Şimdi Ara

Bugün matematik yazılısını 5 dkda bitirdim (Diğer notlar eklendi) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Düz liseye gidenlerin moralini bozmak için bunları yazacak kadar düşmedik merak etme İstista dedim yine diyorum tabiki istisna olabilir o da bir düz liseden ancak 2-3 kişi, arkadaş da onlardan biriymiş sende onlardan biri olabilirsin orası umrumda değil ama bu böyle. İSTİSNAlar olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sananebe123 -- 8 Kasım 2013; 15:53:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgikutusu

Düz liseye gidenlerin moralini bozmak için bunları yazacak kadar düşmedik merak etme İstista dedim yine diyorum tabiki istisna olabilir o da bir düz liseden ancak 2-3 kişi, arkadaş da onlardan biriymiş sende onlardan biri olabilirsin orası umrumda değil ama bu böyle. İSTİSNAlar olabilir.

Her yil duz liseden bir kisi cikar tip odtu ftr vs. max 2veya 3kisi saglam yere girer. Mesela bizim okulda calisan adam goremezsin.3tane fen sinifi var cogu laga luga. her siniftan en fazla 1kisi ciksa 3kisi yaparki okadar yok bile okul geneli deneme sinavi olduk cozum dershanesi matematik te 1.oldum evet ilkokuldayken islem bile yapamazken mantigimi nasil kullanirdim sence.Cocuktuk biz ozaman .Ne kitap okurduk nede test cozerdik benim birtane bile soru bankam yoktu 6-7-8 de.Sadece su konuda yaniliyorsun iste en iyi duzdekiler en kotu anadoludakini gecemez eger bunu izmir fenlisesi icin deseydin sana katilirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılının kolaylığı ve zorluğu kime göre değerlendiriliyor şunu ben anlamıyorum.

Ben fen lisesindeyim ve 80 üstü alabiliyorum.

Ama sınıfta 50 alan da oluyor 60 alan da

Şimdi bu sınav zor mu kolay mı
  • Sen takma kafana tüm 12lere torpil geçiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sutlugahve

Yanlış anlaşılmasın kesinlikle hava atmak vs. için söylemiyorum. Hatta kendimden ve okuldam utanıyorum. Geçen geometri yazılısında dörtgenin iç açılar toplamı soruldu. Arkadaş neden bu kadar basitleşti yazılılar? Geçen yıl zorlanıyordum. Şimdi 3 yazılıya girdik üçünün de notları şu şekilde;

Mat-100
    Geo-100
    Edebiyat-99

Matematik yazılısı 5 dk. Geometri 10dk. Edebiyat 10 dk civarı sürdü. Sizin okulda da tabiri caizse ''basitleşme'' var mı? Merak ettim. Geçen yıl böyle değildi.

Bu arada bu notlar performans ödevleriyle düşecek zaten ama yine de merak ettim

Bizde kazıklaşma olcak sankim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoblinSatack

quote:

Anadolu Liselerine kesinlikle haksızlk yapılıyor, fen liselerine daha çok haksızlık yapılıyor. Fakat ilk 5binden 3 bin fen 1.750 kişi anadolu lisesi oluyor. Geri kalan 250kişi de düz liseden çıkıyor. Yani bütün düz liseleri kötülemenin manası yok. Anadolu liseleri whatsapptan bana sorular gönderiyor, çözüyorum. Bunları kötü bir amaçla yazmadım ama lütfen herkesi aynı yargılamayın. Geçen bir arkadaşım 0.1 ile 10 u çarpamadı. Dediğim gibi 9.sınıflar 7x:21 ise x'i bulamıyor. Ama bunların kötü olması bizi kötülemenizi gerektirmez. O 250 kişi, sonradan aklını başına alanlar.

''Siz düz lisedesiniz ebem gelse o da yapar'' ne demek yahu? Denemelerde binlerce a.l.yi geçen düz liseliler var. Gel de yap bakalım yapabiliyor musun?!

NOT: 200 civarı 11.sınıf öğrencisi olan lisemizde, adam akıllı çalışan 5 kişi belki bulursunuz belki bulamazsınız ama lütfen 5 kişiyi ayrı görün.

