Şimdi Ara

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? (828. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.160
Cevap
97
Favori
547.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• k@llone kullanıcısına yanıt
    Hocam bu saatinizin tam olarak modeli nedir? Biraz bakindim nette ama bulamadım. Ayrıca citizen Eco drive saatiniz gerçekten mükemmel. Saat zevkiniz bence 10 numara:)

Edit: deri kordonlu otomatik Seiko saatten bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soar -- 2 Aralık 2017; 0:21:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoSHawk.

Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Arkadaşlar kolumdaki saat casio edifice ef-550d7av serisi. Saatin ortasındaki düğme elimin üstüne değiyor. Sürtünerek deri soyuldu artık. Böyle bir sıkıntıyı nasıl çözebilirim.

Sağa tak😉

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt
    Kendim solağım yıllarca da sola taktım. 2 hafta sağa taktım alışamadım. Emanet gibi duruyor sağ tarafta
  • zor haklısınız ama tepe rahatsız ediyorsa daha kesin bir çözüm yok.
  • Iyi gunler, iyi calismalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güzel saat
  • Eyvallah, tesekkur ederim.

•  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Iyi gunler.

• Kolay gelsin, iyi calismalar.

• Güzel paylaşımlar yine gelmeye başlamış.

•  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

Not(Diesel saat tavsiye öneri): Arkadaşlar bu ikinci diesel marka saatim. Ben bu saatleri tasarımını beğendiğim için alıyorum, eğer evladiyelik bir saat istiyorsanız seiko, tissot gibi kesinlikle belli bazı üreticilerin dışındaki saat firmalarında saat almayın, benim yukarıya resmini koyduğum saatim japon mekanizmasına sahip, arkasında jopon movement yazıyor, fakat saatimden verim alamıyorum, şöyle ki saat otomatik bir saat olmasına karşın her sabah durmuş bir mekanizma/saat ile karşılaşıyorum, yani japon mekanizması kullanmalarına rağmen kötü bir saat mekanizması koymuşlar, bundan dolayı her sabah ya da saati her taktığımda saati tekrar ayarlamam gerekiyor, onun için eğer saati aksesuar/tasarım için değil de kalitesi için alacaksanız kesinlikle diesel marka saat tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 7 Aralık 2017; 17:4:20 >

•  Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var? Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    Tabi yaa PADI...
    Şimdi bu ay bir telefon değişimi yapacağım (4,5 yaşındaki telefonumu Mate10 Pro ile değiştireceğim) ondan sonra kısmetse Ocak'ta SRPB99'u alacağım. Yenilenmiş kadranıyla yeni nesil PADI.

• Can-KSK kullanıcısına yanıt
    Ben onun tospaa kasasına vuruldum hocam samuray bi yana kalsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Can-KSK kullanıcısına yanıt
    Ben PADI sevmiyorum Seiko'da. SRPB serisinden 55K'nin pesindeyim uyguna getiremedim bir turlu.

• Ortalama olarak 30 saatin altina dustuyse bir saatcinin bakip onarmasi lazim. Onun disinda Japan Movement da hangi Movement? Seiko mu, Miyota mi? En bilindik ikisi var su an piyasada. Bu ikisinden biridir de hangi mekanizma o da var. Seiko'da bircok mekanizma var tabi bunlarin tamamini farkli markalara vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Ortalama olarak 30 saatin altina dustuyse bir saatcinin bakip onarmasi lazim. Onun disinda Japan Movement da hangi Movement? Seiko mu, Miyota mi? En bilindik ikisi var su an piyasada. Bu ikisinden biridir de hangi mekanizma o da var. Seiko'da bircok mekanizma var tabi bunlarin tamamini farkli markalara vermiyor.

Hocam, arkasındaki kırmızı şeritte japon movement yazıyor, resmini koydum.Bir de japon mekanizması olması ile övünmüyorlar mı 30 saat değil mekanizması 12 saat bile dayanmıyor saatte bir şey yok saat sağlam, kullandıkları mekanizma adi. japonlarda her saate iyi mekanizma kullanmıyor, saatine göre saat mekanizması yapıyor, saatine göre mekanizma yaptıklarını aslında casio marka saatlerden tecrübe edinmiştim. Bir de 1300 TL verdim, gerçi tasarımı için almıştım, ama açıkcası bu kadar da adi kötü beklemiyordum.

Ekleme: Bu arada diesel "miyota" mekanizma kullanıyormuş.

kaynak:https://eksisozluk.com/miyota--2923536

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 7 Aralık 2017; 19:29:58 >

• 1300'e 1 Seiko, 1 Orient kapatirdik.

Saka bir yana gosteris olarak guzel saatler Dieseller de islevsellik de biraz sorunlu.

Miyota iyi mekanizmadir da hangisi oldugu muamma. Garantisi varsa garantiye gonderin mekanizmaya bir baksinlar. Yoksa bildiginiz iyi bir saatciye gosterin.

• quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

1300'e 1 Seiko, 1 Orient kapatirdik.

Saka bir yana gosteris olarak guzel saatler Dieseller de islevsellik de biraz sorunlu.

Miyota iyi mekanizmadir da hangisi oldugu muamma. Garantisi varsa garantiye gonderin mekanizmaya bir baksinlar. Yoksa bildiginiz iyi bir saatciye gosterin.

Seiko ile orient çok sade, ama wainer in saatini almadığıma biraz pişman oldum, resmini koydum, hem de isviçre malıydı. İnsan biraz da kalite arıyor açıkcası.

• 
Sayfa: önceki 826827828829830
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.