Şimdi Ara

Bugün seyirciye küfür edenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
3.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün seyirciye ..... diyenler 1996 yılında gs tesislerine antremana gelmek için kaçak trene biniyorlardı zeytin burnundan floryaya

• Kimse bugünkü olayları Fenerbahçeliler diye Volkan ve Emre'ye yapıldı daha doğrusu sadece onlara yapıldı sanmasın.. 3. golden sonra takım halinde ıslıklandı top aldıkların dalga ile alkışlandı ne Volkana ne Emreye drup halin'de küfür edildi, Volkan taraftara dönüp hareket yapınca tüm tepkiyi üstüne aldı Emre'de ona katılınca ihale taraftara kaldı...
    Kaldıki taraftara dönüp hakaret etmek kimsenin harcı değil orada beleşe bulunmuyorsun takım halinde berbatsın gol yiyorsun bir hareketlenme yok takımda, iki üç halen kaleciye kadfar dönen top yapıyor pozisyon üretemiyorsun taraftar tabiki tepki koyar susup maç bitimini bekleyeceksin..
    Şu maçtan sonra Volkan,Emre ve Arda Milli takımda kızağa çekilmeli o Milli formanın büyüklüğü gösterilmeli
  • Kale arkasındaydım tam olarak sahanın dibindeydim.

Kimse Fenerli diye Volkan a birşey demedi, tek kelime bile edilmedi.

Fener lilere kasıt olsa sağolsun Gökhan Gönül ün hatasıyla yediğimiz 1. gol sonrası Gökhana küfür ederlerdi, sadece o hatası değil maç boyunca rezildi. Niye kimse ona birşey demedi ?

Volkana sadece alkışladılar diye kalkıp oda artistlik yaptı, amaç ne sen maçına konsantre olsana, niye polemiğe giriyosun.

Ama onun sonrasında Emrenin gelip taraftara dönüp hepinizin anası... si.... demesini sadece taraftar gördü orda. Böyle adamın ben bilmem ne yani. Böyle futbolcu mu olur.
  • @commander anlatmaya gerek yok emrenin ne olduğunu herkez iyi biliyor.
  • Taraftar istedigini isliklar istedigini protesto eder. Bu taraftar zamaninda De sanctiside mondragonuda leo francoyuda islikladi ana baci birakmadi. Mesele o stada milli takim formasiylami yoksa Fener formasiylami geliyorlar? Ben dun GG Volkan ve Emrenin uzerinde Fener formasi gordum. Siz istediginiz kadar konusun Fenerbahceliler Besiktaslilar vs vs. Ama once ustunuzdeki o formalari cikarin! Bakin ben cikariyorum ve diyorumki, milli takim oyuncusuna KUFUR EDEN (protesto eden degil) herkes seref yoksunudur... Bu ttarenadada gecerli saracoglundada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu da çok komik. Sen küfür et o küfür edince anormal bir durum olsun. Neden küfür etmesin, seyirci kutsal birşey mi? Bu seyirici o küfürleri fazlası ile hak ediyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Kale arkasındaydım tam olarak sahanın dibindeydim.

Fener lilere kasıt olsa sağolsun Gökhan Gönül ün hatasıyla yediğimiz 1. gol sonrası Gökhana küfür ederlerdi, sadece o hatası değil maç boyunca rezildi. Niye kimse ona birşey demedi ?

Volkana sadece alkışladılar diye kalkıp oda artistlik yaptı, amaç ne sen maçına konsantre olsana, niye polemiğe giriyosun.

Ama onun sonrasında Emrenin gelip taraftara dönüp hepinizin anası... si.... demesini sadece taraftar gördü orda. Böyle adamın ben bilmem ne yani. Böyle futbolcu mu olur.

