Şimdi Ara

buhar kazanlı ütü tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
44.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PratikHanim

ben de philips kazanlı 9240 kullanıp memnun kalanlardanım. buharı oldukça güçlü. özellikle ütü çok birikince ve bebek eşyaları olunca kullanıyorum. işimi çok kolaylaştırıyor.

emınım öyledir arkadaşlar ınanmayın profılıne bakın her konuda phılıpsın baska bır esyasınn modelının reklamını yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apalapucia

quote:

ben de philips kazanlı 9240 kullanıp memnun kalanlardanım. buharı oldukça güçlü. özellikle ütü çok birikince ve bebek eşyaları olunca kullanıyorum. işimi çok kolaylaştırıyor.

emınım öyledir arkadaşlar ınanmayın profılıne bakın her konuda phılıpsın baska bır esyasınn modelının reklamını yapıyor

ahahhaha aynen philips marka ne varsa öve öve bitirememiş. sittin sene forumlardaki yorumlara bakıp ürün almam. eminim bunun gibi yüzlerce üyelik vardır.

edit: bu mesajı sonmuş yakalandıktan sonra başka bir üyelikle girmiştir herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcelor -- 17 Aralık 2012; 21:02:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

quote:

quote:

ahahhaha aynen philips marka ne varsa öve öve bitirememiş. sittin sene forumlardaki yorumlara bakıp ürün almam. eminim bunun gibi yüzlerce üyelik vardır.

edit: bu mesajı sonmuş yakalandıktan sonra başka bir üyelikle girmiştir herhalde.

adminlerın sucu arkadas konu dısındada konu actık belirttik reklam var die
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

quote:

quote:

adminlerın sucu arkadas konu dısındada konu actık belirttik reklam var die

zaten philips'i de sevmezdim iyice antipati oluştu.

konu linki özelden atarsan sevinirim. orada da iyi muhabbet dönmüştür.
  • kazanlı ve sağlam ütü için terzi tavsiyesi aldım bana tavsiyesi gazzella veya silter marka oldu hem yerli olması hem de servis ve yedek parça bazında sorun yaşamıyacağımı söyledi.üstelik 2 yıl garantiliymiş.bide şu yönden güzel karşımda bir muhattap bulabiliyorum.bir bakın isterseniz http://canutu.com.tr veya şu siteyede bir bakın http://silterutu.com
  • tefalden şaşma derim ben
  • ARKADAŞLAR BEN KAZANLI ÜTÜ ALMAK İSTEDİĞİMDE YORUMLARA ÇOK ÖNEM VERMİŞTİM VE DELONGHI VVX1860 ALMIŞTIM, AMA HİÇ BEĞENMEDİM İÇERİSİNDEKİ KULLANIM KILAVUZU YETERSİZ, ÜTÜ ÇOK AĞIR VE TABANI GÜZEL DEĞİLDİ VE ÜTÜ BUHAR KESİLİNCE 10 DK BUHAR VERMİYORDU HEMEN İADE ETTİM. SONRASINDA Bİ MAĞAZADA PHILIPS GC9240I İNCELEDİM. AKILLI ÜTÜ OLDUĞUNDAN MI NEDEN BİLMİYORUM, KIRIŞIKLIK AÇMAK İÇİN EPEY ÇABA SARF ETTİK BASTIRDIK FALAN. AMA EN SON ANNEMİN YOĞUN İSTEĞİ ÜZERİNE KARAR VERDİM VE TEFAL GV9461 ALDIM. O KADAR MEMNUNUM Kİ ANLATAMAM, ÜTÜ BİR HARİKA ECO AYARINDA ÜTÜLEDİĞİM HALDE MÜKEMMEL ÜTÜLÜYOR.TAVSİYE EDERİM. BEN İSTANBUL BİLİŞİMDEN ALDIM KARGO KUTUSU BİRAZ HASARLI GELDİ AMA ÜRÜNDE HİÇBİR SORUN OLMADIĞINDAN VE SIFIR OLDUĞUNDAN GERİ ÇEVİRMEDİM. İYİ Kİ ALMIŞIM ÇOOOOOOKK MEMNUNUM...
  • selam arkadaşlar.bugun annemin eski ütüsü bozulunca mecburen bi ütü almak mecburiyetinde kaldık.ben kendi evimde bosch marka buhar kazanlı ütü kullanıyorum.500tl ye almıştım kampanyadan.inanılmaz memnunum.tds2229 modeli.neyse efem ben çok ısrarcı oldum anne gel bundan al kurtul rahatla diye.neyse araştırdık biraz.sonra bide vestele girelim ya dedik.hiç tercih etmem normalde.girdik içeri bi baktım bi ütü yapmışlar fena bi ürün değil.dedim tamam görüntü iyidirde acaba çalışınca nasıl.normalde şu an fiyatı 359tl.adam dedi 250 ye bırakırım.dedim tamam ya anne al sen bunu.ben ödiicem.memnun kalmassanda canın sağolsun kendi paranla kendine alırsın bitane daha .neyse aldık çıktık gittik eve kurduk çalıştırdık.vallahi benim ütüden 1 gram aşşagı kalır yanı yok.acayip hoşuma gitti.buhar gücü olsun malzeme kalitesi olsun şaşırıp kaldım.içim gitti ya 500 vermiştim ben benim ütüye.neyse yabancı değil sonunda anneme gitti güzelim ütü sadete geleyim arkadaşlar.bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum.bosch kullanıyorum ben.bu ütü tam anlamıyla aynısı.paranızı boşa harcamayın ihtiyacınız varsa böyle bi ütüye çekinmeden alın.ucuza hallettiğiniz içinde dua edersiniz.saygılar.
    (bu arada hiç bir bayi bu aldığım fiyata vermiyor.alt modeli var 250 ye onunla karıştırmayın.bunu almaya çalışın.V-PRESS Serisi 3000 Siyah Buhar Jeneratörlü Ütü.. sıkı bir pazarlık ile 250 olmasada bayağı bi indirimle alabilirsiniz)

