Şimdi Ara

BUHAR KAZANLI ÜTÜLER NE TAVSİYE EDERSİNİZ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
3
Favori
182.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    belki sizde çok fazla ütü kullanılmıyordur.örneğin bizde 4 kişi.hemen hergün üst değiştiriliyor.yıkanıyor ve hemen hepsi ütü istiyor.haftada bir nevresimler,takım elbiseler,manşetli (bunların kumaşı çok zor açılıyor) gömlekler ler ler ler................
    kısaca her ev için ihtiyaç farklı olabilir.kimisi ütüyü fazla kullanır,kimisi az.fazla kullananlar için,iyi bir ütü israf olmaz bence.
  • fiyat sınırım yok ve buhar jeneratörlü bir ütü arıyorum..........acil önerilerinizi bekliyorum...........
  • bende şu an almak üzereyim.büyük ihtimal tefal 9360 ı alıcam.bir yerden 5oo tl ye buldum.
    philips gc 9140:electro world de 599 tl.
    her ikiside 200 gr turbo buhar,5 bar basınçta.
    tefali daha önce kullandım.tabanını beğeniyorum.benim için parlatmaması gerekiyor.philips içinde parlatmıyor diyorlar ama bilemiyorum yinede.
    ikisinede baktım mağazada.hatta philipsi daha çok beğendim.sanki buharı daha güçlü.fakat,ütünün dizaynı sebebiyle ütüyü dik koyamıyorsunuz.yatay bırakmanız gerekiyor.tefal öyle değil.
  • tefal 9360 ı aldım
  • buhar kazanlı utunun faydaları nelerdir ben Philips Azur GC-4890 normal ütü almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbfatih

buhar kazanlı utunun faydaları nelerdir ben Philips Azur GC-4890 normal ütü almayı düşünüyorum

cok daha kolay zahmetsiz utu yapiliyor. tefallerde kumas parlatma olayi da yapmiyor. oncek yorumlara takilmayin. konfeksiyon atolyesi isletmeyenler sanirim klasik utuyle buharli utuyu tek tek kullanip aradaki farki gormemisler. ya da evlerinde ki yardimcilar yapuyor bu isi ya da esleri. ben hergun gomlek degistiren ve takim elbise giyen biri olarak verdigim her kurusu haketti tefal.
  • 3 yıl önce evlilik için eşyaları alırken fakir herba buharlı ütü hediye etti mağaza.Bugüne kadar bir tek arıza çıkarmadı.Buhar kazanlı ütünün faydasını sorarsan parlatma yapmıyor.Çok buruşuk çamaşırları bile rahatlıkla ütüleyebiliyorsun.Fakirin fiyatı da o kadar yüksek değil.Açıkcası ben çok memnunum....

http://www.hepsiburada.com/Liste/fakir-herba-buhar-kazanli-utu/ProductDetails.aspx?productId=evfakherba&categoryId=155122

• fiyat sınırı olmayanlara philips9220 yi öneririm çooooooooooook memnunum allaha şükür...
  • AEG'nin de buhar kazanlı ütüleri var.Kullanan var mı acaba?
  • Tefal GV8700 ütü ve Arzum AR-635 ütü masası siparişi verdim.. umarım ütü iyi, masada ütüyle uyumlu çıkar
  •  BUHAR KAZANLI ÜTÜLER NE TAVSİYE EDERSİNİZ?

Hangi masayla uyumlu olabilir ki
  • arzumun bu ütü masasını birkaç aydır kullanıyorum.çok memnunum.ben kazanlı ütünün,kazan kısmını ütü masasının üzerine koymuyorum.ütü konsolun yanında yapılıyor.kazanı konsolun üzerine koyuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethisami

fiyat sınırı olmayanlara philips9220 yi öneririm çooooooooooook memnunum allaha şükür...

bu ütü hakkında biraz bilgi verirmisiniz? standart ütü masasına uyumlu mu? vadettiği gibi kumaş ayarı yapmadan hiçbir işlem yapmadan her türlü kumaşı ütüleyebiliyor mu vs??
  • quote:

Orijinalden alıntı: projist

quote:

fiyat sınırı olmayanlara philips9220 yi öneririm çooooooooooook memnunum allaha şükür...

bu ütü hakkında biraz bilgi verirmisiniz? standart ütü masasına uyumlu mu? vadettiği gibi kumaş ayarı yapmadan hiçbir işlem yapmadan her türlü kumaşı ütüleyebiliyor mu vs??

kusura bakmayın.msjınızı yeni gördüm.standart ütü masasına uyumlu değil.evet her türlü kumaşı ütüleyebiliyorsunuz.memnuniyetime gelince memnuniyetsizliğe dönüştü yavaş yavaş.sebep buharı sürekli basılı tuttuğunuzda tamamen bitiyor biraz bekleyince yeniden düzeliyor.ütülediğiniz gömlek bir gün askıda kalınca buruşuyor.vs şimdi kafamda hep siemens xs20 xtrm acabası var.karar sizin

• quote:

• epey araştırdıktan sonra tam 440 tl ye Tefal 7470 alacakken duyduğum bazı şeylerden sonra bir anda vazgeçtim yok düğmesi kırıldı servise gittim 60 tl istediler vs servis takmış gene kırılmış hangi modeli bilmiyorum neyse bir anda philips 7430-2 aldım 360 tl ye
    yurt dışında formları gezdim bu modeli çok met ediyorlar hemen hemen olumsuz yorum yok gibi. iyikide almışım okadar yoğun buhar veriyorki hanım çok beğendi, 1 m yüksekten yere doğru tutuyorsunuz inanın buhar ayaklarınızın ucuna kadar geliyor çok güçlü bir makine, üst modelleri nasıl bilmem ama ben çok memnunun verdiğim para son kuruşuna kadar hakediyor. tabanı kaygan buhara basınca basınçtan ütü elinizin altında kayıyor adeta 120gr/dk sürekli buhar, 150gr/dk şok buhar gücü var suyu doldurduğunuzda 7kg lık makineden çıkan elbiseleri tamamını bitiriyor su dahada artıyor bile. deposu 1 LT yeterli. sonuç olarak Philips bu işi iyi biliyor kessinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 865pe -- 17 Kasım 2011; 15:45:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmcol

Tefal GV8700 ütü ve Arzum AR-635 ütü masası siparişi verdim.. umarım ütü iyi, masada ütüyle uyumlu çıkar

bizimki de yarın gelecek. memnunsunuzdur inşallah ütüden

• Philips GC-7430/02 modeli var bir de.
    tefal kadar iyi sanırım bu model . ama 400 tl o da.
    400 tl lik bir tefal alzcağıma bunu mu tercih etmeliyim?
  • bende tefal 9360 var. memnunum.ve kesinlikle herkese kazanlı ütüyü tavsiye ederim.ütü alırken elinizden geldiğince ,bar ve buhar miktarı en yüksek olanlardan seçin.bu değerler ne kadar yüksekse,ütüye ayırdığınız zaman o kadar azalır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.