Şimdi Ara

BUHAR KAZANLI ÜTÜLER NE TAVSİYE EDERSİNİZ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
3
Favori
182.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsiburadadan philips 7430 buhar kazanlı ütü aldım.
    az önce geldi kargo.
    baktım her tarafı su olmuş kazanın ve ütünün.

kazanın içi su dolu. o da taşmış.
    bu ütüler böyle su dolu mu geliyor? bana garip geldi. yoksa bunlar bana kullanılmış ürün mü yolladılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanoute -- 26 Ocak 2012; 17:33:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

hepsiburadadan philips 7430 buhar kazanlı ütü aldım.
    az önce geldi kargo.

bu ütüler böyle su dolu mu geliyor? bana garip geldi. yoksa bunlar bana kullanılmış ürün mü yolladılar

hayır sulu gelmiyor. test için içinde kalmış olabilir dicem ama o kadar su kalamaz heralde. korkarım kullanılmıi bir ürün olma ihtimali yüksek. adamlar kazanı kontrol edip içindeki suyu bile boşaltmamışlar demek ki.

direk iade edin. zaten uzaktan alışverişlerde 1 hafta içinde iade etme hakkınız var. kargoyu da onlar ödüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

hepsiburadadan philips 7430 buhar kazanlı ütü aldım.
    az önce geldi kargo.

hayır sulu gelmiyor. test için içinde kalmış olabilir dicem ama o kadar su kalamaz heralde. korkarım kullanılmıi bir ürün olma ihtimali yüksek. adamlar kazanı kontrol edip içindeki suyu bile boşaltmamışlar demek ki.

direk iade edin. zaten uzaktan alışverişlerde 1 hafta içinde iade etme hakkınız var. kargoyu da onlar ödüyor.

çok teşekkür ederim.
    hepsibruada dan çok alışveriş yaptım ama ilk defa böyle garip durumla karşılaştım.
    annem diyorki, çatlak filan var belki de. çünkü sular dökülmüş hep.
    Allah korusun prize takınca elektrik bile çarpabilir.
    dediğiniz gibi yapıp iade edecem . yarın kargoya verecem. mesaj attım ,cevap bekliyorum hepsiburada.comdan

• quote:

Orijinalden alıntı: yaka9

6-7 ay önce bende çok araştırıp delongi aldım,eşim memnun,modelini unuttum , istediğin zaman su ekleninden al ama

hocam hangi modeli delonginin.bende alacam.eğer modelini yazarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircan_78

quote:

Orijinalden alıntı: yaka9

6-7 ay önce bende çok araştırıp delongi aldım,eşim memnun,modelini unuttum , istediğin zaman su ekleninden al ama

hocam hangi modeli delonginin.bende alacam.eğer modelini yazarsanız sevinirim

valla bu süre zarfında boşandım,ütüde gitti,tekrar araştırıp tekrar benimde almam lazım iyi aklıma getirdin
  • Ütü gerçekten çok önemli ve olmazsa olmazlardan bence.
    Benim sana tavsiye edebileceğim marka; king
    Anneme doğum gününde almıştım ve her ütü yaptığında ne kadar rahat olduğunu söylüyor.
    Bakmak istersen;http://www.king.com.tr/urunler.asp?CatID=13
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

BUHAR KAZANLI ÜTÜLER NE TAVSİYE EDERSİNİZ?

Hangi masayla uyumlu olabilir ki

küçük sehpa üzerine olabilir
  • Eşime hediye olarak Tefal almıştım. Gerçekten çok güzel. Hazneyi doldurunca rahat 1 saat boyunca ütü yapabiliyor. Performansı da çok güzel. Zaten bizim küçük beyaz eşyalar hepsi Tefal ve memnun kalmadığımız bir ürünü hiç olmadı şimdiye kadar.
  • Arkadaşlar..konfeksiyon sektöründe küçük tip buhar kazanlı ütü konusunda lider Silter Ütü çalışanı olarak samimiyetimle diyorum ki. Buhar kazanlı ütüler kesinlikle fonksiyonel olarak normal ütülerden çok daha verimli. Bu nedenle ütü alacakların buhar kazanlı modellere bakmalarını marka olarak da sanayi tipi modellerindeki tecrübe ve kalitesini ev tipi modellerlede kanıtlayan ve yerli olması sebebiyle Gazzella ürünlerini rahatlıkla tavsiye edebilirim. Fiyat problemi olmayanlara ütü, askıda ütüleme aparatı ve buharlı temizlik aparatı olan Gazzella Trio Mini' yi şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca Harmony Kendinden Kazanlı Ütü Masaları ve Gazzella Squad Ütü Masalarını da incelemenizi öneririm.
  • İlk kazanli
    Utuyu delonghi cikarmistir dger alanlarda olmasada utu ve kahve makinalari iyidir diyebilirim..
  • Bir aylık uzun araştırmalarım sonunda Buhar kazanlı ütü olarak DE LONGİ almaya karar verdim. Evdeki kullanacak olan kişinin ısrarları sonucu TEFAL GV 8460 Aldım.. Marka olarak en nefret ettiğim servisi kazık, parçası kıt ve pahalı ütüyü zorla ve yüreğim cızzzzz ederek aldım..Kullanacak olan kişinin ısrarları ve tercih nedenleri ani buhar gücü fazla,,tankı büyük, buhar basıncı yüksek, en önemlisi tabanı çelik değil...SERAMİK...Kendi kendini temizleyen taban..mış.. 690 lira. Uçtu...Böyle böyle arkadaşlar.. Özel Not. Tamire yolunuz düşerse Tefal servislerde ütünün yeni fiyatından biraz aşağı, ütünün yarı fiatından yukarı tamir parası istiyorlar. .Bu yazdığım gerçek. Evde yatan bir bozuk tefal ütümüz var..Sordum, yaptırmadım.... Hem bunları yazıp neden gidip alıyorsun ? Diyenler olacak...Evde kullanacak olan hatun kişinin aşırı ısrarı...Yani reklamların kadınlar üzerindeki etkisi...Bize pahalıya mal oluyor...Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 21 Mayıs 2012; 3:37:07 >

