Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
17.013
Cevap
95
Favori
512.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 607
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 559
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 189
  • Favoriye Eklediklerim 95
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hozburun (3653 mesaj) BMW 528 (1334 mesaj) MrCEO (1193 mesaj) Türk Navy (729 mesaj) Dictator (708 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5695 mesaj) Mobil (3217 mesaj) Tablet (754 mesaj) (16 mesaj) Mini (296 mesaj) Uygulama (58 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Saatler >> Genel Saat Sohbeti >> Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?
Giriş
    1314 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bengkberk

Saat geldi güzel duruyo almak isteyene tavsiye ederim kadranı siyah modelide var n11 de
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın hocam.
    |
    |

İnsan bencildir; çalışkanlık, işinde disiplin, sürekli gelişme ve sosyal adalet gibi vasıflar ile bezenmiş otoriter bir rejim ülkemize sonra da insanlığa çok kazandırır.

Yaşasın, bir milleti baştan var eden Sakarya Muharebesi'nde Duatepe'yi ele geçiren 38.alay, ki zaten şan içinde sarılıdır( Mukaddes tarih 10 Eylül 1921)

Hani İsrailoğulları çocuklarını havralarına adarlarmış ya, işte öyle bir adanmışlık ülkesine insanlığa.
  • Binbaşı
    1314 Mesaj
    300 küsüre almıştım, mekanizması çalışmasa da tasarımını çok beğendiğim için ara sıra takıyorum

İnsan bencildir; çalışkanlık, işinde disiplin, sürekli gelişme ve sosyal adalet gibi vasıflar ile bezenmiş otoriter bir rejim ülkemize sonra da insanlığa çok kazandırır.

Yaşasın, bir milleti baştan var eden Sakarya Muharebesi'nde Duatepe'yi ele geçiren 38.alay, ki zaten şan içinde sarılıdır( Mukaddes tarih 10 Eylül 1921)

Hani İsrailoğulları çocuklarını havralarına adarlarmış ya, işte öyle bir adanmışlık ülkesine insanlığa.
  • Teğmen
    168 Mesaj

Teşekkürler hocam iyi günlerde kullanın sizde:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    HamiyetiTürk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    132 Mesaj

|
    |
  • Teğmen
    132 Mesaj

MaşaAllah, modeli nedir hocam

|
    |
    NightmarE_6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    132 Mesaj

MaşaAllah, modeli nedir hocam

|
    |
  • Yarbay
    2315 Mesaj

Teşekkürler.
    Citizen Promaster Nighthawk BJ7000-52E

|
    |
    ussu35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    132 Mesaj

👍🏻

|
    |
  • Teğmen
    168 Mesaj
    Merhabalar yeni aldığım Hamilton saat virüs girmeden önce 4 bin TL aldım şuan 4500 TL bandında fiyatı var 80 saat güç rezervi var kolda güzel duruyo iyi hissettiriyo bu fiyat bandında saat arayanlara tavsiye ederim bu rengi yok benimkini isvicreden1 ayda getirdiler.

• Binbaşı
    1314 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bengkberk

Merhabalar yeni aldığım Hamilton saat virüs girmeden önce 4 bin TL aldım şuan 4500 TL bandında fiyatı var 80 saat güç rezervi var kolda güzel duruyo iyi hissettiriyo bu fiyat bandında saat arayanlara tavsiye ederim bu rengi yok benimkini isvicreden1 ayda getirdiler.
    Hayırlı olsun hocam güzel saat

• Teğmen
    168 Mesaj

Teşekkürler hocam koleksiyonda olmasi gereken bı saat diye düşündüm zaten bunun üstü parasal anlamda beni aşar benim için koleksiyondaki kral unvanını aldı 😊

|
    |
    Ey merhametli Türk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    168 Mesaj
    Merhaba kendi topladigim saatim biraz yapımı zor ama görüntüsü çok guzel

|
    |

• Binbaşı
    1314 Mesaj

Arkadaşlar, arkadaşımın Patek Philippe saati var, birisi hediye etmiş, dediğine göre saatin pili yokmuş, otomatik saat de değil, enerjiyi içerisindeki mekanizma üretiyormuş, bu nasıl olabilir, böyle enerjiyi kendi üreten bir saat nasıl olabilir, bu nasıl bir teknolojidir, saatin fiyatlarına baktığımda 4 trilyonluk olanı bile var. 

|
    |

Reklamlar
Ekonomi
Gülüş Tasarımı
Cancer Clinical Trials
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.