Şimdi Ara

bugün yolda gördüğüm ölü kediler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
1
Favori
3.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arakdaşlar bugün abimle arabayla gidiyoruz yolda 1 tane kedi gördük ölmüş neyse ezmeden gittin yanından abi 10 dakka sonra yolda yiine ölü kedi ve 2-3 sokak arkada yine ölü kedi gördük ne oluyo lan dedik tırstık açıkçası.KEdiler malaklaştımı ne oldu hepsi yolda sağda solda ölü vaziyetteler ilginç paylaşayım dedim sizde bugün ölü kedi falan gördünüzmü ?

• bizim kediler gayet sağlam mahalledeki
  • * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 2:58:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: therocqula

bizim kediler gayet sağlam mahalledeki

bizim mahlledikilerde sağlam hatta şuan sesleri bile geliyoda.3 tane kedinin aynı gün ölüsünü görmek ilginç geldi yani
  • ben de gördüm bu gece eve gelirken sokakta..hangi şehirdesiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıpçak+kk

Arakdaşlar bugün abimle arabayla gidiyoruz yolda 1 tane kedi gördük ölmüş neyse ezmeden gittin yanından abi 10 dakka sonra yolda yiine ölü kedi ve 2-3 sokak arkada yine ölü kedi gördük ne oluyo lan dedik tırstık açıkçası.KEdiler malaklaştımı ne oldu hepsi yolda sağda solda ölü vaziyetteler ilginç paylaşayım dedim sizde bugün ölü kedi falan gördünüzmü ?

Satanistler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalda telekomun önündeki arabanın motor bölümüne kedi girmişti bugün öğlen itfaiye çağırdılar çıkaramayınca

toplu kedi intiharları yaşanıyo galiba buna kocakafa reis'in el atması lazım

bugün yolda gördüğüm ölü kediler
  • Dün bir kediyi gözümün önünde araba ezdi hayvan 2 büklüm oldu ağzından kan geldi çırpınarak ölümünü izledim. Yazık oldu hayvana
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

ben de gördüm bu gece eve gelirken sokakta..hangi şehirdesiniz?

izmir
  • biri zehirlemiştir hayvanlar ayrı toktalarda telef olmuştur..
  • Bursa Merinosta 1 hafta oldu bende ölü kedi görmüştüm.Çok kötü birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

biri zehirlemiştir hayvanlar ayrı toktalarda telef olmuştur..

köpek olsa hadi neyse zehirlersin de be kardeşim kedi neden zehirlenir ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıpçak+kk

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

biri zehirlemiştir hayvanlar ayrı toktalarda telef olmuştur..

köpek olsa hadi neyse zehirlersin de be kardeşim kedi neden zehirlenir ki ?

piskopat dolu yaşadığım yerdede oldu bikaç defa ondan sokak dolusu kedi köpek ölüsü vardı hala bulamadılar manyağı zehirlenmişler..
  • Bugün kedilerde garip bir şey vardı. İki tane kediyi eziyordum her zamanki gibi davranıp kaçmadıkları için. İkiside zor kurtuldular. Şu Güneş konusuyla alakalı olabilir.
  • Şerefsizler
  • quote:

Orijinalden alıntı: simple

Bugün kedilerde garip bir şey vardı. İki tane kediyi eziyordum her zamanki gibi davranıp kaçmadıkları için. İkiside zor kurtuldular. Şu Güneş konusuyla alakalı olabilir.

aynen benimde aklıma o geldi
  • 2 elham bi yasin oku evladım. korkma yemezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: earthsbt

2 elham bi yasin oku evladım. korkma yemezler.

Vallaha mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: simple

Bugün kedilerde garip bir şey vardı. İki tane kediyi eziyordum her zamanki gibi davranıp kaçmadıkları için. İkiside zor kurtuldular. Şu Güneş konusuyla alakalı olabilir.

bizim kedide köpek gibi havlamaya uğraşıyordu demin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.