DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
BUHARLI TEMİZLEYİCİ KULLANAN VAR MI?
5
Cevap
0
Favori
11.481
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      21597 Mesaj
      19 Ekim 2009 13:08:42 Konu Sahibi
      TV de reklamını gördüm. 12 ay taksitle 300TL' ye elektrik süpürgesi benzeri ama sadece buhar püskürten temizleyici.
      Anlatılana göre detarjana yada herhangi başka bir temizleyici kimyasala gerek kalmadan temizleyebiliyormuş. Özellikle donmuş yağlı ve zor lekeleri anında çıkartıyormuş. Hatta halıları da temizleyebiliyormuş.
      Kullanan varsa tecrübelerini alabilir miyim?
      Tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 19 Ekim 2009; 13:09:55 >

|
      |

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Binbaşı
      1442 Mesaj
      19 Ekim 2009 16:04:34
      kandırmaca bunlar, kirli bir halıyı buhar temizlemez bilakis kirleri halıya yapıştırır, büyük firmalar elektrikli süpürge üretmek için o kadar aarge yatırımını ve çalışmasını boş yere mi yapıyor vel hasıl çok gereksiz bir cihaz..
      |
      |

• Binbaşı
      1735 Mesaj
      20 Ekim 2009 23:54:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Collezione

kandırmaca bunlar, kirli bir halıyı buhar temizlemez bilakis kirleri halıya yapıştırır, büyük firmalar elektrikli süpürge üretmek için o kadar aarge yatırımını ve çalışmasını boş yere mi yapıyor vel hasıl çok gereksiz bir cihaz..

+1
      |
      |

• Emekli Yönetici
      15898 Mesaj
      21 Ekim 2009 00:15:30
      küçük buharlı temizleyiciler nasıl acaba. Kiri sökmesi açısından ve hijyenik açıdan. Araba jantındaki sabunla çıkmayan aspes tozunu falan çok güzel çıakrtıyor temizliyor. Fayans aralarındaki kirleri falan. Kiri yumşatması açısından güzel ürüne benziyor.
      |
      |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
      Ne mutlu Türküm Diyene

• Binbaşı
      1442 Mesaj
      21 Ekim 2009 09:58:36
      ben reklamları izlerken şaşırıyorum, o evler nasıl o kadar pis oluyor diye :)
      sürekli temizlenen bir evde öyle pislik ve kir olmaz, klasik deterjanlar temizlik için yeterli, ayrıca balatalarda yüksek ısıya dayanımı sağlayan asbest maddesinin kullanımı uzun yıllardır yasak, jantlardaki o siyah yoz lekelerini deterjanlı bir süngerle kolayca çıkarabilirsiniz..
      |
      |

• Yarbay
      7218 Mesaj
      21 Ekim 2009 13:57:05
      Buharlı temizleyici bizim evde kullanılıyor..DH forumda değişik topiklerde ayrıntılı bilgi yazdım..tavsiye ediyorum...Kimyasal madde kullanmadan, temizlik sonrası dogaya kimyasal atık..bol köpüklü ve ddeterjanlı su....bırakmadan.....Denizdeki canlıları öldürmeden köpürtmeden mikrop, bakteri yok ediliyor...Ve her türlü temizlik falan filan....İlk fırsatta arabamın motorunu temizleyecegim...Daha denemedim......
      |
      |

HİLE İLE İŞ GÖREN MİHNET İLE CAN VERİR,

NAMUSA HÜRMET EDEN NESLİNE ŞEREF VERİR....
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,276
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.