Şimdi Ara

Bugüne kadarki en iyi Need For Speed oyunu sizce hangisi ? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
0
Favori
46.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-nfs underground
    2-nfs mostwanted
    3-nfs carbon
    4-nfs hot pursuit
  • quote:

Orijinalden alıntı: GEr0nim0

1. most wanted
    2. porsche ( bugünkü teknik ile çıkarsalar belki 1e de koyabilirim, hala arabalardaki hasarlar aklıma geliyor da.. harbi gerçekçiydi..)
    3. ... ...
    4. ... ...
    5. NFS - 2 ( bilgisayarımdaki ilk yarış oyunum, ilk göz ağrım, inanmazsınız ama müziği hala kulaklarımda, zamanına göre çok profosyonel bir oyundu..)

Alıntıları Göster
    1.most wanted
    2.hot pursuit
    3.carbon
    4.underground
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lordimus

1.most wanted
    2.hot pursuit
    3.carbon
    4.underground

Alıntıları Göster
    NFS: Underground 2
    Most Wanted'i yeni oynadım diğerlerinden cidden güzel

darısı Hot Pursuit'in başına bu arada Porsche diyenler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Eski bir oyun porsche unleashed.Ve ben eski oyunlardan hep daha fazla zevk almışımdır benim için paha biçilmezdir.Zevkler ve renkler tartışılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limon-

quote:

Eski bir oyun porsche unleashed.Ve ben eski oyunlardan hep daha fazla zevk almışımdır benim için paha biçilmezdir.Zevkler ve renkler tartışılmaz.

Biliyorum oynadım da haklısın tartışılmaz da ne bilim ben zamanında bile sevmemiştim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Limon-

quote:

Biliyorum oynadım da haklısın tartışılmaz da ne bilim ben zamanında bile sevmemiştim

Doğrudur hocam,herkesin zevki kendine sonuçta
  • Bana gore most wanted cok iyiydi keske nfs rivalsin multiplayerinida daha genis yapsalarmis oyun guzel ama online olarak cok kisitli
  • NFS MOST WANTED
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagan1919

Bana gore most wanted cok iyiydi keske nfs rivalsin multiplayerinida daha genis yapsalarmis oyun guzel ama online olarak cok kisitli

Rivals da polisler başa bela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naykimayki

quote:

Orijinalden alıntı: cagan1919

Bana gore most wanted cok iyiydi keske nfs rivalsin multiplayerinida daha genis yapsalarmis oyun guzel ama online olarak cok kisitli

Rivals da polisler başa bela

Alıntıları Göster
    Kesinlikle NFS Porsche Unleashed!! Factory Driver olsun, Evolution Mod olsun harika bir oyundu.
  • Naykimayki kullanıcısına yanıt
    evet ama çok eğlenceli :D acaba hiç mi düşünmediler most wanted gibi online modunu rivalsa eklemeyi
  • quote:

1. most wanted
    2. porsche ( bugünkü teknik ile çıkarsalar belki 1e de koyabilirim, hala arabalardaki hasarlar aklıma geliyor da.. harbi gerçekçiydi..)
    3. ... ...
    4. ... ...
    5. NFS - 2 ( bilgisayarımdaki ilk yarış oyunum, ilk göz ağrım, inanmazsınız ama müziği hala kulaklarımda, zamanına göre çok profosyonel bir oyundu..)

Alıntıları Göster
    NFS 4: High Stakes başkadır benim için. Ancak Most Wanted (2005) diyorum.
  • quote:

1. most wanted
    3. ... ...
    4. ... ...

Alıntıları Göster
    U2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-85956E72E

U2

Alıntıları Göster
    Underground 2
  • quote:

1. most wanted
    3. ... ...
    4. ... ...

Alıntıları Göster
    bir karar verin en iyisi hangisi :D
  • Shift pro street ve rivals disindaki butun oyunlari cok iyidi en eski oyunlari dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamermn

Shift pro street ve rivals disindaki butun oyunlari cok iyidi en eski oyunlari dahil
    Most Wanted(2005) en iyisi sonra Underground 2, Underground, Carbon, The Run, Shift 2, Pro Street, Hot Pursuit, Porsche Unleashed (Sadece PS 1'de oynadım PC'de daha zevkliyse bilemeyeceğim) sonra da Shift gelir Most Wanted (2012)'a Need for Speed demeye bile utanıyorum
  • Most Wanted ve Carbon. Ayrıca World de güzel. Tabi hile yapınca Hertürlü boost para hilesi vardı. Bütün arabalar filan güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanicAtTheDisco

Most Wanted ve Carbon. Ayrıca World de güzel. Tabi hile yapınca Hertürlü boost para hilesi vardı. Bütün arabalar filan güzeldi.
    need for speed underground 2 ve the run çok güzeldi. Bana hikaye lazım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.