Şimdi Ara

BUGÜN METRO'DA TARTIŞTIĞIM KADIN (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kadının kızgın şekilde söylemiş olduğu "litfen kolunuzu çeker misiniz" lafı, arka planda: "sen geldin kolunu tepeme koydun" ön kabulü (iması) içermekte. bu yüzden cevap verirken kadının kendisinin sonradan geldiği söylenmeli.

ayrıca normal (düzgün) şekilde karşılık versen de böyle tipler genelde anlamıyor hocam. hatta daha çok cesaret kazanıyorlar. ha tabi şöyle bi durum da yok değil. karşındaki kişi seviyeyi düşürmek istiyorsa, ve sen de ona sinirli cevap verirsen, bu sefer karşı taraf: "hah benim istediğim de buydu, hadi tartışalım birbirimize sesimizi yükseltelim" moduna girebiliyor. tabi bunlar hep karşınızdaki kişinin niyetine, ve sizi gözüne kestirebilmesine bağlı şeyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hanımefendi kendiniz önüme geçip tutunmamı engellediniz afedersiniz nereyi tutabilirim

Kendini aşırı ifade etmeye çalışırsan baştan yenik başlarsın, kadını erkeği yok bu işin haklı olduğunu düşünüyorsan. Aştan prim vermeyeceksin yoksa batarsın. Mesela 'çekemem' deseydin sadece hem net olurdun hem de çevredekiler yaptığında yanlış birşey olmadığı bi sebebi olduğu kanısı uyanırdı.

• Bu denilenlerin hepsini yapıyorum bir tane kadın bile bulaşmadı bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WP Maokai

Kadın dayak yerse sen orda linç edilirsin bu bir. İkincisi de kadına şiddeti aklının ucundan bile geçirme çok ekstrem durumlar haricinde. Çok düşünmene gerek yok bu konuda insanlar genel olarak boş ve iğrenç varlıklar. Bundan dolayı o aptal kadının aptalca hareketini sen bu kadar düşünerek anlam yüklüyorsun. Bırak kendi pisliğinde boğulsun.

şortlu kadının çenesine tekme atanı neden linç etmediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: HACl

quote:

Orijinalden alıntı: WP Maokai

Kadın dayak yerse sen orda linç edilirsin bu bir. İkincisi de kadına şiddeti aklının ucundan bile geçirme çok ekstrem durumlar haricinde. Çok düşünmene gerek yok bu konuda insanlar genel olarak boş ve iğrenç varlıklar. Bundan dolayı o aptal kadının aptalca hareketini sen bu kadar düşünerek anlam yüklüyorsun. Bırak kendi pisliğinde boğulsun.

şortlu kadının çenesine tekme atanı neden linç etmediler

Metroda ya da metrobüste geçmedi o olay otobüsteydi hatırladığım kadarıyla ve oldukça az kişi vardı otobüste.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

%100 haklı da olsan kadına kimse laf etmez. asansör-yemek-bankamatik kuyruğunda göz göre göre önüme kaynak yapan kadınlarla çok tartışmışlığım vardır. işin ilginç tarafı kaynak yapanlar hep kadın oluyor. ve tartışsan bile kendilerini haklı görüyorlar.

göz göre göre, gözümün içine baka baka gelip önüme kaynak yapan kadını uyardım, kadın kendisini öyle haklı gördü ki benimle konuşurken öfkeyle konuşuyor. haklı olma argümanı da şu: ben uyarmakta geç kalmışım. daha erken uyarmış olmadığım için kendisinin sırasını artık talep edemezmişim (hâlbuki o benim sıram)

annesinin babasının iki tokat atmadığı, arkadaşlarının ve tüm çevresinin prenses muamelesi yaptığı, hayatında çok nadir şekilde uyarı almış ve bu yüzden sosyal yaşamın ve medeniyetin ne olduğunu öğrenememiş bu vajinalı kıroların derdini biz çekiyoruz işte böyle.

