Şimdi Ara

Buket Aydın' ın Kılıçtaroğlu karşısındaki ciddiyetsizliği tepki topladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buket Aydın' ın Kılıçtaroğlu karşısındaki ciddiyetsizliği tepki topladı

Kanal D'ye konuk olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun karşısında gülen Buket Aydın, sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu.
    Programda birçok büyükşehir belediyesini almak istediğini belirten Kılıçdaroğlu; “İstanbul’u alacağız, Ankara’yı, Bursa’yı, Mersin’i alacağız.” dedi. Ardından da Buket Aydın'ın gülmeye başladı.
    CHP Lideri karşısında 'Bugün yine formunuzdasınız' şeklinde absürt bir yanıt veren Aydın'a Kılıçdaroğlu; 'Gerçekleri söylüyorum' şeklinde kendisini ifade etti.
    Aydın' a Twitter'da pek çok olumsuz yorum atıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kadın haklı, bence komik yani.
  • ne ciddiyetsizliği ya, kadın kendini tutamayıp kahkaha atmış...
    asıl ciddiyetsiz olan laubali olan kılışdaroğlu'dur
  • Yılın fıkrası
    Kemal Kılıçdaroğlu: Ben de ülkücüyüm.
  • Çok güzel hatun

Ayrıca kıloçdar için ciddi olmaya ciddiye almaya gerek yok, doğrusunu yapmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu herifi kim ciddiye alıyorki.

• erdoğan'a yapaydı aynı hareketi şu an cezaevindeydi. kılıçdaroğlunu destelemek için bir neden daha işte. ama çomar ne anlar ? çomar aklınca dalga geçer sevinir. yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

Bu mesaj silindi.
    Siz milyonlarca oy almış Erdoğan'a saygı gösteriyormusunuz da saygı bekliyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: paradiso35

Siz milyonlarca oy almış Erdoğan'a saygı gösteriyormusunuz da saygı bekliyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Şimdi birincisi, ben haber spikeri değilim. O pozisyonda oturan biri olsaydım, en azından tarafsız görünmeye çalışıp işimi doğru yapmaya çalışırdım. Aksini düşünsek, sunucu Cumhurbaşkanına ve hatta herhangi bir Akp'liye böyle bir muamelede bulunabilir miydi? Cevabımız aynıdır diye düşünüyorum :)

İkincisi de, vatandaş olarak elbette saygılı olmam lazım çünkü en ufak bir hakaretten içeriye alırlar. Bu konuda merhametli davranan bir yönetim yok maalesef. Aksine Kılıçdaroğlu kendisine yumruk atan genci bile affetmişti.

• Gülmesinde hiçbir sakınca göremedim.

• RTE olsaydı ayakta dinlerdi hanfendi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

Şimdi birincisi, ben haber spikeri değilim. O pozisyonda oturan biri olsaydım, en azından tarafsız görünmeye çalışıp işimi doğru yapmaya çalışırdım. Aksini düşünsek, sunucu Cumhurbaşkanına ve hatta herhangi bir Akp'liye böyle bir muamelede bulunabilir miydi? Cevabımız aynıdır diye düşünüyorum :)

İkincisi de, vatandaş olarak elbette saygılı olmam lazım çünkü en ufak bir hakaretten içeriye alırlar. Bu konuda merhametli davranan bir yönetim yok maalesef. Aksine Kılıçdaroğlu kendisine yumruk atan genci bile affetmişti.

Alıntıları Göster
    Sunucunun işgüzarlığı kabul ediyorum, karşısında iktidardan biri olsa böyle yapamazdı bunu da kabul ediyorum fakat şunu da kabul edelim ki bugün bu durumdan şikayetçi olanlar da farklı değiller bu hepbirlikte kabul edelim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.