buhar kazanlı ütü tavsiyesi

aşşağıdakide benim ütü..buda çok iyidir.öneririm ama yarı fiyata üstelikte aynı kaliteyi yani yukardakini alabilirsiniz.
  • buhar kazanlılarda delonghi markası çok iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicsee

selam arkadaşlar.bugun annemin eski ütüsü bozulunca mecburen bi ütü almak mecburiyetinde kaldık.ben kendi evimde bosch marka buhar kazanlı ütü kullanıyorum.500tl ye almıştım kampanyadan.inanılmaz memnunum.tds2229 modeli.neyse efem ben çok ısrarcı oldum anne gel bundan al kurtul rahatla diye.neyse araştırdık biraz.sonra bide vestele girelim ya dedik.hiç tercih etmem normalde.girdik içeri bi baktım bi ütü yapmışlar fena bi ürün değil.dedim tamam görüntü iyidirde acaba çalışınca nasıl.normalde şu an fiyatı 359tl.adam dedi 250 ye bırakırım.dedim tamam ya anne al sen bunu.ben ödiicem.memnun kalmassanda canın sağolsun kendi paranla kendine alırsın bitane daha .neyse aldık çıktık gittik eve kurduk çalıştırdık.vallahi benim ütüden 1 gram aşşagı kalır yanı yok.acayip hoşuma gitti.buhar gücü olsun malzeme kalitesi olsun şaşırıp kaldım.içim gitti ya 500 vermiştim ben benim ütüye.neyse yabancı değil sonunda anneme gitti güzelim ütü sadete geleyim arkadaşlar.bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum.bosch kullanıyorum ben.bu ütü tam anlamıyla aynısı.paranızı boşa harcamayın ihtiyacınız varsa böyle bi ütüye çekinmeden alın.ucuza hallettiğiniz içinde dua edersiniz.saygılar.
    (bu arada hiç bir bayi bu aldığım fiyata vermiyor.alt modeli var 250 ye onunla karıştırmayın.bunu almaya çalışın.V-PRESS Serisi 3000 Siyah Buhar Jeneratörlü Ütü.. sıkı bir pazarlık ile 250 olmasada bayağı bi indirimle alabilirsiniz)

aşşağıdakide benim ütü..buda çok iyidir.öneririm ama yarı fiyata üstelikte aynı kaliteyi yani yukardakini alabilirsiniz.