kezbanlar sizi sesi çıkmaz kolay lokma görüyorlardır çoluk çocuk görüyorlardır bir kezbanın eğer ki ekstrem boyutta çingene ve arıza filan değilse sert ve olgun bir tipi olan erkeğe öyle birşey yapması (sıraya kaynak olmak sonra üste çıkmak filan) üstelik uyarınca vıdı vıdı edebilmesi pek muhtemel değil ben böyle birşey hiç yaşamadım aklıma problemin görünüşünüzde olduğu fikrinden başka birşey gelmiyor ne yazık ki bu arada birisi bana haksız yere diklenirse ağzını yüzünü darmadağın ederim eğer kadın ise ve gerçekten hakettiyse herkesin içinde tokatlarım hiçbir bk da yapamazlar yapsınlar da göreyim kadın da isterse karakolda tecavüz etti desin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 18 Kasım 2017; 13:16:29 >

• quote:

%100 haklı da olsan kadına kimse laf etmez. asansör-yemek-bankamatik kuyruğunda göz göre göre önüme kaynak yapan kadınlarla çok tartışmışlığım vardır. işin ilginç tarafı kaynak yapanlar hep kadın oluyor. ve tartışsan bile kendilerini haklı görüyorlar.

göz göre göre, gözümün içine baka baka gelip önüme kaynak yapan kadını uyardım, kadın kendisini öyle haklı gördü ki benimle konuşurken öfkeyle konuşuyor. haklı olma argümanı da şu: ben uyarmakta geç kalmışım. daha erken uyarmış olmadığım için kendisinin sırasını artık talep edemezmişim (hâlbuki o benim sıram)

annesinin babasının iki tokat atmadığı, arkadaşlarının ve tüm çevresinin prenses muamelesi yaptığı, hayatında çok nadir şekilde uyarı almış ve bu yüzden sosyal yaşamın ve medeniyetin ne olduğunu öğrenememiş bu vajinalı kıroların derdini biz çekiyoruz işte böyle.

Hocam ben de gecen yaz oyle denize girerken soyunma kabininde sirami calmaya kalkisan bir kizla tartistim vurup yikacaktim yere cok sinirlendim. Yasi da cok kucuk bir kizdi yani 15 falan herhalde.

• quote:

quote:

kezbanlar sizi sesi çıkmaz kolay lokma görüyorlardır çoluk çocuk görüyorlardır bir kezbanın eğer ki ekstrem boyutta çingene ve arıza filan değilse sert ve olgun bir tipi olan erkeğe öyle birşey yapması (sıraya kaynak olmak sonra üste çıkmak filan) üstelik uyarınca vıdı vıdı edebilmesi pek muhtemel değil ben böyle birşey hiç yaşamadım aklıma problemin görünüşünüzde olduğu fikrinden başka birşey gelmiyor ne yazık ki bu arada birisi bana haksız yere diklenirse ağzını yüzünü darmadağın ederim eğer kadın ise ve gerçekten hakettiyse herkesin içinde tokatlarım hiçbir bk da yapamazlar yapsınlar da göreyim kadın da isterse karakolda tecavüz etti desin

aynen öyle. kezban geliyo seni görüyo amaaan bu tam mal diyo direk geçiyo önüne. tabi ben hepsine cevabını verdim. çoğu cevap veremeden mal gibi bakıyorlar. daha kezban olanı cevap veriyor. yukarıda yazdığım gibi kendini haklı görüyor.

• quote:

Koltuğun demirinden tut neden kadının kafasının üstünden tutup bir de üste ukalalik yapıyorsun seni orada linç etmeleri lazımdı ama kafanı fazla kaldirmamissin

Okumadığın nerden belli yazdıklarımı oku haber ver öyle cevap yazıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

kolunuzu çekermisinizden sonra şartellerin nedena atıyor onu anlamadım
    sakin sakin nerden tutayım bana yol gösterin desen zaten iş tatlıya bağlanıcak

ayrıca bu tür günlük olumsuz olayları çok fazla düşünme, geride kaldı, bas geç ileriye bak 10 dakika sonra kimse hatırlamaz bu olayı kız bile metrodan sonra whatsaptan anasıyla babasıyla arkadaşıyla sevgilisiyle gülücüklü ayıcıklı stickerlar yollamakla meşgul olmuştur

Olayı tüm inceliklerine kadar anlatmadım.Şöyle düşünün koltukta biri oturuyor üstünde demir var o demiri tutuyorum dizlerim önümde koltukta oturan kişinin dizlerine değicek şekildeyim o arada biri gelip ikimizin tam arasına giriyor yani bildin yanlış anlaşılmasın kadına dayıyormuşum gibi gözüküyor yani bir kadın neden öyle araya girer yer olduğu halde arkama geçebilirdi mesela ordanda kapının karşısındaki ortada duran demiri tutabilirdi.

