Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.014
Cevap
94
Favori
514.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 607
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 559
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 189
  • Favoriye Eklediklerim 94
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hozburun (3653 mesaj) BMW 528 (1334 mesaj) MrCEO (1193 mesaj) Türk Navy (729 mesaj) Dictator (708 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5695 mesaj) Mobil (3217 mesaj) Tablet (754 mesaj) (16 mesaj) Mini (297 mesaj) Uygulama (58 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Saatler >> Genel Saat Sohbeti >> Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?
Giriş
    416 Mesaj

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    10198 Mesaj
    |
    |

REFERANSLARIM ||| XBOX LIVE : fasakasa |||PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566 ||| Anker SoundCore Vortex
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.

• Binbaşı
    1336 Mesaj
    Samsung gear 46mm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tako07 -- 23 Mayıs 2019; 10:51:51 >
    |
    |
    Arkadaşımın babasının seiko marka bir saati var, onyıllarca yıldır su geçirmeden kullanıyor, geçenlerde bir arkadaş dedi ki o saatlerde plastik conta kullanıyorlardı, şimdiki saatlerde silikon kullanıyorlar, şimdiki saatler silikonlar çürüdüğü için zamanla su geçiriyor dedi, bilmiyorum ne kadar doğru ama üzüldüm

Yaşasın, bir milleti baştan var eden Sakarya Muharebesi'nde Duatepe'yi ele geçiren 38.alay, ki zaten şan içinde sarılıdır( Mukaddes tarih 10 Eylül 1921)
    Kamulaştırılan sermaye, artık, kar için değil, sadece işçisine yaşanabilir bir ücret vermek için var olur.
    İnsan bencildir; çalışkanlık, işinde disiplin, sürekli gelişme ve sosyal adalet gibi vasıflar ile bezenmiş otoriter bir rejim ülkemize sonra da insanlığa çok kazandırır.
  • Binbaşı
    1331 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ey merhametli Türk

Arkadaşımın babasının seiko marka bir saati var, onyıllarca yıldır su geçirmeden kullanıyor, geçenlerde bir arkadaş dedi ki o saatlerde plastik conta kullanıyorlardı, şimdiki saatlerde silikon kullanıyorlar, şimdiki saatler silikonlar çürüdüğü için zamanla su geçiriyor dedi, bilmiyorum ne kadar doğru ama üzüldüm
    Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan yok mu?
    |
    |

Yaşasın, bir milleti baştan var eden Sakarya Muharebesi'nde Duatepe'yi ele geçiren 38.alay, ki zaten şan içinde sarılıdır( Mukaddes tarih 10 Eylül 1921)
    Kamulaştırılan sermaye, artık, kar için değil, sadece işçisine yaşanabilir bir ücret vermek için var olur.
    İnsan bencildir; çalışkanlık, işinde disiplin, sürekli gelişme ve sosyal adalet gibi vasıflar ile bezenmiş otoriter bir rejim ülkemize sonra da insanlığa çok kazandırır.
  • Teğmen
    174 Mesaj

Slm benim saatlerimde bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bengkberk -- 26 Mayıs 2019; 2:52:27 >

Orijinalden alıntı: bengkberk

Slm benim saatlerimde bunlar
    Hocam en sağdakinin markası ve modeli nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ey merhametli Türk -- 27 Mayıs 2019; 9:9:14 >
    |
    |

• Teğmen
    174 Mesaj
    İyi günler bulova precisionist😊

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 26 Mayıs 2019; 17:2:5 >
    |
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1331 Mesaj
    quote:

İyi günler bulova precisionist😊
    Hocam saatinizin modelini çok beğendim. Size sorduğum modelin tam 30 atm su geçirmezlik özelliği var.
    Fiyatı 2700 TL'den başlıyor.
    Ayrıca Bulova saatlerinin İsviçre ve Japonya'da üretiliyor olması çok iyi.
    Eğer saatinizi 2. el olarak satmak isterseniz seve seve alıcısı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ey merhametli Türk -- 27 Mayıs 2019; 10:17:53 >

• Teğmen
    174 Mesaj

İyi günler saat güzel bende beğenerek aldım 3 sene önce almıştım. Saat hastalık bende onun için satmayı düşünerek almadım hicbi saatimi ama ilerde paraya ihtiyacım olursa satarım abi😊

|
    |
    EtrüskTürkü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1331 Mesaj
    quote:

İyi günler saat güzel bende beğenerek aldım 3 sene önce almıştım. Saat hastalık bende onun için satmayı düşünerek almadım hicbi saatimi ama ilerde paraya ihtiyacım olursa satarım abi😊
    Peki hocam, güle güle kullanın

• Teğmen
    174 Mesaj

Teşekkür ederim abi😊

|
    |
    EtrüskTürkü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    174 Mesaj
    İyi günler bu gün bu saati aldım sizce iyimi 1250 TL

|
    |
  • Yüzbaşı
    838 Mesaj

|
    |
  • Yarbay
    2109 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jubax

Arkadaşlar şu saat 1988 model, lumesi ölmüş artık, zamanında trityum aydınlatma varmış.
    Bunun için trityum tüp mü araştırayım yoksa relume işlemi mi yaptırayım dersiniz?
    Sadece akrep ve yelkovan aydınlansa yeter, saat orjinal 16030
    Teşekkürler
    bu saatin aynısından bende var ilginç tesadüf

|
    |

• Teğmen
    174 Mesaj
    bugün invicta

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,234
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.