Şimdi Ara

Bugüne kadar yakaladığınız en sıcak fırsat neydi arkadaşlar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugüne kadar yakaladığınız en sıcak fırsat neydi arkadaşlar? :) Bazıları da tutturmuş ölücü falan, parayı doğru yere doğru şekilde harcamanın keyfi cok az seyde var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• son zamanlarda ortalama 4700lük bilgisayarı 3300e getirmek benim için sıcak fırsattı. birde sinema olayları var ama onlar çok basit kaçıyor artık
  • total'de bkmexpress le ödemede 75 lik yakıt alıp 50 ödüyorduk, benim gördüğüm en efsanesi buydu.
  • cepteteb'in ulaşımda 100 tl iade kampanyası efsaneydi.
  • benden önceki 3 yorumu görünce Siz daha hiç bişey görmemişsiniz demekki
  • şehirfırsatı, daybuyday, limango
  • Markafoniden 194 liralık ayakkabıyı makafoni indirimi+%50 ekstra indirim+ilk alışverişe indirimle 59,5a almıştım. Daha sonradan niye 2 tane almadım diye kafamı duvarlara vurdum
  • çok fazla var ama en yüksek kar yaptığım fırsat;

2014 temmuzda 5 gece 2700 liralık crystal sunset uhd tatilini bonubon sitesinden 1350 liraya almıştım. kampanya 4 saatte bitmişti :) erken rezervasyon dönemi olduğundan fiyatlar şişkin de değildi.
  • galiba boynerde 300 liralık alışveriş yapıp 150 tl ödemiş ve 200 paracık kazanmıştım

edit:+avantajix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 22 Kasım 2017; 1:3:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vaay konu çok güzel, benim için sıcak fırsat indirimdeki orandır mesela hopi ilk çıktığında 25tl altlimitsiz alışveriş yapmıştım bimeksten bu 1.sırada çünkü indirim %100, 2.sırada seninbankan kitap kampanyası var %50 yapmıştı sanırım, 3.sırada bu seneki aliexpress 11.11 var 17tane kupon yakaladım 4 ürünüm geldi bugün :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11,- Liraya Air France ile Paris aktarmalı Frankturt uçak bileti...
  • Yüksek donanım özellikleriyle Dizel Pejo 2008 Clasic edition 58800 TL'ye satıldı. O fırsat efsaneydi. O fırsatın üstüne fırsat tanımam.
  • Kipa hipermarketten 24000btu klimayı 499TL'ye kapmıştım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en sıcağı"Sıcak Fırsatlar" ı bulmamdı. buraya paha biçemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif46 -- 3 Aralık 2017; 20:19:29 >
  • Zizigo - Salomon kampanyası.

600 Liralık botları 50 liraya almıştık.

Üzerine görmedim, duymadım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif46

en sıcağı"Sıcak Fırsatlar" ı bulmamdı. buraya paha biçemiyorum

ben de size katılmakla beraber. çek-satış eklemesi yapayım. en fazla n11 den nasiplendim
  • enpara
  • 10 kasım 2017 adata xpg d40 spectrum rgb 3200 mhz 2*8 ddr4 ram -250 tl
  • up
  • Hocam sıcak fırsatlar katman katman, çok fazla kişi alt katmanları bilmez

Ben bedavaya almadığım ürüne ya da üzerinden para kazanmadığım ürüne sıcak fırsat diyemiyorum maalesef.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.