Sürekli ittire ittire girdi araya sürekli arkasına bakıyor göz göze geliyoruz sonraki durakta millet iyice sıkıştı.Tutacak 1 dal var oda en baştan beri tuttugum demir.Kadın bunu bilinçli yapıyor ve sürekli öf püf diye ses çıkarıyor rahatsız oldum nidasıyla arkadaş madem rahatsız oldu niye araya giriyor bu yüzden kolunuzu çekermisiniz diyice sinirlendim .

• quote:

quote:

quote:

aynen öyle. kezban geliyo seni görüyo amaaan bu tam mal diyo direk geçiyo önüne. tabi ben hepsine cevabını verdim. çoğu cevap veremeden mal gibi bakıyorlar. daha kezban olanı cevap veriyor. yukarıda yazdığım gibi kendini haklı görüyor.

Kezbisler öyledir fakat benim önüme gecemezler sert bir bakis atarım mum gibi olurlar memlekette erkeğe saygı kalmamış erkek varsa kezbanlar diz cokerdi eskiden şimdi dil pabuç gibi olmuş tipe göre adam secip vik vik ediyorlar bunların babalarinda kabahat halbuki terbiyeyi verselerdi saygısızlık olduğu an suratta tokat patlasaydi boyunları yerde gezerdi kezbanlarin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kezbisler öyledir fakat benim önüme gecemezler sert bir bakis atarım mum gibi olurlar memlekette erkeğe saygı kalmamış erkek varsa kezbanlar diz cokerdi eskiden şimdi dil pabuç gibi olmuş tipe göre adam secip vik vik ediyorlar bunların babalarinda kabahat halbuki terbiyeyi verselerdi saygısızlık olduğu an suratta tokat patlasaydi boyunları yerde gezerdi kezbanlarin

kabahat genel olarak türkiye içerisinde yerleşmiş olan kadının şımartılması anlayışında, ve bu anlayış sadece kekolarda yok.

bakın bizim şirketin yemekhanede çalışan bi abimiz var. çok düzgün bi adamdır. yaşını başını almış biri. kibar biri. öyle keko-kıro değil.

yıllar öncesi, yıl 2009, yeni üniversite mezunuyum o zamanlar. sabah kahvaltıda çay sırasına girdim. önümde 2 adam var çay bekleyen. bahsettiğim abimiz de çay koyuyor. yandan bi kadın geldi. öyle genç-su gibi bi kız değil, orta yaşta bi kadın. bizim (kuyruktakilerin) suratımıza bile bakmadan "bi çay" dedi. ben saniyesinde cevabı verdim, hanımefendi kuyruk var dedim. kadın, çay koyan abi, ve kuyruktaki ki adam, hepsi birden döndüler bana baktılar 1 saniye. sonra hepsi aynı anda önlerine döndüler. kadın dahil kimse cevap vermedi. çay koymakta olan abi (o çayı kuyruktaki adama dolduruyordu) çayı aldı kadına verdi. ben delirdim, ce anında atıldım, abi napıyosun sen dedim, biz kuyruk diyoruz hadi kadın umursamıyo sen niye kadına veriyon görmüyon mu biz bekliyoruz dedim. tekrar hepsi dönüp bana baktılar. kadın çayını aldı yürüyerek gitmeye başladı. bizim çaycı abi de ne diyeceğini şaşırdı ve kısık-ürükek bi ses tonuyla şunu dedi: "ama o kadın"

bu olay böyle anlatılınca CSB gibi gelebilir ama aynen bunu yaşadım abi. bu adam saf birisi olduğu için doğruyu söyledi, yalan söyleyemedi, "o bir kadın" dedi. daha çakal-akıllı biri bu cevabı vermezdi. bu abimiz saf biri olduğu için, toplumumuzun dillendirmeye utandığı gerçeği, yani cinsel açlığın afrikası olmamız gerçeğin açık tezahürü oldu adeta.