peki üstad taban olarak nasıl ? yani şu meşhur markaların tabanları gibi yapışmaz dedikleri kaymak asfalt türünden olan tabanmı var ? ayrıca ütü yaparken kumaşı açma performansı nasıl ?
  • sporcu42 S kullanıcısına yanıt
    hocam bizzat kendi ellerimle 2 kot 1 gömlek ütüledim.çok başarılı buldum.tabanı nano seramik kaplama.bosch dan yani benimkinden kayganlık açısından hiç bir farkı yok.zaten buhar kazanlı ütüler buhar verme esnasında gerçek kayganlık performansını veriyor.vestel satış noktalarında fiyatı sabit ama bazı bayiler pazarlığa müsait.bayağı ekonomik bi fiyata alırsın ve aldığın üründe 500-600 lük ürünlerle aynı.bence git bi bayiye hocam ürünü eline al incele.anlarsın kalitesini.
  • Arkadaşım PHILIPS ten kesinlikle uzak durun. Niye derseniz şu hikayeme kulak verin lütfen.Bir kucak para ödeyip, dönemin en son modellerinden (9240) olan ürünü tam 25 ay önce satın aldık.Garantisinin 24 ay olduğunu hatırlatmakta yarar var. Ürün Garanti süresinin tam bitiminde 25. ayda arızalandı. Servise gttiğimizde bize çıkartılan parça değişim listesi ve toplam tamir bedeli tam 245 TL idi. Yani ürünün web den satın alınabileceği fiyatın nerde ise yarısı kadar tamir bedeli...Üstelik değişim yapılması gereken parçalara göz attığımızda 1) Elektronik kart 2)Power düğme ışığı 3)Buhar taşıyıcı hortumu...Bu son parçaya dikkat !!! Hadi anladık ,ilk ikisi elektronik malzeme bu bile makul bir arıza süresi değil ama neyse....Peki 3. Parçaya ne demeli ? Buharlı ütü satıyorsunuz ve ütünün en önemli parçalarından neredeyse ütü ile ile bir eskimesi gereken hortumu 2 yıllık bir ömre sahip. Bu konuda Tüketici Danışma Hattına yaptığımız müracaatlarda servislerinin NOTERLİĞİNDEN ÖTEYE GEÇMEYEN ve üzgünüz le biten cümlelerden başka hiç bir yardım alamadık.Usulen kurulmuş ve kurumsallık çağrıştırmak amacından öte hiç bir fonk siyonu olmayan bir birim.Şu anda ne mi yapıyorum? PHILIPS in 25 ay önce piyasanın en pahalısı olarak aldığım ürününü depoya atıyorum. Benden istedikleri SERVİS BEDELİNİN DAHA DA ALTINA bir fiyata hemen hemen aynı spefikasyonlara sahip YERLİ BİR ÜRÜN alıyorum.H.Burada.Com dan siparişimi verdim bile.Hem 6 Ay deneme ve kayıtsız iade/değişim garantisi var ,hem YURDUM MALI.... 2 Yıl garantisi...Hemde bir çok kullanıcının olumlu yorumu ve menmuniyeti. Buda bana çok iyi ve zamanında bir ders oldu.PHILIPS'in her türlü ürününü yaşantımdan çıkartıyorum. Ha ! Bu arada 23 Yıllık evliyiz. Eşim çalışan bir Bayan Evlilik yaşantımızın 21 yılını 2 adet klasik buharlı ütü ile geçirdik.(Ki, şu anda bu emaktarı yeniden devreye aldık.) her türlü eşyasını son derece bilinçli ve ekonomik kullanan genel bir yapımız vardır.Bu güne değin 2. değişimini yaptığımız Beyaz ve k.rengi eşyalarımızda bir çok kez arıza yaşadık , ancak hiç birinde bu kadr pişkin ve tüketicisini hiçe sayan bir anlayışla karşılaşmamıştık.
  • Merhaba,

Ben de bir süredir buhar kazanlı ütü bakınıyorum. Normalde De Longhi alacaktım. Sonradan Arzum AR659 dikkatimi çekti. Kendi sitesinde 500 civarı. Ancak nette 300e buldum. Daha önce hiç kullanan ya da yorum yapabilecek var mı acaba? Ya da Vestele mi döneyim. Şimdiden teşekkürler...
  • deneyim ve önerilerileri tazeler misiniz?

Türk markalarıyla ilgili fikirleriniz nelerdir?