İstedikleri gibi gorsunler onlarin ne gordugu onemli degil ben kendimi nasil goruyorum bu onemli ve altini ciziyorum( kendini begenmis) anadolu ve fen lisesi ogrencilerinin gozumde bir kurus degeri yok takmam yani sende aynisini yap

Düzgün konusursan anlasabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: manevizengin

quote:

Yanlış anlaşılmasın kesinlikle hava atmak vs. için söylemiyorum. Hatta kendimden ve okuldam utanıyorum. Geçen geometri yazılısında dörtgenin iç açılar toplamı soruldu. Arkadaş neden bu kadar basitleşti yazılılar? Geçen yıl zorlanıyordum. Şimdi 3 yazılıya girdik üçünün de notları şu şekilde;

Mat-100
    Geo-100
    Edebiyat-99

Matematik yazılısı 5 dk. Geometri 10dk. Edebiyat 10 dk civarı sürdü. Sizin okulda da tabiri caizse ''basitleşme'' var mı? Merak ettim. Geçen yıl böyle değildi.

Bekir sizdeki eğitim kali....

• quote:

quote:

quote:

Mat-100
    Geo-100
    Edebiyat-99

Eğitim kaliteli tabiiki kardeşim bu sene yükselir umarım notlar , Furkan.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf061996

quote:

Orijinalden alıntı: GoblinSatack

quote:

Anadolu Liselerine kesinlikle haksızlk yapılıyor, fen liselerine daha çok haksızlık yapılıyor. Fakat ilk 5binden 3 bin fen 1.750 kişi anadolu lisesi oluyor. Geri kalan 250kişi de düz liseden çıkıyor. Yani bütün düz liseleri kötülemenin manası yok. Anadolu liseleri whatsapptan bana sorular gönderiyor, çözüyorum. Bunları kötü bir amaçla yazmadım ama lütfen herkesi aynı yargılamayın. Geçen bir arkadaşım 0.1 ile 10 u çarpamadı. Dediğim gibi 9.sınıflar 7x:21 ise x'i bulamıyor. Ama bunların kötü olması bizi kötülemenizi gerektirmez. O 250 kişi, sonradan aklını başına alanlar.

''Siz düz lisedesiniz ebem gelse o da yapar'' ne demek yahu? Denemelerde binlerce a.l.yi geçen düz liseliler var. Gel de yap bakalım yapabiliyor musun?!

NOT: 200 civarı 11.sınıf öğrencisi olan lisemizde, adam akıllı çalışan 5 kişi belki bulursunuz belki bulamazsınız ama lütfen 5 kişiyi ayrı görün.

İstedikleri gibi gorsunler onlarin ne gordugu onemli degil ben kendimi nasil goruyorum bu onemli ve altini ciziyorum( kendini begenmis) anadolu ve fen lisesi ogrencilerinin gozumde bir kurus degeri yok takmam yani sende aynisini yap

Düzgün konusursan anlasabiliriz

Daha nasıl düzgün konuşayım açık açık söylüyorum kardeşim bu arada dikkat edersen lafım tüm anadolu ve fen ögrencilerine değil sadece kendini beğenmiş ukalalara
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Mat-100
    Geo-100
    Edebiyat-99

Eğitim kaliteli tabiiki kardeşim bu sene yükselir umarım notlar , Furkan.

Allah yardımcımız olsun kardeşim
  • GoblinSatack kullanıcısına yanıt
    En iyi düzdekiler en kötü anadoludakileri geçemez diye birşey yazdığımı hatırlamıyorum ama öyle. İstisna çıkan 5-10 kişi geçer belki ama muhakkak bi fark oluyor anadoluyla düz liseli arasında. Tebrik ederim seni düz liseden 1. çıkmışsın ama herkesi kendin gibi sanıyorsun, öyle değil.
  • Olm daha ne istiyonuz lan. Mis gibi obp kasın işte dert ettiğiniz şeye bak. Bizimkiler kendini fen lisesi hocası zannediyor kolay sormayalım diye sınıfta 8 sorudan fazla çözebilen çıkmıyor halinize şükredin
  • Kardeşim bende düz liseye gittim ama bize böyle sormuyolardı. O yüzden her düz lise'yi kendi lisen gibi sanma. Son sene dil anlatımdan kaç tane kalan arkadaşım oldu. Herif üniversiteyi kazanıyo ama okulu bitiremediği için gidemiyo.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.