Şimdi Ara

bulaşık makinası deterjanları(pril,calgon vs)deneyimleriniz (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.817
Cevap
47
Favori
343.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki 3 harfli marketler arsındaki en iyisi olan ürün hangisidir ? Migros dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 29 Haziran 2020; 14:10:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    bim in her fason ürünü emsallerine göre daha kaliteli olduğu için bim in ki derim.
  • Hocam yarin BIM e Bind Activit Premium 33 adet 19 TL civarına satışa sunulacak. Siz denedinizmi ?

• bimdeki icin iyi diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Bu 50 li olan ucuz olani degil hocam. 33 lü olan Premium serisi. Daha üst segment sanirim. Bende ilk defa deneyeceğim. Güzelse 2 3 paket alabilirim.

• bind kullandiktan sonra fairy platinum plus i biraktim. bu zamana kadar bosuna para vermisim gibi hissettim

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Hangisi hocam ? Ben bugün 19.küsüre 33 lü premium aldim ama daha denemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Hangisi hocam ? Ben bugün 19.küsüre 33 lü premium aldim ama daha denemedim.
    normal olandan alıyorsun, arkana yaslanıyorsun dostum. premium olan üst segment. O bir tık daha iyi fakat f/p arıyorsan bind normal tek geçerim.
  • Premium aldim ;) 33 tanesi 19.90 Tl. Bir dahakine ondan alirim. Peki 50 li ucuz olanla parlatıcı ve tuzu mecbur kullaniyoruz sanirim.

• quote:

Premium aldim ;) 33 tanesi 19.90 Tl. Bir dahakine ondan alirim. Peki 50 li ucuz olanla parlatıcı ve tuzu mecbur kullaniyoruz sanirim.
    ben sadece tableti kullanıyorum, çok memnunum. 50 tablet 19 tl. f/p ürünü
  • Premium bitince normal tabletinide deneyelim bakalim. Bu tablette parlatıcı ve tuzda kullanıyormusunuz.

• quote:

Premium bitince normal tabletinide deneyelim bakalim. Bu tablette parlatıcı ve tuzda kullanıyormusunuz.
    kullanmıyorum, hemen hemen hergun bulasik makinesini kullaniyorum. cok memnunum

• A101 deki 13 TL ye düşmüş.

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Migros dahil üç harfli market markalarının bulaşık tabletlerinin hepsi Eurotab üretimi. Zaten özel veya dönemsel bir indirim olmazsa hepsi aynı fiyattan satılıyor. Bu gerekçelerle hepsinin aynı kalitede olduğunu söyleyebiliriz.

Şahsi deneyimimle şunu eklemek isterim: bulaşıklarınız çok kurumuş kalıntılı veya çok yağlı değilse ve böylesi bulaşıklarla makine tıklım tıkış doldurulmamışsa bu tabletler gayet iş görüyor ve tam da fiyat/performans ürünü oluyor. Tabii buna bağlı olarak çok kirli bulaşıklarla dolu bir makinede kullanıp "Beklediğim kadar iyi yıkamadı" demek de bir hayli haksızlık oluyor. Şöyle örnekleyeyim: 75 beygir motorlu bir arabayla 140 beygir motorlu bir arabanın maksimum hızı ve haliyle fiyatı aynı değildir. Ama "Ben sakin kullanırım; arabayı tıklım tıkış doldurmam; 120 Km.'den daha yüksek hıza da pek çıkmam" diyen biriyseniz 75 beygir olan otomobil de işinizi görecektir (konfor, yol tutuş, güvenlik opsiyonları vs. gibi hususlar tablette olmadığı için örnek dışıdır ). Dolayısıyla ihtiyaca göre değerlendirme yapıp ona göre tablet seçmek en doğru yaklaşımdır.

Bilmeyenler veya farkında olmayanlar için not: bulaşıkların kirliliği dışında; kullanılan program tipi (özellikle bir saatin altındaki kısa programlar), suyunuzun kireç oranı ve makinenizin bakımı (özellikle filtre temizliği) gibi unsurlar da tabletin, dolayısıyla yıkamanın performansını etkilemektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenman -- 12 Temmuz 2020; 19:33:10 >

• A101 den aldim gramaji 16 gram ama bana bayağı ufak gözüktü. Memnun kalmadim, uzun zamandir Fairy Platinium kullanıyorduk ama son zamlardan sonra Pril kullanıyorum. En kötü Pril ile devam edeceğim hem 19 küsür gram. Şuan Migrosta 70 liisi 40 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 18 Temmuz 2020; 20:47:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar herkese.
    Bulaşık Makinesi kurduk eve ama yaşlı bir makine, ilk defa kullanıyoruz. Arçelik marka, yıllardır kullanılmıyordu açılmamış yani. Bardaklar hep lekeli çıkıyor, su lekesi. Kullanılan ürün finish hepsi 1 arada, prill parlatıcı.

Son sayfayı okudum BİM'deki bind marka önerilmiş. Finish veya fairy ile arasında nasıl bir fark var acaba? Bardakları çiziyor falan deniyor.

Bir de bulaşık makinesi tuzu olarak ne alınmalı? Onda markaya bakmalımıyız? Mesela a101'de bind marka tuz var, 4.50tl. finish'in tuzu 9.95tl falan. Sıradan bir tuz kullansak da olur mu? Bir fark var mıdır finish ile

• Tuz olarak 3 harflilerin herhangi birisini kullanabilirsiniz. Tablet olarak Pril Gold olani yada denemek icin Pril Hepsibiraradayi deneyebilirsiniz. 25 yada 30 lu paketleri var onlari deneyebilirsiniz. Ben Pril Gold dan memnun kaldim. Ucuz ürün derseniz ŞOK un kendi ürünü var Premium olan 33 adedi 24 tl felandi. Onuda denedim oda fena değil. En düşük bunu tercih edin hocam. Diğer ucuz ürünleri 50 li.olanlari tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 15 Eylül 2020; 21:56:17 >
  • Obscenity O kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan Rossmanda ve Gratiste Pril Gold tabletlerde indirim var.

Rossmanda Pril Gold 25 Adet.... 13.90 TL
    Gratiste Pril Gold 36 Tablet... 19.75 TL

Alıp deneyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 17 Eylül 2020; 13:51:40 >
  • quote:

Hocam şuan Rossmanda ve Gratiste Pril Gold tabletlerde indirim var.

Rossmanda Pril Gold 25 Adet.... 13.90 TL
    Gratiste Pril Gold 36 Tablet... 19.75 TL

Alıp deneyin derim.
    Benim tercihim Pril Gold.

İndirim oldukça stokluyorum, market markalarından bile ucuza aldığım dönemler oldu.
  • Gratis'te yeni satılmaya başlanan Jeden Tag Multi 12 (40 tablet içerikli) ürünü denedim ve yine 100 tam puan verdim, Gratis'te daha önce satılan ve çok beğendiğim Minel tabletleri aratmadı. Çoğu müşteriyi ilgilendiren bir farklılık paylaşmak isterim; tabletlerin granül yapısı çabuk çözülmeye yönelik dizayn edilmişe benziyor, katı tabletlere veya yapışma eğilimli kapsüllere hiç benzemiyor, folyosunu çıkarıp dokunduğunuzda bir farklı geliyor ele dış yüzeyi, sanırım Miele marka tabletlere benziyor...

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.