• Beko ve Arceligin Buhar Kazanlı Ütüsü http://www.hadiget.com/tr/buhar-jenaratorlu-utu--u
  • Beko ve Arceligin Buhar Kazanlı Ütüsühttp://www.hadiget.com/tr/buhar-jenaratorlu-utu--u
  • evlenirken buhar akzanlı ütü almayı düşünüyorum.ama alırsam philips alırım herhalde
  • arkadaşlar yakın zamanda philips 9240 modeli akıllı kazan ütüsünü hepsiburada.com dan aldım.. 2 defa kullandıktan sonra iade ettim..

bu ütüyü kullandıktan sonra philips marka utu bir daha almam... evimde yer alan 100 tl lik utu bile bundan daha iyi, alacaksanız eğer mutlaka deneyip alın, getir gotur vs. sizi ugrastırır..
  • bir süredir philips akıllı ütü kullanıyorum.
    özellikle toplu ütü yaparken inanılmaz hızlı. çünkü foşur foşur buhar veriyor.
    buharına bastığınızda ütüyü kumaşa değdirmeniz yetiyor. çarşaf, nevresim falan da katlı ütülenebiliyor.
    kırışıkları hızlı açtığı için de ütü çabucak bitiyor.
    bütün kazanlı ütüler böyle mi bilmiyorum, ben ilk kez kazanlı kullanıyorum ama akıllı ütüden sonra resmen ütü çilem hafifledi.
    hele ki küçük çocuklu anneler ne demek istediğimi daha iyi anlayacaktır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: platin1111

arkadaşlar yakın zamanda philips 9240 modeli akıllı kazan ütüsünü hepsiburada.com dan aldım.. 2 defa kullandıktan sonra iade ettim..

bu ütüyü kullandıktan sonra philips marka utu bir daha almam... evimde yer alan 100 tl lik utu bile bundan daha iyi, alacaksanız eğer mutlaka deneyip alın, getir gotur vs. sizi ugrastırır..

ne derdi var ki?
  • Ben de iade ettim aynı ütüyü satın alıp. Benim sebebim yeterli ve stabil bir buhar vermemesiydi.
    İlk başta az buhar gelmesinin sebebi ütünün kumaşlara göre otomatik ısı vs. ayarları yaptığını düşündüğümdendi ama kırışık pamuk ( öyle aman aman bir kırışıklık değil )
    gömleği normal ütüden 2 kat daha uzun süre yapınca bir şeylerin ters gittiğini anladım. Ütü tamamen otomatik olduğundan üzerinde buhar gücü vs. ayarlamasını yapacağınız hiç bir ayar yok.

Buhar güçlü gelmiyor, ya geliyor ya hiç gelmiyor, bazen buhar düğmesine basıyorum ama sanki kazanda buhar kalmamış gibi davranıyor vs.
    3-5 parça ütüyü yapana kadar canım çıktı. Belki bendeki cihaz problemliydi bilemiyorum ama uğraşamazdım servis falanla.

Şu anda Tefal 9461 modeline bakıyorum uygun fiyatlı. Philips ütü iadesiyle ilgili ücreti en az 1 ay içerisinde hesabıma yapacaklarını bildirdiler. Para hesabıma geldiğinde direkt yeni bir ütü satın alacağım.

• Merhaba arkadaşlar, içinde ütü geçen bütün konulara sordum lütfen bilenler yardımcı olsun..

Delongi VVX 1420 kazanlı ütü almayı düşünüyorum, bunu tavsiye eder misiniz? 230 TL ye satan yerler var.. 80 gr/dk buhar gücü 4 bar basınç çelik taban ve çelik su kazanı

Bir de buna her zaman su eklenebiliyor mu yoksa soğuması mı bekleniyor? Kireç önleyici bir özelliği var mı? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müverrih -- 15 Ağustos 2012; 15:23:42 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.