Şimdi Ara

BUGÜNDE İKİ MAÇ VAR BEDAVA VE ŞİFRESİZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • görüntü güzel tabi donuyorda ses de fazla kopma olmuyo yani cooooooooooooook güzel
  • yaw ben neredeyse hiç izleyemiyorum 3 saniye görüntü 15 saniye arabelleğe alma çalışmaları ile geçiyor.
  • 256k baglantı yetmiyor. yüksek hızda mükemmel olur. görüntü gerçekten çok iyi ..
  • BEŞİKTAŞIN MAÇINI VERİRLERMİ BUGÜN??
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Carew

BEŞİKTAŞIN MAÇINI VERİRLERMİ BUGÜN??

Bu haftada bedava olduğu için verirler ama gelecek haftaya bence beleşe izletmezler gibime geliyo
  • link nerde....??
  • ya dostlar benim windows media player 10 hata veriyor hiçbir şekilde açamıyorum ne yapmam lazım?

şöyle bir hata veriyor:

Belirtilen protokol desteklenmediğinden Windows Media Player dosyayı yürütemiyor

quote:

C00D11BB: Dosya yürütülemiyor
    Windows Media Player, belirlenen protokol Player tarafından veya sunucu tarafından desteklenmediği için dosyayı yürütemiyor.

Web sayfasındaki bir bağlantıyı tıklattıktan sonra bu hatayla karşılaştıysanız, bağlantı geçerli olmayabilir.

Bu hatayla URL Aç iletişim kutusuna bir URL yazdıktan sonra karşılaştıysanız, dosyayı farklı bir taşıma protokolü kullanarak açmayı deneyin (örneğin, "http:" veya "rtsp:").

Player tarafından desteklenen protokollerin listesi ve doğru sözdizimleri aşağıdadır:

mms://sunucu/dosya_adı (örneğin,.wma, .wmv, .asf veya .mp3 uzantısına sahip bir dosya)
    http://sunucu/dosya_adı
    rtsp://sunucu/dosya_adı
    mms://sunucu/sami.asf?SAMI=http://sunucu/sami/sami_demo.smi (SAMI dosyası)
    Windows Media Player, protokolü destekliyorsa ve içeriği hala yürütemiyorsanız, Player’ın desteklenen protokollerinin tümünü kullanabilecek şekilde yapılandırılıp yapılandırılmadığını denetleyin.

Protokol ayarlarını yapılandırmak için:
    Araçlar menüsünde Seçenekler'i ve ardından Ağ sekmesini tıklatın.
    Akış protokolleri alanındaki tüm protokol onay kutularını seçin.
    Not

Desteklenen protokoller yalnızca dijital ortam dosyalarını akıtmak için kullanılabilir. Windows Media Player tarayıcı olarak kullanılamaz.
    Hata Kimliği = 0xC00D11BB, Koşul Kimliği = 0x00000000
  • Aynı hatayı bende de verdi. Nedendir acaba?
  • BUGÜNDE iki maç veriyor haberiniz olsun
  • Beyler 512k ve daha yüksek bağlantısı olanlardan deneyen oldumu hiç nasıl buffering yapıyormu.
  • su anda bende 256 ile seyrediyorum ama takılmalar oluyor sesde sorun yok... mac saati herkes abanırsa bence cizgi film bile seyredilemez burda..
  • Şu anda 512 ile rahat Trabzonspor maçını izliyorum. Ah dün haberim olacaktı ki...
    Düzeltiyorum hiç de rahat değil. Alttaki arkadaşın verdiği link birazcık daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efshane -- 14 Ağustos 2005, 19:28:27 >
  • Evde lig tv var vallah bilseydim üye olmazdım. Arada 2 dakika fark var sadece ama gerçekten bu olay süper yaw....
  • hata veriyor kafayı yiyecem olmadı olmadı
  • ya bosverin. onların serveri bo.tan. herkes baglanmaya calisiyo su anda... kopuyor surekli. benim 1024 ama kopuyor. berbat. bıraktım "seyretmeye"
  • nerden giriyorsunuz da hata veriyor hangi site
  • quote:

Orijinalinden alıntı: haykoni

nerden giriyorsunuz da hata veriyor hangi site

farketmiyor tüm linkler aynı hatayı veriyor.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: haykoni

Evet yanlış duymadınız bu macı bedava ve şifresiz izlemek isteyenler aşağıdaki siteye baksın

şu an bu sitede rahat izleniyor
  • quote:

Orijinalinden alıntı: kirgiz

http://release.theplatform.com/content.select?pid=8ui7sp7TmvywHdSAF9RUiKVztKbgIyGi&Portal=IP+WorldTV&TrackBrowser&TrackLocation&Tracking=true&Embedded

alın size direk link.

rahat rahat izleyin

evet burası daha iyi sagolasın ama 256 ile stream yayın pekde iyi olmuyor yapmadılar su adsl'yi 512 ah ah...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.