Kesin sen de varsın o sövenlerin icinde
  • Fenerbahçeden bir daha milli takıma oyuncu gitmesin. TT arenada olan her maçta bir oyuncumuz yuhalanıyor.
  • Madem stat Galatasarayli dolu, demekki fenerli taraftarlar milli takimi desteklemiyor maca gitmiyor. Gidin o zaman maca kimse size gitmeyin demiyor. Sonra taraftara laf edersiniz buradan kufur ediyorlar diye, siz gidin engelleyin o zaman kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Madem stat Galatasarayli dolu, demekki fenerli taraftarlar milli takimi desteklemiyor maca gitmiyor. Gidin o zaman maca kimse size gitmeyin demiyor. Sonra taraftara laf edersiniz buradan kufur ediyorlar diye, siz gidin engelleyin o zaman kardesim

Saraçoğlunda milli bir oyuncuya gsli diye küfreden olmadığı sürece haksızsınız.
  • Ben Volkan olsam tribünden 2-3 kişi indirir döverdim az bile yaptı... Adam topu kucaklıyor, millet adamla t*şak geçiyor... Stattaki 50 bin seyirci küfür ettiği için tek tek özür dilemezse Volkan da dilememeli...
  • quote:

kameradanda "Or..... Evlatları" dediğini anladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevoluciónTR

Fenerbahçeden bir daha milli takıma oyuncu gitmesin. TT arenada olan her maçta bir oyuncumuz yuhalanıyor.

gelmesin kardeşim gelmesin fb den gelmezse üzüleceğim sadece gg vardı o da sadece fenerde oynuyor arkadaş gitsin hepsi kendi takımında oynasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingrush

yaptıkları terbıyesizliğe nasıl mazeret buluyosunuz anlamıyorum. 3-5 değil çoğunuz terbiyesizsiniz.bide emre saldırmışınız. bu herif ne yaptıda bu kadar dokunuyo. bu taratar haklı diyen kesim,inşallah bı gun 20.000 kişi hep bir agızdan ana bacı saydırırda görürüz sizi.

Şampiyon, Emre Taraftar ana avrat küfür etti maçta.

Görmediysen bir daha bak

Melek ya Volkan ve Emre. Melek.

FBliye. Kesin melektir.

Küfür etmedi o

A.... S... filan demedi.

Anananas Aldırdım dedi tribünlere Emre mesela. Ananası çok severmiş. Ama şu an tam mevisimi değil çıkınca daha tazelerini alırım dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

quote:

yaptıkları terbıyesizliğe nasıl mazeret buluyosunuz anlamıyorum. 3-5 değil çoğunuz terbiyesizsiniz.bide emre saldırmışınız. bu herif ne yaptıda bu kadar dokunuyo. bu taratar haklı diyen kesim,inşallah bı gun 20.000 kişi hep bir agızdan ana bacı saydırırda görürüz sizi.

Görmediysen bir daha bak

FBliye. Kesin melektir.

Küfür etmedi o

A.... S... filan demedi.

Anananas Aldırdım dedi tribünlere Emre mesela. Ananası çok severmiş. Ama şu an tam mevisimi değil çıkınca daha tazelerini alırım dedi.

Forumun trolu de geldi. Bi sen eksıktın

• quote:

Orijinalden alıntı: Lanquaté

quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

quote:

Görmediysen bir daha bak

FBliye. Kesin melektir.

Küfür etmedi o

A.... S... filan demedi.

Forumun trolu de geldi. Bi sen eksıktın

Güzel bir cumhuriyet anlayışı

Karşıt fikir görünce hemen hakaret.

Mantıklı karşıt bir fikir görünce kendi hatanı kabul ediceğine, forumda herkesin önünde hakaret etmek sadece yandaş aramaktır.

Cumhuriyet ten nasibini al.

Sana tavsiyem.

Daha yararlı ve iyi bir insan olursun.

Bu sırf foruma değil günlük hayatınada yansır.

• Volkanın eşine edilen kufurlere sessiz kalmasını bekleyenlerin eşlerine ve bacılarına edilen kufurler uygulanır insallah o zaman gorurum ben sizi troller...

Ben saracoglunda görmedim gs'li topcuların yuhalandığını. adam gibi maç izleyin önce.