biz böyleyiz. açlığımızdan dolayı "kadına kibar olunmalı" kavramını yanlış yerlere vardırmışız.

bundan 2 gün önce, cuma günü, istanbul gayrettepe migros'ta böyle manken gibi inanılmaz güzel at gibi bi kız önüme kaynak yaptı. aslında kaynak yapmadı, arkamda idi, yanda yeni kasa açıldı ve kasiyer bizi çağırdı. ikimiz de oraya yöneldik. kız o sırada önüme geçti. ben direk söyledim sıra bende diye, kız da mecbur çekildi, bişey demedi. içinden belki: "ne olcak sanki çok mu acelen var" demiş olabilir. aslında acelem vardı ama acelem olmasa bile sıramı o kıza vermezdim. kıza bi düşmanlık beslediğimden değil, o kızın götünü kaldıran erkekler listesine bir kişi daha eklenmesin diye. zaten o kadar güzel, manken gibi bi kızın götünü kim bilir ne kadar kaldırıyorlardır. büyük ihtimal manken olsa gerek. çünkü gayrettepe migros'un yanında ajans var. hep böyle inanılmaz güzel rus kızları falan geliyor. bu kız da onlardan biri olmalı. değilse bile olabilecek potansiyele sahipti. o kızın yerinde yaşlı bi kadın falan olsa sıramı istemezdim, iplemezdim yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kabahat genel olarak türkiye içerisinde yerleşmiş olan kadının şımartılması anlayışında, ve bu anlayış sadece kekolarda yok.

bakın bizim şirketin yemekhanede çalışan bi abimiz var. çok düzgün bi adamdır. yaşını başını almış biri. kibar biri. öyle keko-kıro değil.

yıllar öncesi, yıl 2009, yeni üniversite mezunuyum o zamanlar. sabah kahvaltıda çay sırasına girdim. önümde 2 adam var çay bekleyen. bahsettiğim abimiz de çay koyuyor. yandan bi kadın geldi. öyle genç-su gibi bi kız değil, orta yaşta bi kadın. bizim (kuyruktakilerin) suratımıza bile bakmadan "bi çay" dedi. ben saniyesinde cevabı verdim, hanımefendi kuyruk var dedim. kadın, çay koyan abi, ve kuyruktaki ki adam, hepsi birden döndüler bana baktılar 1 saniye. sonra hepsi aynı anda önlerine döndüler. kadın dahil kimse cevap vermedi. çay koymakta olan abi (o çayı kuyruktaki adama dolduruyordu) çayı aldı kadına verdi. ben delirdim, ce anında atıldım, abi napıyosun sen dedim, biz kuyruk diyoruz hadi kadın umursamıyo sen niye kadına veriyon görmüyon mu biz bekliyoruz dedim. tekrar hepsi dönüp bana baktılar. kadın çayını aldı yürüyerek gitmeye başladı. bizim çaycı abi de ne diyeceğini şaşırdı ve kısık-ürükek bi ses tonuyla şunu dedi: "ama o kadın"

bu olay böyle anlatılınca CSB gibi gelebilir ama aynen bunu yaşadım abi. bu adam saf birisi olduğu için doğruyu söyledi, yalan söyleyemedi, "o bir kadın" dedi. daha çakal-akıllı biri bu cevabı vermezdi. bu abimiz saf biri olduğu için, toplumumuzun dillendirmeye utandığı gerçeği, yani cinsel açlığın afrikası olmamız gerçeğin açık tezahürü oldu adeta.

biz böyleyiz. açlığımızdan dolayı "kadına kibar olunmalı" kavramını yanlış yerlere vardırmışız.

bundan 2 gün önce, cuma günü, istanbul gayrettepe migros'ta böyle manken gibi inanılmaz güzel at gibi bi kız önüme kaynak yaptı. aslında kaynak yapmadı, arkamda idi, yanda yeni kasa açıldı ve kasiyer bizi çağırdı. ikimiz de oraya yöneldik. kız o sırada önüme geçti. ben direk söyledim sıra bende diye, kız da mecbur çekildi, bişey demedi. içinden belki: "ne olcak sanki çok mu acelen var" demiş olabilir. aslında acelem vardı ama acelem olmasa bile sıramı o kıza vermezdim. kıza bi düşmanlık beslediğimden değil, o kızın götünü kaldıran erkekler listesine bir kişi daha eklenmesin diye. zaten o kadar güzel, manken gibi bi kızın götünü kim bilir ne kadar kaldırıyorlardır. büyük ihtimal manken olsa gerek. çünkü gayrettepe migros'un yanında ajans var. hep böyle inanılmaz güzel rus kızları falan geliyor. bu kız da onlardan biri olmalı. değilse bile olabilecek potansiyele sahipti. o kızın yerinde yaşlı bi kadın falan olsa sıramı istemezdim, iplemezdim yani.

