Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: scorp2000

SMI53E05TR YARI ANKASTRE BULAŞIK MAKİNESİ NEREDE ÜRETİLMİŞTİR ??

POLİNOX MU ÇELİK TABAN MI BİLEN VARSA LÜTFEN???

Ürün yerli ve polinox tabanlıdır.

SMI53E05T(1000 lira)- ürünü tavsiye ediyomusunuz tüm değerlerine baktım SMI50M75EU(1500 lira) modeliye hiç bir fark yok
    LÜTFEN YARDIM
  • Hadi ya şansa bak, resmen bedavaya almışsınız :)
  • quote:

Hadi ya şansa bak, resmen bedavaya almışsınız :)

:) teslimata kadar sevinmem
    yok stok yok,yok yanlıs urun diyebilirler bakalım..
    fiyat gayet iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhas

birkaç ay önce plastiklerde kullanılan pba maddesinin zararları hakkında konuşmalar olmuştu.özellikle damacanalardaki kullanım için.bu madde ısıyla beraber daha da aktifleşiyormuş.acaba bu madde bulaşık makinalarında kullanılıyor mu?bilgisi olan var mı?

bu konu kimsenin dikkatini çekmedi mi? kafanızda soru işareti uyanmadı mı?
  • quote:

quote:

birkaç ay önce plastiklerde kullanılan pba maddesinin zararları hakkında konuşmalar olmuştu.özellikle damacanalardaki kullanım için.bu madde ısıyla beraber daha da aktifleşiyormuş.acaba bu madde bulaşık makinalarında kullanılıyor mu?bilgisi olan var mı?

bu konu kimsenin dikkatini çekmedi mi? kafanızda soru işareti uyanmadı mı?

PBA maddesini bilemediğimden yorum yapamadım. Polinox malzemesinin nelerin kombinasyonu olduğunu öğrenirsem burada paylaşayım.
  • Tavsiyeler ÜZerine bende
    Özgürçeyizden Profilo 5220 eg siparişi verdim arkadaslar.
    Kargo dahil 745 Tl tuttu. İnşallah memnun kalırız. ÇElik taban ve polinox arasında gidip gelmeme ragmen,
    Profilolardaki soklama teknolojisi sayesinde tabanın polinox olması sorun olmaz deyince bende ikna oldum.
    İnşallah memnun kalırız, Butun arkadaslara yorumlar için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elaxis

Tavsiyeler ÜZerine bende
    Kargo dahil 745 Tl tuttu. İnşallah memnun kalırız. ÇElik taban ve polinox arasında gidip gelmeme ragmen,
    Profilolardaki soklama teknolojisi sayesinde tabanın polinox olması sorun olmaz deyince bende ikna oldum.

bende aynı siteden aynı ürünü almayı düşünüyorum site ile irtibata geçtiniz mi kaç günde kargoya veriliyormuş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Formed

quote:

Tavsiyeler ÜZerine bende

bende aynı siteden aynı ürünü almayı düşünüyorum site ile irtibata geçtiniz mi kaç günde kargoya veriliyormuş?

Fabrikadan siparişle calisiyoruz,
    2 Gune kadar kargoya verililir diye bilgi verdiler bakalim. Urun gelince bilgi veririm. Bende forumdan daha once alisveris yapan bir arkadasin tavsiyesi uzerine aldim. Umarim sorun yasamayiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yari ankastre alman uretimi celik tabanli dusuk tuketim degerleri olan bosch bulasik makinesi tavsiyeleriniz butce 1500 lira max.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar dun arkadasım siemens bulasık makınesını 3300 taksıtlı fıyatı olanı 2500 tl ye aldı sıemens SN56T598EU
    (nakıt) tam bende alayım dıye dusunurken bır foruma sorayım bu fıyat aralıgında baska bır marka yada model tavsıye edermısınız aıle kalabalık artı en az 5 yıl kullanabılecegımız bır makıne olsun...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Formed

quote:

Tavsiyeler ÜZerine bende

Fabrikadan siparişle calisiyoruz,
    2 Gune kadar kargoya verililir diye bilgi verdiler bakalim. Urun gelince bilgi veririm. Bende forumdan daha once alisveris yapan bir arkadasin tavsiyesi uzerine aldim. Umarim sorun yasamayiz

bende verdim bugün siparişi özgürden bakalım kaç günde gelecek bu arada bende kayseri

• Özgür çeyizde kargo ücreti ne kadar arkadaşlar?
  • Siemens SN26M882EU bulaşık makinamda ortaya çıkan ve önceki sayfalarda bahsetmiş olduğum ''E27'' hatası tamamen düşük voltajla ilgili bir hataymış.Makina birkaç defa düşük voltajı hissettiğinde otomatik olarak kendini korumak için bu arıza kodunu veriyor.Bilginize.
    Bu arada bulunduğum bölgenin trafo dahil tüm elektrik sistemi yenilendiği için şu an hiçbir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alparslan06 -- 8 Ocak 2012; 20:25:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kjj

arkadaslar dun arkadasım siemens bulasık makınesını 3300 taksıtlı fıyatı olanı 2500 tl ye aldı sıemens SN56T598EU
    (nakıt) tam bende alayım dıye dusunurken bır foruma sorayım bu fıyat aralıgında baska bır marka yada model tavsıye edermısınız aıle kalabalık artı en az 5 yıl kullanabılecegımız bır makıne olsun...

siemens- bosch iyi tercih yapmışsınız.
    2300 tl ye SN56T597EU de tercih edilebilir . daha sessiz 42 db.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorp2000

Yari ankastre alman uretimi celik tabanli dusuk tuketim degerleri olan bosch bulasik makinesi tavsiyeleriniz butce 1500 lira max.

