik olsun dedi grundig gayet mantıklı görünüyor

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.