At gibiyse vuracaksin kırbacı zaten kırbacı vuran vardır ona hahaha

Ya hoca aslında abaza sapıklar yüzünden kadına kıza farklı muamele yapıldığı doğru olabilir ama öyle muameleleri yapanlar zaten yıkık tiplerdir mutlaka öyle yikiklardan prenses muamelesi gelse ne yazar kadın dediğin erkekten her şekil asagidir fiziksel zihinsel beyinsel duygusal mental her açıdan zavallidir fakat bahsettiğin tipler o kadınlardan da daha zavallı onlara aciyorum gerçekten

• quote:

Orijinalden alıntı: x-c9

quote:

hanımefendi kendiniz önüme geçip tutunmamı engellediniz afedersiniz nereyi tutabilirim

Kendini aşırı ifade etmeye çalışırsan baştan yenik başlarsın, kadını erkeği yok bu işin haklı olduğunu düşünüyorsan. Aştan prim vermeyeceksin yoksa batarsın. Mesela 'çekemem' deseydin sadece hem net olurdun hem de çevredekiler yaptığında yanlış birşey olmadığı bi sebebi olduğu kanısı uyanırdı.

kendini iyi ifade etmek için açıklama yapmak teoride güzel bir şeydir, ancak bizim toplumun kafa yapısına oturmuş olan alışkanlıklar nedeniyle pratikte hiç de iyi sonuçlar vermez.

çünkü bizim toplum kendini iyi ifade etmeye uğraşmayan, çok kısa ve net konuşan insanlardan oluşuyor.böyle bir toplumda ayrıntılı konuşan kişiler sadece dilenciler ve "haksız olup mazeret uyduran" kişiler oluyor. bu yüzden haklı da olsanız, karşınızdakine: "hanımefendi ben buradaydım zaten, siz sonradan geldiniz, benim tutunabileceğim tek yer burası. siz kendiniz araya girdiniz..." diye güzel-güzel anlatmaya kalkarsan, seni duyan herkesin karşısında otomatik olarak "mazeret üreten kişi" izlenimi vermiş oluyorsun. aslında bu toplumun hatası. aslında ideal toplumda kendini iyi ifade etmek güzel bir şey olurdu. ama bizim toplumda kısa-net konuşup konuyu kapatman gerek. böyle yapınca herkes otomatik olarak: "bak ne kadar kendinden emin konuştu" diye düşünüyor ve sen haklı-ciddi izlenimi veriyorsun

• İslam kadınları boşuna geri plana atmıyor cin olmadan adam carpmaya calısıyorlar.
  • quote:

Ben görünüş olarak jahrein gibiyim onun biraz daha zayıfı, Aynı şeyler benimde başıma geliyor

Bakıyor tipime kendi kendine "bunun yerini alırım şu tipe bak" diye beni ezik görüyor galiba ama bende gereken cevabı veriyorum senin gibi hocam tebrik ederim ikimizi

Bunlara bu cesareti ne veriyor bilmiyorum, cadde kızı denilecek tip de, türbanlı kadın da, gencide yaşlısıda bu cesareti buluyor sanırım kadın milletinin doğasında var ezik buldukları erkeğin arkasında sıra beklemeyi kabul edemiyor bazıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnansetek -- 20 Kasım 2017; 13:25:8 >

• adnansetek kullanıcısına yanıt
    kadın milletinin doğasında yok bence, dediğim gibi bizim ülkede kızlar rahat büyüyorlar.

