Şimdi Ara

BUGÜN YERDE 5TL GÖRDÜM AMA ALMADIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi aklına gelebilecek en büyük küfürü hakareti düşün yalansa o ben olayım
  • yahobea Y kullanıcısına yanıt
    Benim pişman olma sebebim bedavadan cebime para girecek olmasaydı.Sende durduk yere gelip onurdan,saygıdan bahsetmeye başladın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4A1-S

Ülkeme ve onun kurucusuna saygımı bir kağıt parçası ile mi göstereyim?

Sana gore bayrak da bez parcadidir o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim pişman olma sebebim bedavadan cebime para girecek olmasaydı.Sende durduk yere gelip onurdan,saygıdan bahsetmeye başladın.

Onur, şeref, haysiyet bunlar önemli şeylerdir. Hemde paradan daha değerli şeyler. Neyse 5 tl den olmuşsun ama bunları öğrenmiş oldun en azından.
  • Hll knk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nolursa olsun almaliydin, polise camiye loseve kizilaya mehmetcik vakfina aklina ne gelirse iyi bir yere verebilirdin

• Bir kağıt parçası ile vatan kurtarılmaz.Vatan için ne yaptığın önemlidir.Neyse daha fazla uzatmayın.Bu konuda bile kavga çıkarıyorsunuz.
  • caminin yeteri kadar bütçesi yok ya tamam gitsin camiye versin.loseve bağışla diyen çıkmaz anasini satiyim

• O 5 lira kizilaya gitse belki bir evsize yardimi dokunmayacak miydi? Loseve gitse ilac parasi olmayacakmiydi? Cope gitti milli gelirden azaltti daha mi iyi. Kavga ciksin istemem sadece bunlari kabul etmeni istiyorum. Vatani birileri kurtarcakda biz degil miyiz. 5 lira 5 liradir..

• Gecen gun kurye motoruna bindi 50 lira dusurdu benden baska kimse yoktu bi an aklima geldi indir cebe diye sonradan seslendim dondu aldi parayi

• quote:

Bir kağıt parçası ile vatan kurtarılmaz.Vatan için ne yaptığın önemlidir.Neyse daha fazla uzatmayın.Bu konuda bile kavga çıkarıyorsunuz.

O kağıt parçası senide kurtarmaz dostum alsan ne olacak almasan.
    Tm uzatma.
  • Ben alırdım salak değilim
  • quote:

Tm uzatma.

Uzatmaları oynuyorsun zaten şimdiye nasıl çıldırmadığına şaşırmadım değil. Neyse takma kafanı 50 tl olsa düşündüğüne değer di belki.
    Seni gidi troll seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

caminin yeteri kadar bütçesi yok ya tamam gitsin camiye versin.loseve bağışla diyen çıkmaz anasini satiyim

Yok kardeşim , adamların bütçesi olsa niye istesin. Camiden daha hayırlı nereye vereceksin. Lösev şubesi varsa yakında versin. Birşey demiyorum ama yolda bırakmak en kötü fikir. Büyük ihtimalle kaybeden kişi farkına bile varamayacak ve veledin biri parayı alıp net kafede yiyecek.

•  BUGÜN YERDE 5TL GÖRDÜM AMA ALMADIM
  • Büyük ihtimalle başka birisi senin gibi düşünmeyip almıştır. Keşke kotu niyetli birinin alacağını tahmin edip sen alsaydın en azından iyi niyetli birine giderdi.

• CS,LoL veya iddaaya giderdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4A1-S -- 5 Ocak 2016; 20:15:21 >
  • 2-3sene önce dondurmacıda yerde 50tl vardı hiç çaktırmadan alayım diye sessizce eğildim ve öndeki kadın ani bi hareketle parayı ayağının altına sıkıştırdı dondurmayı aldığı halde beklemeye devam etti bende ümidi kesip aldım dondurmamı ayrıldım sonra kadın eğilip aldı parayı. Nasıl gördü hala çözemedim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.