Şimdi Ara

buhar kazanlı ütü tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
44.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Siemens Buhar İstasyonlu TS4 731100 Ütü nün su haznesini ayrılabilir yapmışlar aldığım günden beri contası su kaçırıyor. İki ay sonra fırsat bulup servise götürdüğümde bu aksesuar garanti kapsamı dışında ücret karşılığı değiştirebiliriz dendi. Benzer olay daha önce de HR74x546T Siemens Ankastre Fırın da olmuştu. Fırın üzerindeki döküm ızgaranın çatlak olduğunu bir sene sonra fark etim yine garanti kapsamında değil aksesuarlar garanti kapsamında olmaz dendi. Değişim için ücret istendi. Ben ütünün su haznesini de fırının ızgarası üzerinde horon tepmedim.
  • Philips almak istedim ama fiyatlar Tefal'e göre yüksek. Şimdi Tefal kullanıyoruz ve de çok memnunuz. Çok para vermenin bence manası yok piyasadaki 400-500 bandında bir cihaz bence bütün kullanıcıların işini görecektir.
  • Bizde TS4731100 Siemens son model ütü aldık. Siemens buharlı ütü üzerinde 400gr şok buhar yazıyor. Beş yıl önce aldığımız buhar kazanlı, 150gr buhar veren Delonghi ütüden daha düşük performansta. Deneyerek alamıyoruz ki. Saakın Siemens in yanına uğramayın. Sesi fazla, kayganlığı yok. Devamlı kart arızası veriyor.
  • tavsiyem vestel 2000 serisi lila veya beyaz buhar kazanlı ütü. hepsiburada.com fiyatı 115 tl. inanılmaz bir performans ve ütüleme olanağı sağlıyor. 20 parça çamaşır 1 litre suyla ütülemek mümkün. buhar basıncı 3 bar. değindiğim gibi 115 tl fiyatı var. alın deneyin memnun kalmaz iseniz geri iade edin diyorum :D
  • Bende kararsız kaldım.Vestel ve Braun kullanan yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips buhar kazanlı ütülerin üstüne tanımam hele 900TL civarı olan bir cihazı var Ütü yaparken keyif alıyorsunuz aynı yeri tekrar geçmenize gerek bile kalmıyor.
  • Philipsin hangi modeli hocam ben 800 tl civarı bir ütü alacağım tefal 8963-8976-8981 modelleri benim fiyat aralığında bu fiyat civarında phlips veya tefal hangi model önerirsiniz
  • Yarin a101 de altus marka satilacak, kullanan oldumu, önerirmisiniz, yoksa vestel 2000 serisimi? Fiyatlari birbirine yakin

• musamusamusa1 kullanıcısına yanıt
    Hangi modelini kullanıyorsunuz acaba. ben de bugünlerde bir ütü almak istiyorum. model tavsiyesinde bulunabilir misiniz?
  • Merhaba
    Philips buhar kazanli urunlerde cay makinasi hediye kampanyasi var

https://www.philips.com.tr/c-w/promotions/caylar-philipsten%20.html?
    Kampanya sadece GC8xxx ve GC9xxx kodlu modellerde geçerli.

Hangi modeli tavsiye edersiniz?

• Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.3 yıllık Tefal gv8975 pro express total xpert ütümüz bugün ilginç bir şekilde taramalı buhar vermeye başladı. Arada bir buhar tuşu da takılıp sürekli buhar veriyor ve su çekiyor aralıksız. bununla birlikte su fıskiyesi kafasına estiğinde çalışıyor. Son olarakta aşırı bir şekilde ısınıyor tetik bölümü. Arızanın kart kaynaklı olduğunu düşünüyorum ve açıkçası servis ücretinden de korkmuyor değilim. Bu yüzden bu konuda tecrübesi olanlarınızdan yardım bekliyorum. Bu arada ütümüzün garantisi bitti. Rica etsem yalnızca nasıl bir yol izlemem gerektiğine dair cevaplar verirseniz seviniirm. Bu arada yeni ütü almayı da düşünmüyorum bu yüzden herhangi bir tavsiyeye şu an için gerek yok. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.