Şimdi Ara

bugün sinerjiye gidiyorum son bakışlar yardım lütfen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Adam oyun oynamiyacam diyor 370 anakart öneriyorsun sli mi yapacak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemin son hali hakkındaki görüşlerim gayet güzel bir sistem. Bütçenin biraz üstüne çıkabileceksen de daha güzel bir monitör almanı tavsiye ederim. Bu sisteme birazcık düşük ve küçük kalmış. Tek sıkıntı ramden kısıp Monitöre verebilirsin. bu sisteme oranla fazla iyi ramler. Bu değişiklikleri de yaparsan gayet tatlı dengeli , programlarda & oyunlarda sıkıntı çıkarmayacak bir sisteme sahip olursun. Şimdiden hayırlı olsun.

Onun haricinde bazı konuları gezdim biraz okuyayım dedim ama şunları da söylemeden edemeyeceğim artık , kusura bakma senin konuna yazıyorum helal et

forumun bu bölümünde bazı arkadaşlar sistem yapacaklara öyle bir önerilerde bulunuyor ki gülmemek elde değil. Ben 8-9 yıl öncesinde 3-4 milyar civarı bir sistem kurmuştum ki sanıyorum şu dönemde içinde gtx1080ti - i770k bulunan 10+milyarlık sistemlere tekabül eder o zamanın parası. Ha niye anlattın diye sorarsan da 5-6 yıl götürdü. 5 yıldan sonra da artık çıkan oyunlara ben yetersizim diye bağırıyordu.Günümüzdeki sistemleri de maksimum verimli kullanabileceğin yıl 5 hadi bilemedin 6. İstediğin kadar ileriye dönük parça koy , istediğin kadar para harca olacağı bu Şu arkadaşlar da yok anakart 2050'ye kadar destekler , yok 1000w psu koy mahalleyi de aydınlatsın yok efendime söyleyeyim 17 tane soğutucu al yazın evi de soğutursun gibi boş ezber önerilerde bulunmasınlar artık yani cidden 4-5 konuya baktığım zaman , diğer konularda ne yazdıklarını çok rahat anlayabiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dommann -- 30 Eylül 2017; 19:5:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MogoLKhan

Adam oyun oynamiyacam diyor 370 anakart öneriyorsun sli mi yapacak ?

Anakartta Phase yapısı nedir bi öğren gel derim.
  • Transskek kullanıcısına yanıt
    Sayın Transskek,

Frisby markasına laf atanlara lütfen sorun hiç fotoğrafta bahsi geçen ürünü alıp incelemişler mi?
    Teknik bir sorunuz olursa severek yanıtlayabilirim. Güvenle alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.