Şimdi Ara

Bugün şahit olduğum astra focus kazası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
5.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kırmızı ışıkta ilk sırada beklerken karşı şeritten gelen astra duramayıp focusa yandan hızla vurdu. Bilmem kaç km hızla kaza yaptım sadece tamponum çizildi diyenlere gülüp geçerdim ama bu kaza tamda öyle oldu. Astrada hiçbir şey yokken focus resimdede gördüğünüz gibi haşat oldu.

Sadece tek foto var. Işık yeşile döndüğünden başka çekemedim...

Bugün şahit olduğum astra focus kazası

• Astra kaza konusunda ilginç bir araba. Benzer iki olaya da ben şahit olmuştum.

Kazanın oluş şekline göre Astra'nın daha az hasar alması normal ancak bu kadarı da fazla..
  • Amcamda var aynı astradan. Kaza olarak değil ama sevgili kuzenim hayvan gibi kullanmasına rağmen araç hala ayakta
  • Buna benzer kazaya haftasonu şahit oldum küçük suziki kamyonete efsane kasa corolla yandan çarptı corolla resmen katlandı suziki de sadece boya dökülmesi vardı
  • Lastiğe vumuş ne bekliyordun ikiye ayrılmasını mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

Lastiğe vumuş ne bekliyordun ikiye ayrılmasını mı?

yotum a katiliyorum fakat uslup konusunda aynı fikirde degilim
  • Genelde araçların arka kısımları önüne göre çok daha dayanıklı oluyor taksi albea'ya çarpan E serisi mercedesi çekici ile götürdüler....
  • pendik kurtköy arası minibüs yolu mu orası?
  • @makturk42
    sert üslubunun nedenini anlamadım?

@zaferaltug

dogru tahmın shell benzınlık onundekı ısıklar
  • arkadaşlar bu hasar alma işini sizde biliyosunuzki vurma hızı çarğışma noktası vs vs diye sayabileceğimiz birçok etken var. ama astra g kasa harbiden sağlamdır
  • Ford sağlam derlerdi birde

Troll Troll Troll
  • Allahtan Dacia ' ya veya Fiat'a felan vurmamış. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen yaz kavşakta polo sağ ön kapıma hızla vurdu.astra aracımın kapısı içe doğru çöktü ama kapı içi tertemiz,polonun önü ise haşat oldu,pert oldu yani.astralar harbiden güvenilir arabalar.
  • Anladığım kadarı ile Astra hareket halindeymiş Focus sabit o zaman duran arabanın daha fazla hasar alması normal

Ama resimde Astrada hiç bir şey gözükmüyor birde O focus daha önce bir kaza geçiripte doğru düzgün toplanmadı ise darbe ile dağılmıştır tekrar...
  • astra mı focusa vurdu ? focus mu astraya vurdu ? sanki focus astraya vurmuş gibi duruyor ama arkadaş karşı şeritten gelen astra duramayıp focusa yandan hızla vurdu diyor. bunu anlasak daha net bir yorum yapılır.
  • benım corsanın aynısı 2004 ford transite yandan girdi transit pert oldu corsa cillop gibiydi satsa alırdım dogrudur
  • opellerde genelde ağır oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: WithinTemptation

Allahtan Dacia ' ya veya Fiat'a felan vurmamış. :)

Evet iyi ki dediğiniz araçlara vurmamış. Çünkü bahsi geçen araçlar ineklerin yediği samandan yapılıyor hatta bu sebeple hayvanlara yakın olan yerlere park etmemek gerek.
  • biri yandan yemiş diğeri öncen. yandan darbe alan daha fazla zarar alacak tabi. her şeyi önden kazaya göre düşünüyorlar. arabaları yer değiştir bu kez tam tersi olur.
  • Ayrıca Focus yanlış yöne girmiş gibi tabelalara bakarsak o tarafa dönüş yasak gibi yandan vurduğuna göre Focus yanlış yola girmiş...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.