şöyle söyliyim, bir erkek büyüyene kadar toplam 1000 tane sosyal yaşam öğüdü alıyorsa, biz kız 10 tane alıyordur.

yukarıda örneğini verdim, bizim şirketin yemekhane çalışanı ben tepki verdiğim hâlde kaynakçı kadına öncelik tanımış, üstelik sırada bekleyen diğer adamlar da seslerini çıkarmamışlardı. şimdi bu kadının doğasında mı var? hayır. bu imtiyazlar bana tanınmış olsa, ben şu anda götü jüpitere kadar kalkmış ego manyağı biri oalrak aranızda olurdum.

ben kendi ablamda bile gördüm bunun tezahürlerini. hava limanına gittik, tabi gene uzun bi x-ray cihaz kuyruğu var. ablam direk sıranın en önüne yürümeye başladı, ben şaşırdım, döndü beni de çağırdı gelsene niye gelmiyon diye. en öne kaynak yapıp geçti. geçtikten sorna da beni beklemek zorunda kaldı. ben geçince bana kızdı neden orda bekledin diye. sıra vardı dedim, ablamın verdiği cevap: "sıra dediğin şey yamuk yumuk idi, sıra olup olmadığı belli olmuyordu, böyle zamanlarda direk öne geç, bişey diyen olursa sıra belli değil dersin" dedi (hâlbuki kuyruk bildiğin nizami kuyruk idi) ben şok tabi. demek bu kadar basit.

erkeklerin genelde böyle açık-net şekilde kaynak yaptıklarına rastlamıyoruz. erkeklerin içinde de hayvanı çok, ama erkekler hayvanlıklarını farklı şekillerde gösteriyolar. böyle kaynak yaparak değil. çünkü bir erkek böyle açık şekilde kaynak yapsa, sert tepki alır, cevap veremk zorudna kalır, tartışma çıkar, tatsızlık çıkar. bir kadın bunu yaparsa, iş tatsızlığa varmıyor çünkü bu ülkede hiçkimse bir kızın-kadının üzerine yürüyüp pnu korkutamayacağı için kadınlar cesur oluyorlar.

bu konunun açılış mesajındaki olayı düşünün. siz o otobüsteki akdının yaptığını, o kadar ağır bir saldırıyı kendiniz yapabilir misiniz? bir erkeğe karşı? yapın bakalın ne oluyor? karşınızdaki erkek sizden daha küçük olsa bile en iyi ihtimalle ciddi bir tatsızlık yaşarsınız. büyük ihtimalle daha kötüsü. ama o kadın bunu rahatça yapabiliyor. çünkü, o kadın şunu adı gibi biliyor: ne kadar şımarırsa şımarsın, ne kadar ağır saldırıda bulunursa bulunsun, kesinlikle ve de kesinlikle başına hiç-bir-şey-gel-me-ye-cek.

• Yerinde olsam çok sinirlendiğim bir kadına şunu yapardım;
    2 elimi de yukarıdaki kolçakları tutardım, kadına da sırtımı dönerdim, bikaç kıç darbesiyle ittirir düşürmeye çalışırdım. Hem sırtın dönük hem ellerin havada olduğu için taciz iddiasında bulunamaz, çarpışmayı da arabanın hareketli kalabalık olmasına bağlarsın kimse karışmaz.
  • Şu kadının bir sözüyle erkeği linç etmeye çalışan, direk kadının yanında yer alan erkeklerden nefret ediyorum. Boşuna uğraşmayın vermeyecek size. Erkek müsvetteleri ya.

• kadınlar toplum içinde çok saygısız türkiye de haksız da olsa kavga etseniz haklı çıkacağını,sizin linç edileceğinizi bildiği için böyleler. aman diyeyim uzak durun toplu taşımada herhangi bir yerde. haksızlık yaşarsanız bir kadın tarafından,itiraz etmeyin linç edilirsiniz. hayat kısa,böyle şeylerle uğraşmaya gerek yok.

ama ezdirmeyin kendinizi kadınlara yer falan vermeyin ben 65 yaş altında hiçbir kadına yer vermiyorum (hamile sakat hariç) vermemde istediği kadar sinirden kendini becersin. 3-4 kere yaşadım bu olayı zaten eninde sonunda bir beyaz şovalye çıkıp buyrun oturun diyor sonra o da kadında tip tip bakıyor ama bir şey yaptıkları yok.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.