1800 tl civarında Siemens SN55M588EU.
    bosch olacaksa 1500 civarında Bosch SMU58M75EU tezgah altı ankastre.

• quote:

Orijinalden alıntı: alparslan06

Siemens SN26M882EU bulaşık makinamda ortaya çıkan ve önceki sayfalarda bahsetmiş olduğum ''E27'' hatası tamamen düşük voltajla ilgili bir hataymış.Makina birkaç defa düşük voltajı hissettiğinde otomatik olarak kendini korumak için bu arıza kodunu veriyor.Bilginize.
    Bu arada bulunduğum bölgenin trafo dahil tüm elektrik sistemi yenilendiği için şu an hiçbir sorun yok.

Gerilim 170V altına düştüğünde makine bu hatayı verir. Voltajlarınız epey düşüyormuş demek ki.
  • Selam arkadaşlar.
    Başlığa kısaca göz attım, makine ihtiyacımız var. Siemens SN26M282TR tavsiye eder misiniz. Fiyat sınırım budur. Sorun çıkarmayacak bir ürün almak istiyorum. Bosch ile Siemens ürünleri arasında hangisini tercih etmeliyim.

Aslında illa 6 program olacak diye bir sorunum yok. Hızlı yıkama, enerji tasarrufu ve sorun çıkarma riski olmayan daha düşük programlı da olabilir. Bir önceki sayfada bu ürün için iyi denmiş bizim de ihtiyacımıza hitap eden bir ürün (sanırım) o yüzden bu marka/modeli sordum.

Birde bazı makineler için koku yapıyor, malzemeleri çiziyor zarar veriyor gibi yorumlar gördüm, böyle bir sorunla da karşılaşmak istemiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim, Teşekkürler...
  • böke.
    Siemens SN26M282TR ve Bosch 58M82. tek yumurta ikizidir. hangisini uygun bulursan veya hangisinin dış görünümü hoşuna giderse onu al.
    7 yıla kadar da ek garanti yaptır . paşa paşa kullan. 1200-1250 tl civarında alabilirsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alparslan06

Siemens SN26M882EU bulaşık makinamda ortaya çıkan ve önceki sayfalarda bahsetmiş olduğum ''E27'' hatası tamamen düşük voltajla ilgili bir hataymış.Makina birkaç defa düşük voltajı hissettiğinde otomatik olarak kendini korumak için bu arıza kodunu veriyor.Bilginize.

Gerilim 170V altına düştüğünde makine bu hatayı verir. Voltajlarınız epey düşüyormuş demek ki.

sizin tavsiye ettıgınız makıne 10 lıtre su harcıyor bu ıse 7 lıtre tabı sızın tavsıye edttıgınız 1 kısılık daha fazla yıkıyor ama bende arkadasın aldıgından alıcam zannedersem....ama yorumunuz ıcın cok tsk ler

• smi53e05tr - Ürün Özellikleri (fikirleriniz lütfen ??)

Performans ve Tüketim Değerleri
    Enerji sınıfı: A+
    Kurutma performansı: A
    Eko 50 programında: enerji tüketimi 1.02 kWh
    Eko 50 programında su tüketimi: 12 l
    Test referans programı: Eko 50. Yıllık ortalama 280 yıkamada 290 kWh enerji tüketimi
    ​Eko 50 programında yıllık su tüketim değeri: 3360litre (standart: 280 yıkama). Gerçek tüketim kullanıma bağlı olarak değişebilir.
    Ses seviyesi:48 dB(A) re 1 pW
    kapasite: 12 kişilik
    Program / Opsiyonlar
    5 Programlı:
    Yoğun 70 °C,
    Auto 45-65 °C,
    Eko 50 °C,
    Hızlı 45 °C,
    Ön Yıkama
    2 özel fonksiyon: varioSpeed zaman kısaltma (program sürelerinden %50' ye varan oranda tasarruf), Yarım yük seçeneği
    4 ayrı yıkama sıcaklık derecesi
    Sepetler
    VarioFlex sepetler
    XXL gümüş sepetler
    Üst sepette yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları
    Rackmatic - yüksekliği ayarlanabilir üst sepet
    Katlanır raf, üst sepette: 2
    Katlanır raf, alt sepette: 2
    Alt sepette esnek çatal bıçak sepeti
    Yıkama Teknolojisi ve Sensörler
    DosageAssist (Akıllı dozaj yardımcısı)
    Deterjan otomatiği (Auto3in1)
    ActiveWater hidrolik sistemi
    AquaSensor, Yük sensörü
    Özel bardak koruma sistemi
    Kendi kendini temizleyen 3 kademeli filtre sistemi
    Dönüşümlü yıkama tekniği
    Ekran ve Kullanım
    LED'li program takip göstergesi
    Kırmızı panel ışıkları
    LED'li parlatıcı göstergesi
    Gömülebilir başlatma düğmesi
    eksik tuz göstergesi
    başlama zamanını erteleme özelliği: 1-24 saat
    Güvenlik
    AquaStop
    çocuk emniyet kilidi
    servo kilit
    Diğer Bilgiler
    Kolayca ayarlanabilen ayaklar
    Ürün ölçüleri (YxGxD): 81.5 x 59.8 x 57.3 cm
    Ocak ayına özel kampanyalı ürünlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorp2000 -- 9 Ocak 2012; 23:30:38 >

• 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.