Şimdi Ara

Bugün Vodafone Beni Arayıp Paket Önerdi (Sizce Nasıl?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün vodafone'u aramayı düşünüyordum. (Turkcell'liyim) Çünkü Turkcell fiyatları uçtu gitti ancak kalitesinden çok çok memnunum.

Turkcell'de şuanda 15+1GB + 1000DK + 1000SMS 12 ay taahütlü 99 TL kullanıyorum. Fizy internet yemiyor ve havaş'da bedava yolculuk ediyorum. Turkcell 4-5 gün önce beni arayıp 18GB + 2000DK + 1000SMS: 109 TL önerdi, kabul etmedim.

Vodafone ise bugün aradı ve Red20 tarifesini önerdi. 20GB + 2000DK + 1000SMS: 78 TL. 12+12 ay taahüt. Ayrıca ekstra bedel ödemeden whatsapp,youtube ve spotify internet yemiyor. Digiturk Play'de tuttuğum takımın maçları 1 sene bedava ve netflix ücretsiz film veriyormuş. İlk 1 ay ücretsiz cayma hakkım varmış. Bana mantıklı geldi açıkçası ancak dediğim gibi Turkcell'den çok memnunum esasında.

Sizler ne öneriyorsunuz? 109 Liraya platinum 18GB mı 78 liraya Red 20GB mı?

• Bence bahsettiğin konuda Turkcell.

Ayrıca sorun yaşamıyorsanız Avea Prime tarifelerinede bakabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal Red20 2000dk 2000sms 20 GB internet 78 liradir. Ancak bu paketin içinde passlar yok. Ayrıca Digiturk Play kampanyası sona erdi. Netflix 3 ay üyelik ücretsiz.

Benim size tavsiyem Red15 70 liraya 17 GB internet 2000dk 1000sms. Facebook Instagram Twitter Whatsapp Spotify Fenomen Powerapp Karnaval FM radyolar internetinizden yemez. Youtube ve İzlesene.com 2 ay ücretsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone'dan uzak durun derim

• Birde aile indirim ile;

Yeni Red 20 4000 DK -1000 SMS - 20 GG 77 TL'ye alabiliyorum. Red20'de passlerin hepsinin olduğunu görüyorum.

Vodafone'dan neden uzak durmalıyız? Turkcellde 109 liradan devam mı etmeliyim?
  • hocam bulunduğun yerde Vodafoneyi test et 3g veya 4g iyi ise geç düşünme ben 12 gb 2000 dk 1000 sms ye 45 tl ödüyorum oturduğum yerde tek Vodafone 4g var Turkcell google bile açmıyor burda Türkiye geneli turkcell önde tabiki devir hesap devri konumunda hangisi iyi çekip hep ucuza onu kullan

• Şuanda red 20 tarifesi 4000 dk 1000 SMS 22 gb internet veriyor arti bunjnla beraber YouTube Facebook instagram WhatsApp spotify internet kotanızı yemeden 12 ay boyunca ücretsiz kullanım 90 tl paşa özelliklerinin hepsi içerisinde vardir ... hayırlı akşamlar

• digiplay var mi?

• Bence vodafone a geçin ben bir buçuk senedir kullanıyorum bi sorun yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: m398

hocam bulunduğun yerde Vodafoneyi test et 3g veya 4g iyi ise geç düşünme ben 12 gb 2000 dk 1000 sms ye 45 tl ödüyorum oturduğum yerde tek Vodafone 4g var Turkcell google bile açmıyor burda Türkiye geneli turkcell önde tabiki devir hesap devri konumunda hangisi iyi çekip hep ucuza onu kullan

Merhaba, hattınız faturasız mı?

Bir de bu 45TL ye kullandığınız tarife hangisi?
  • Faturalı hocam

• Bende ufak ufak turkceli değiştirmeyi düşünüyorum..

Ev interneti ile birlikte 115 fatura ödüyorum.

75 akn ile süperonline 50 mb kullanıyorum, hat ise mega platinum 10gb 1000 dk 1000 sms...

Bu ay internetim bitti, 10 tl ye 1gb satıyor yada 50 tl ye 5 gb

Bu kadar kazık olunmaz..

• arkadaşlar selamlar... 24 eylül pazar günü atatürk havalimanında 5 saat beklemem var ve bu aralar bütçe olarak çok kötü durumdayım rica etsem vodafone red kullanıcısı bir arkadaş varsa bana lounge şifresi atabilir mi o gün? şimdiden çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.