Şimdi Ara

bulamadığımız mp3'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulamadığımız mp3'leri birbirimize gönderelim arkadaşlar.
    Benim bulamadıklarım;
    1-the godfather
    2-jovanotti-l'ombelico del mondo

fk170482@hotmail.com gönderdiğiniz veya link bildirdiğiniz taktirde teşekkürü size bir borç bilirim. isteğiniz olursa hiç çekinmeyin elimizden geleni ardımıza koymayız saygılar.

• bu konunun yeri burası mı? ayrıca imzanda kurallara aykırı
  • ayrıca bu konuda aykırıdır büyük ihtimalle. :D
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by SPaCeLoRD</i>
    <br />ayrıca bu konuda aykırıdır büyük ihtimalle. :D
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

linkleri buraya yazmadığı sürece yasak değil...

hayret hala bu topik donanım genelde ???
  • Tabiki burada olacak koçum biraz kafanı çalıştırırsan neden olduğunu anlarsın.
  • ben kafamı yordum ama bu başlığın neden burada olduğunu anlayamadım... Link olarak sana bi yardımım olamayacak ama iki mp3 de ben de var ben kazaa dan çektim sen de kullan paylaşım programlarını
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by frkms</i>
    <br />Tabiki burada olacak koçum biraz kafanı çalıştırırsan neden olduğunu anlarsın.

Burda bu konular konuşulması yasak.[ban]Ayrıca yeri burası olmazdı.Yeni olduğun için bilmiyorsun galiba arkadaşlar yasal olmayan site adresleri buraya göndermeyelim.Arkadaşa yardım etmek isteyen PM atsın.[spam]
  • ya bence kazaayı felan yüklemeyin. webden indirin. reklamı ayrı dert, popupları ayrı dert, indirme hızı ayrı dert.

ondan daha önemlisi, bu topicin yeri şurası olmalıydı;http://forum.donanimhaber.com/forum.asp?FORUM_ID=22
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by CaSH-iSH-iaN</i>
    <br />ben kafamı yordum ama bu başlığın neden burada olduğunu anlayamadım... Link olarak sana bi yardımım olamayacak ama iki mp3 de ben de var ben kazaa dan çektim sen de kullan paylaşım programlarını

anlaşılmayacak bişi yok, arkadaş kendi aklınca post yükseltmeye çalışıyor. bu gibi arkadaşların sonu burada pek hayırlı olmadı, sanırım olmayacakta.
  • Tarafımdan Taşınmıstır ..
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by desenturk</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by CaSH-iSH-iaN</i>
    <br />ben kafamı yordum ama bu başlığın neden burada olduğunu anlayamadım... Link olarak sana bi yardımım olamayacak ama iki mp3 de ben de var ben kazaa dan çektim sen de kullan paylaşım programlarını

anlaşılmayacak bişi yok, arkadaş kendi aklınca post yükseltmeye çalışıyor. bu gibi arkadaşların sonu burada pek hayırlı olmadı, sanırım olmayacakta.
    Ulan ka#351;#305;nt#305; adam#305;n asab#305;n#305; bozma, pos merakl#305;s#305; olan sensin dallama,
    adam gibi bir uslupla yanl#305;#351;#305;m#305;z#305; söylece#287;ine ne d#305;r d#305;r ediyorsun.

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by cat_axeyns</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by frkms</i>
    <br />Tabiki burada olacak koçum biraz kafanı çalıştırırsan neden olduğunu anlarsın.

Burda bu konular konuşulması yasak.[ban]Ayrıca yeri burası olmazdı.

Her hangi bir konunun kurallara aykırı içerikli veya yanlış yere açılması hiç problem değil, herkes hata yapar. Kuralları okummaış veya gözden kaçırmış olabilir. Bunlar düzeltilebilir hatalar.

Ama "koçum", "kafanı çalıştır" gibi bir hitap tarzı kesinlikle hoş olmamış.

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by frkms</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by desenturk</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by CaSH-iSH-iaN</i>

Ulan ka#351;#305;nt#305; adam#305;n asab#305;n#305; bozma, pos merakl#305;s#305; olan sensin dallama,
    adam gibi bir uslupla yanl#305;#351;#305;m#305;z#305; söylece#287;ine ne d#305;r d#305;r ediyorsun.

dengim değilsin çocuk, kapa çeneni, otur aşağı.... [akum]

• ya desenturk merak ettim imzandaki bayan kim milamı?
  • frkms şimdilik post indirimi yapıyorum devamı gelirse başka bir şey düşünebiliriz
  • walla arkadaşlar ben darzamat mp3lerini arıom olan farsa takas yapabilirim
  • yaw bu post dediğiniz şey nedir? Ben bilmiyorum? er,çavuş,abaza piyade filan dio o mu? Ne gibi kazançları var?
  • Artık bu post muhabbetleriniz sıkmaya başladı.Yok şu post arttırmaya çalışıyor,yok rütbeler kaldırılsın...Sizin de içinizde herhalde böyle bir dert var ki gündeme getiriyorsunuz.Niye bazı arkadaşlar bu post olayından rahatsız veya diğer arkadaşları bu şekilde suçluyor?[bandt][lamer]
  • Ulen mp3 bulacaz diye girdik ne hale gelmiş forum yaa.. Topiğin silinmesini talep ediyorum..
  • Ulen mp3 bulacaz diye girdik ne hale gelmiş forum yaa.. Topiğin silinmesini talep ediyorum.. [ban][ban]
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.