Sizce :

Buhar Kazanlı ütülerin fiyatları hangi aralıkta olmalı?
    Minimum ve optimum özellikleri neler olmalı?
    Nelere dikkat etmeliyiz....
  • Konuyu hortlatmak gibi olacak ama linkteyi ütüyü tavsiye ederim..
    En hosuma giden yanı hanımın ütüye ayırdığı zaman yarı yarıya azaldı.
    tefal pro express gv8461

http://www.ebruligezegen.com/2014/09/tefal-pro-express-gv8461/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTaDoR1970 -- 23 Ekim 2014; 15:56:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmin

Arkadaşım PHILIPS ten kesinlikle uzak durun. Niye derseniz şu hikayeme kulak verin lütfen.Bir kucak para ödeyip, dönemin en son modellerinden (9240) olan ürünü tam 25 ay önce satın aldık.Garantisinin 24 ay olduğunu hatırlatmakta yarar var. Ürün Garanti süresinin tam bitiminde 25. ayda arızalandı. Servise gttiğimizde bize çıkartılan parça değişim listesi ve toplam tamir bedeli tam 245 TL idi. Yani ürünün web den satın alınabileceği fiyatın nerde ise yarısı kadar tamir bedeli...Üstelik değişim yapılması gereken parçalara göz attığımızda 1) Elektronik kart 2)Power düğme ışığı 3)Buhar taşıyıcı hortumu...Bu son parçaya dikkat !!! Hadi anladık ,ilk ikisi elektronik malzeme bu bile makul bir arıza süresi değil ama neyse....Peki 3. Parçaya ne demeli ? Buharlı ütü satıyorsunuz ve ütünün en önemli parçalarından neredeyse ütü ile ile bir eskimesi gereken hortumu 2 yıllık bir ömre sahip. Bu konuda Tüketici Danışma Hattına yaptığımız müracaatlarda servislerinin NOTERLİĞİNDEN ÖTEYE GEÇMEYEN ve üzgünüz le biten cümlelerden başka hiç bir yardım alamadık.Usulen kurulmuş ve kurumsallık çağrıştırmak amacından öte hiç bir fonk siyonu olmayan bir birim.Şu anda ne mi yapıyorum? PHILIPS in 25 ay önce piyasanın en pahalısı olarak aldığım ürününü depoya atıyorum. Benden istedikleri SERVİS BEDELİNİN DAHA DA ALTINA bir fiyata hemen hemen aynı spefikasyonlara sahip YERLİ BİR ÜRÜN alıyorum.H.Burada.Com dan siparişimi verdim bile.Hem 6 Ay deneme ve kayıtsız iade/değişim garantisi var ,hem YURDUM MALI.... 2 Yıl garantisi...Hemde bir çok kullanıcının olumlu yorumu ve menmuniyeti. Buda bana çok iyi ve zamanında bir ders oldu.PHILIPS'in her türlü ürününü yaşantımdan çıkartıyorum. Ha ! Bu arada 23 Yıllık evliyiz. Eşim çalışan bir Bayan Evlilik yaşantımızın 21 yılını 2 adet klasik buharlı ütü ile geçirdik.(Ki, şu anda bu emaktarı yeniden devreye aldık.) her türlü eşyasını son derece bilinçli ve ekonomik kullanan genel bir yapımız vardır.Bu güne değin 2. değişimini yaptığımız Beyaz ve k.rengi eşyalarımızda bir çok kez arıza yaşadık , ancak hiç birinde bu kadr pişkin ve tüketicisini hiçe sayan bir anlayışla karşılaşmamıştık.

Merhaba
    Ben de buhar kazanli utu almak istiyorum. Suan kullandığınız ütü nun markasını öğrenebilir miyim? Buhar verirken çok ses çıkarıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tefal kapanmış sanırım.
    Mağazada incelediniz mi hiç. Buhar kazanlı ütülerden hangisi sesli hangisi değil bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi daha delonghi den çöp almam. 3 yıllık vvx1440 buhar kazanlı ütü cortladı. rezistansı yanmmış. kazanın değişmesi gerekiyormuş servis 160 lira istedi. 120 liraya almıştım ütüyü. çöpe attım. yeni başka marka alacağım ama bi daha delonghi den çöp almam
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.