Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? (842. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.138
Cevap
97
Favori
546.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sentez*

Yarından itibaren sinemalarda

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 8 Mayıs 2018; 0:38:3 >
  • Upload ettiğim yerdendir belki de hocam.

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 8 Mayıs 2018; 21:38:10 >
  • Özlemişiz tospaayı

• Şu an almak istediğim saat, piyasada kalmadığı için fiyatı 1700 TL'ye kadar çıkmış,umarım casio bu modeli üretmeye devam eder, şu an Türkiye'ye yeni bir partın girmesini yani fiyatının düşmesini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 12 Mayıs 2018; 1:49:29 >

#lumeshot
  • Güneş enerjisi ile çalışan saat almak istiyorum, tavsiye eder misiniz? Güneş olmadığı zamanlarda ev içerisinde ampul ışığı altında çalışır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 25 Mayıs 2018; 23:0:53 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 22 Mayıs 2018; 20:26:2 >
  • Arkadaşlar aşağıdaki iki saat arasında kaldım, biri güneş enerjili diğeri ise pilli, güneş enerjili olanın ne gibi bir kötü tarafı olabilir, eğer stabil çalışırsa güneş enerjili olanı almak istiyorum, ama stabil çalışmayacaksa pilli olanını tercih etmeliyim, siz hangisini tavsiye edersiniz?

• Üsttekini tercih ederdim ben şahsen Solar olanı yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

Üsttekini tercih ederdim ben şahsen Solar olanı yani.
    Hocam onun çamur geçirmeme özelliği yok. Bir de solar olanın stabil çalışmama ihtimali var, riske girmek istemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Hocam onun çamur geçirmeme özelliği yok. Bir de solar olanın stabil çalışmama ihtimali var, riske girmek istemedim

Alıntıları Göster
    Komando musun hocam ne çamuru
  • quote:

Komando musun hocam ne çamuru

Alıntıları Göster
    Konu dışında bir arkadaş yazmış denizde kum taneleri de girebilir diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 26 Mayıs 2018; 19:53:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gençkurt

Çok takılmayın hocam bir şey olmaz sahildeki kumdan. Solarla ilgili nasıl bir stabiliteden bahsediyorsunuz?

• quote:

quote:

Çok takılmayın hocam bir şey olmaz sahildeki kumdan. Solarla ilgili nasıl bir stabiliteden bahsediyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Mesela bir saat karanlıkta kaldığında enerji depolayamadığı için çalışmamazlık yapacak mı ya da 8 saat karanlıkta bekledi diyelim, sabah ise çalıştığında tekrar da saati ayarlamam mı gerekecek gibi.
  • quote:

Mesela bir saat karanlıkta kaldığında enerji depolayamadığı için çalışmamazlık yapacak mı ya da 8 saat karanlıkta bekledi diyelim, sabah ise çalıştığında tekrar da saati ayarlamam mı gerekecek gibi.

Hocam saat olarak depolamaz çok dagha uzun süreklidir. Kiminde 6 aydır bu süre örneğin.

• quote:

quote:

Hocam saat olarak depolamaz çok dagha uzun süreklidir. Kiminde 6 aydır bu süre örneğin.

Alıntıları Göster
    Hocam yani güneş gördüğünde enerjiyi 6 aylık mı depoluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Hocam yani güneş gördüğünde enerjiyi 6 aylık mı depoluyor.

Alıntıları Göster
    Tabiki hocam içinde pil var onun onu şarj eder depolar enerjiyi o pile. Modelden modele süre değişebilir ama öyle 1-2 hafta karanlıkta durmayla duracak aletler değil pek.
  • 
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.