Şimdi Ara

Bugun playstation 3 u olan herkese acidim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm herkese 1 hafta once yeni bir pc toparladim (2400ytl monitor haric) ve oyun dunyasiyla yeniden baristim.
    1 haftadir callofduty6, farcry3, nsfshift, gibi oyunlari full detail oynuyorum ve bu oyunlarin hicbirine 5 kurus vermedim. tamam belki oyun dunyasini baltaladim kanunsuz bir is yaptim kabul ediyorum. ama bi oyunada 150 tl vermek bana delilik gibi geliyor. arkadasim acik arttirmadan 2.el 4 oyun almis 340tl vermis ucuza aldim diye seviniyor onu oracikta bogasim geldi. ama beni asil sasirtan cdleri ps3 e taktiktan ve oyunu actiktan sonra gordugum goruntu oldu ''beeeerrrrbaatttt" grafikler benim pc nin yanina bile yaklasamaz. sacmalamayin gidin pc alin, konsollarida logitech.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burzum_^^

slm herkese 1 hafta once yeni bir pc toparladim (2400ytl monitor haric) ve oyun dunyasiyla yeniden baristim.
    1 haftadir callofduty6, farcry3, nsfshift, gibi oyunlari full detail oynuyorum ve bu oyunlarin hicbirine 5 kurus vermedim. tamam belki oyun dunyasini baltaladim kanunsuz bir is yaptim kabul ediyorum. ama bi oyunada 150 tl vermek bana delilik gibi geliyor. arkadasim acik arttirmadan 2.el 4 oyun almis 340tl vermis ucuza aldim diye seviniyor onu oracikta bogasim geldi. ama beni asil sasirtan cdleri ps3 e taktiktan ve oyunu actiktan sonra gordugum goruntu oldu ''beeeerrrrbaatttt" grafikler benim pc nin yanina bile yaklasamaz. sacmalamayin gidin pc alin, konsollarida logitech.

Arkadaşın Playstation 3'ü 37 ekran YU-MA-TU'da kullanıyor heralde.
  • Nick güzel
  • 2400 sisteme yatırana kadar, sisteme+22" yada 24" ekrana totalde 1000-1500 yatırır yanına logitech klavye mouse g25 vs düzerim...
  • Kusura bakma ama bir pc için de 2.400 tl vermek saçmalık.
  • bilgisayar grafiklerinin konsol grafiklerinden herzaman üstün olduğu çoktandır bilinen, itiraz edilmeyen ve kanıtlanmış bir gerçektir zaten.
  • geçmiş olsun. 2400 fena girmiş
  • 42 fullhd lg de oynadik. bende simdi ps3un icinde ne var diye bakiyorum nvida 8800gts varmis uzerinde. belli oldu hersey. eski bi kart nerde gtx295 nerde 8800gts??
  • 3 sene sonra 2400 liran 600 lira eder,ps4 çülerde sana acır
  • quote:

Orijinalden alıntı: qraff

quote:

Orijinalden alıntı: Burzum_^^

slm herkese 1 hafta once yeni bir pc toparladim (2400ytl monitor haric) ve oyun dunyasiyla yeniden baristim.

Arkadaşın Playstation 3'ü 37 ekran YU-MA-TU'da kullanıyor heralde.

veya full hd vestelde olabilir :)

bizim mağazada ps3 ü bi phılıpse bağladılar cihaz emret sahip dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Nyorai

geçmiş olsun. 2400 fena girmiş

alakası yok süper bir sistem toplamış.i sistem tavsiyeleri bölümüne girersen 4000'e toplayan da var
  • Hangi akıllı sadece kasaya 2400 lira verir orası da tartışılır tabi . Ayrıca oyun fiyatları en yeni oyunlar için 50-80 lira arasında değişiyor . Ps3'ün oyun piyasası iyice oturdu artık . Ayrıca her şeyi geçtim sadece ex oyunları için bile Ps3 alınır .
  • Eğer çok oyun oynayan bir insan olsam, kesinlikle yeni sistem değil PS3 alırım. Ama geçen sene aldığım M51SN ile Warcraft III, WoW ve PES 2009'un full çalışması bana yetiyor.
  • Bu tip acımalarınızı konsol bölümünde yapınız.
  • 2400 tl'ye Monitör hariç pc Toplamış
    O parayla hem Ps3 alırım.
    Hem internete doğru düzgün bağlanmak için Netbook alırım.
    Hemde 4-5 tane güncel oyun alırım.

Sen ps3 kullananlara acıyorum diye kendini kandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Bu tip acımalarınızı konsol bölümünde yapınız.

• Adamın parası var demek ki veriyo.Hayırlı olsun hocam eğer benimde param olsa son sistem pc toplardım bi kasaya 2.500 çok diyosanız bi ekran kartına 15.000 verenlerde var yani paranın canı cehenneme'
  • O oyunları "full detail" oynamak için 2400 lira vermeye hiç gerek yok.
  • 8800gts mi varmış

Arkadaşınızın televizyonu nedir? Tüplü falan mı? Buyrun bir gün beklerim İstanbul'da iseniz 60" Pioneer FullHD plazma Tv'de Harman Kardon 5.1 ses sisteminde oynayalım. Bakalım 2400tl lik pc'nizi nasıl camdan dışarı atıyorsunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Bu tip acımalarınızı konsol bölümünde yapınız.

tamam reis
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.