Şimdi Ara

Bugün Mezuna Kalmaya Karar Verdim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok arkadaş olmuyor matematikte hala 16-17 net yapıyorum Türkçe 25 geliyor fen 15 civarı hedefim ilk 20k diş hekimliği ama imkansız gibi duruyor okul yüzünden yeterli çalışamıyorum okuldan her gün 6 da çıkıyorum günde 4 saat anca çalışıyorum tekrar etmeyi düzenli yapmadığımdan galiba bildiğim şeyleri sınavda yapamıyorum bana bir çıkış yolu gösterin hedefime ulaşmak istiyorum ama çok ümitsizim kazanmaktan başka çarem yok maddi durumumuzda iyi değil bana bir yol gösterin

• Hiçbir zaman geç kalmadınız,
    Kaç kere yoldan dönmüş de olsanız,
    Kaç kere döndürülmüş de olsanız,
    Dünyanın bütün günahını taşıyor da olsanız,
    Hayatınızdaki her şeyden kendinizi suçlu hissediyor da olsanız,
    Kendinizin “Yüreğiniz” tarafından kabul edileceğine inanmıyor olsanız da
    Siz yine de “kendinize, yüreğinize” yürüyünüz….
    Hiç kimse size inanmasa da, siz kendinize inanın.
    Hz. Mevlâna
  • Sakin olmalısın, ümitsizliğe kapılmamalısın. Korkularının üstüne gitmelisin (korktuğun konuların)
    Sen istikrarını sürdür, bu sene elinden geleni yap bakarsın bu sene olur.
  • David Belle kullanıcısına yanıt
    okulda bile son sınıf olduğumuz halde zorluyorlar
  • imkanın varsa açığa geçmeyi düşünebilirsin hocam
  • 4. seneye kalıyorsun sandım xD
  • 2016 kasim ayi arkadasimin netler

25 turkce

20 mat

15 sosyal

20 fendi

160 soruda ygs de marta kadar 140 nete ulasti sene sonun da da ankara tıpa gitti , bu forumdan birisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aileme söyledim ama kabul etmediler
  • Oooha

Yanlış hatırlıyor olabilir misin? Çok vasat netler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D4A7393FC -- 16 Kasım 2017; 18:54:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam sene sonu bana ss atmisti :)

• Kardeşim sabırsız olma.Netler hemen yükselmez.Ümitsiz de olma.Yapacağın çok basit değil elbet ama çok zor da değil.

Somut olarak ortaya koysam dediklerimi:

Ocağa kadar Matı halletsen
    Şubata kadar geoyu
    Marta kadar fiziği
    Nisana kadar kimyayı
    Zaten nisan'a kadar her sabah 1 saat biyo tekrarı yapsan dahi yine yeterli olur.
    Eeee Nisanda da Tr-coğ halletsen
    Ne kaldı geriye?
    31 Mayıs'tan, 20'de Haziran'dan kalır.Toplam 51 gün.Burda da iyice eksikleri kapatsan yeter de artar. ilk 25k'ya girsen diş hekimisin.Vallahi senin tahmin ettiğin kadar zor bir şey değil.
  • Ayımsı Kel Aslan kullanıcısına yanıt
    çok doğru hocam
    birazcık temel varsa ilk 25kya sıkı bir çalışmayla girilir bence 7 ay var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir zaman geç kalmadınız,
    Kaç kere yoldan dönmüş de olsanız,
    Kaç kere döndürülmüş de olsanız,
    Dünyanın bütün günahını taşıyor da olsanız,
    Hayatınızdaki her şeyden kendinizi suçlu hissediyor da olsanız,
    Kendinizin “Yüreğiniz” tarafından kabul edileceğine inanmıyor olsanız da
    Siz yine de “kendinize, yüreğinize” yürüyünüz….
    Hiç kimse size inanmasa da, siz kendinize inanın.
    Hz. Mevlâna
  • kardeşim daha çok çalış bende mezuna kaldım sıkılıyorum evde arada bi kafeye felan gidiyorum arkadaşlarla
  • Aşırı güzel

• cclareon1302 C kullanıcısına yanıt
    benim kafeye gidecek arkadaşım bile yok
  • bu yıl tyt ye çalış seneye yks ye çalış istediğin yeri kazanırsın. 1 yıl kayıp değil.
  • Yorgunsan zorlama, okul çıkışında yat uyu. Uyanınca çalışırsın. Emin ol senin 1 saatin, yorgun çalışan kişinin 2 saatine bedel. Zaman kaybettiğini düşünme o yüzden. Dinç kafayla konu çalış, sorularını çöz. Kendini garantiye almak için anladığın derslere güzelce çalış, netlerini oradan yükseltebilirsin. Zorlandığın dersleri es geç demiyorum. Onlar için özel bir çaba sarf etmen gerekiyor. Bol bol video izle internetten. Konu açığın hala gitmezse sağlam konu anlatımlı kitaplar al. Sonra soru bankasına geç. Maddi durumun ne kadar kötü olursa olsun günümüzde her şey mümkün. Adamlar YouTube 'a video çekip atıyorlar. Her dersin, her konunun var neredeyse. Belli başlı kitapları alırsan da bi sıkıntı çıkmaz. Yaparsın. Mezuna kalmayı da düşünme. Türkiye'de yaşıyoruz. Yarın ne olacağı belli değil. Daha 8 ay var otur dersine çalış beni de sinir etme .

• Sakın öle düşünme hocam geçen sene okul olayından bende sıkılmıştım devamsızlıktan kalacaktım fln çok morelim bozulmuştu ders çalışmadım belli bir süre şuan mezunum ama geriye bakınca çok salaklık yapmışım diyorum istikrarı korusaymışım çok daha iyi yaparmışım

• Dostum bu zamanda 10 net yapıp 30'a çıkanı da gördü bu gözler. Ümitsizliğe kapılma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu ertelemek başka bir şey değil bu. Son saniyeye kadar mücadele etmelisin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.