Volkan ve emreye kıl oluyorsanız milli takım yenikken değil, fenerbahçeyi yenerken konusacaksınız. Onu da yıllardır yapamadıgınız için bu psikolojiniz. yazık size
  • Merhaba,

Yasanilan olaylar bastan sona yanlis. Bunlari kimse savunamaz, yalniz unutulmamasi gereken bir sey var, Volkan ve Emre o kufurleri o taraftar grubu GS'li diye etmislerdir. Sonucta mac milli mac, kader maci ve beklenti buyuk, Volkan'in 2. golde bariz hatasi var, protestolar dogal, ne yazikki ulkemizde kufur de bu protestolara dahil, kimse bunu inkar edemez. Islik ve alkis sadece Volkan'a yapilmadi ama hic biri donup de Volkan gibi provake etmedi kendi seyircisini. Volkan'in yapmasi gereken kesinlikle muhattap olmayip mactan sonra gerekli aciklamalari yapmakti. Emre'nin yaptigi ise bana gore daha buyuk bir terbiyesizlikti.

Kufur olayina ayri bir paragraf acmak istiyorum, futbolcular zaten maclarin cogunda isinmaya ciktiklarinda rakip taraftarlardan oldukca agir kufurler yiyorlar ve hic biri bunlara bu sekilde tepki gostermiyor, hatta Volkan ve Emre'nin kendileri de dahil buna, kendim defalarca sahit oldum. Onun icin "kufur edilirse kimse tepkisiz kalamaz bunlar da insan" demeyin lutfen, bir cogunuz maclara gidiyorsaniz buna sahit zaten olmussunuzdur. Keza alt liglerde durum cok cok daha vahim ama kimse bu tepkileri gostermiyor. Sonucta profesyonelsiniz, bu isten kimsenin kazanamayacagi paralari kazaniyorsunuz, cok daha mantikli davranmak lazim...

Volkan'in hatta tum FB'li futbolcularin psikolojileri hakli olarak normal degil, bunu da dusunmek ve anlamaya calismak gerekiyor ama birilerinin ozellikle Volkan'i karsisina alip konusmasi lazim, gittigi yolun yol olmadigini anlatmasi lazim...

Tesekkurler,

Hicks

• quote:

Emreyi savunmam ama aynı tribün bir önceki maçta VOLKAN a yine kufur etti. Hatta adam tribünün onune kadar gidip kufur eden aşağı inip yüzüme etsin dedi.Yine ayni tribün yine olay. O maçta tek vOlkan mı suçlu selçuk Burak ne oynadı?

• şU KONUda tartışılacak hiçbir nokta yok.Seyircinin yaptığı insafsızlıktır.

Öğretmeninide sevmeyebilirsin okulda ama bulunduğu konuma saygı gösterirsin, Başbakanıda sevmezsin ama git bir ana bacı söv bakalım.

Millet bunu yapabiliyor çünkü kimse tribüne çıkıp cevabını veremez.Çünkü bizim milletimiz görgü yoksunu.Bilinçsiz.
    Açık söylüyorum böyle taraftar gitmesin arkadaş stada, bugün 3-0 değil 6-0 da olabilir di.

Volkan'da insan hata yapabilir , gol yiyebilir.Siz istiyorsunuz ki taraftar ana bacı gitsin volkanda susup izlesin.Siz çıkın bakalım insanlar küfür etsin ne oluyor ne yapıyorsunuz.

Bu insanlarında canı var kanı var arkadaşlar robot değil duyguları var.Kim ister milli forma altında gol yemek , kim ister 3-0 yenilmek.Birinizde çıkıp şunu demiyorsunuz.

hiddink ne yaptı?kaLEYE ATılan şut sayısı 3 kaleyi bulan 0.

Nerde arkadaş taktik değişiklik?Baktın ki 1-2 kişi ayak uyduramıyor çıkartırsın yedek kulübesi adam dolu.

Şu yapılan terbiyesizliğin daniskasıdır.o formayı sırtına geçiren adam artık ne fenerli ne gs lıdır, ona gösterilen saygı , sevgi formaya gösterilir.
    Formalar, insanlar geçicidir kalıcı olan ülkedir.Sen bugün kendi ülkenin futbolcusuna bunu yapıyorsan yarın ne yapacağın belli olmaz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.